21.01.2018, 16:45 • Polman Stadion, Almelo • 19. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 8.32 5.98 1.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto dramatického duelu je to vše, přeji Vám hezký zbytek nedělního večera. (19:06:01)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:14. Střely mimo: 6:12. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:11.
Je dobojováno! Eindhoven po gólu do šatny vstoupil do druhé půle s velkou aktivitou a při několika šancích nebyl daleko od druhého vstřeleného gólu. Po hodině hry ale přišlo nečekané rozuzlení v podobě chyby Ariase a proměněné penalty Hardevelda. PSV se poté několik minut oklepávalo a do tlaku se dostalo až v samotném závěru, kdy zahrávalo jeden roh za druhým. Tvrdá rána pro bojovný Heracles přišla na konci poslední nastavené minuty, kdy o výhře lídra Eredivisie rozhodl Luuk de Jong.

90+3

90+3

90+3. Luuk de Jong - 1:2

90+3

PSV právě vstřelilo branku!
Tak to je neuvěřitelné! Eindhoven stejně jako v prvním poločase dává gól pár sekund před vypršením hrací doby! Užuž to vypadalo, že si Almelo závěr pohlídá na útočné polovině, pak ale přišla laciná ztráta a brejk Lozana, který lehce roztáhl hru doprava na Gudmundssona. Z kraje velkého vápna přiletěl nízký centr a ten za brankáře Castra protečoval LUUK DE JONG.

90+3

Domácí gólman dnes odvádí excelentní a hlavně sebejistý výkon. Nyní rychle zareagoval a natáhl se po letícím míči, který z něj znovu nevypadl.

90+2

Na hostujícím kontě přibývá jeden roh za druhým. Castro ten poslední vyboxoval zpět za koncovou čáru a musí se znovu připravit na centr.

90+1

V první ze tří nastavených minut se Luuk de Jong tentokrát dostal k hlavičce ze středu vápna. Poněkolikáté ji ale umístil přesně do stojícího Castra.

90

De Jong si stěžoval, že byl protihráčem stažen k zemi, a tak nemohl hlavičkovat. Hlavní rozhodčí ale zůstal klidný a nařídil jen další roh.

90

Robin Pröpper hlavou prodloužil Brenetův kratší nákop a je z toho rohový kop pro Eindhoven!

89

Znovu urostlý de Jong sklepával centr z pravé strany, nicméně Gudmundsson byl domácím zadákem natěsno ubráněn.

88

De Jong hlavou sklepl míč pro dalšího z hostujících hráčů, jenž z první přihrál na levý kraj velkého vápna. Lazanova křižná střela prosvištěla hodně vedle brány.

87

Gudmundsson byl v přeplněném pokutovém území zády k brance a nevymyslel žádnou přihrávkou ani střelu.

86

Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Vincent Vermeij, přichází Paul Gladon.

86

86. Zoetův zákrok udržel naděje PSV na vítězství

86

Kristoffer Peterson učebnicově odcentroval z pravého křídla na vzdálenější tyč. Jeho spoluhráč měl na hlavě rozhodnutí, ale Zoet stihl před sebe dát ruce a míč vyrazit.

85

Ten se lídrovi soutěže vůbec nevydařil a trvalo jen pár sekund, než se Heracles přesunul na opačný konec hřiště. Po faulu se bude kopat proti Zoetovi.

84

Hosté s blížícím se koncem zápasu přitápějí pod kotlem a nyní mohou zahrozit z vybojovaného rohového kopu.