Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Monaco – FC Méty

3:1

konec (1:0)

21.01.2018, 17:00 • Stade Louis-II, Monaco • 22. kolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.34 5.73 9.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

88

Poté měli domácí k dispozici rohový kop, po němž se ke střele odhodlal João Moutinho, jeho rána ale proletěla těsně nad!

81

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Rachid Ghezzal, přichází Youri Tielemans.

81

81. Marcos Rony Lopes - 3:1

81

Monaco právě vstřelilo branku!
No a zdá se, že je rozhodnuto. Fabinho se z levé strany prokousal až do pokutového území, načež našel v předbrankovém prostoru trestuhodně neobsazeného MARCOSE RONYHO LOPESE, který už měl úlohu snadnou.

72

72. Ibrahima NIANE - 2:1

72

Méty právě vstřelily branku!
Zajímavé, hosté dvacet minut před koncem snižují! Rohového kopu se místo Cohadea nakonec ujal Farid Boulaya, který našel na bližší tyči nehlídaného IBRAHIMU NIANEHO, jehož hlavička byla pro Subašiće nechytatelná!

72

Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Farid Boulaya.

67

67. Rachid GHEZZAL - 2:0

67

Nádherný gól a Monačtí vedou už o dvě branky. RACHID GHEZZAL dostal až příliš mnoho prostoru na pravém okraji pokutového území, načež vypálil a jeho točená střela se o vzdálenější tyč odrazila přesně do sítě!

65

Andrea Raggi u postranní čáry povalil k zemi Nianeho, načež mu sudí Lesage ukázal žlutý kartonek.

59

Djibril Sidibé se dostal k míči na hranici pokutového území a bez váhání vypálil, Quentin Beunardeau ale jeho ránu reflexivně vyrazil.

55

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Adama Diakhaby, přichází Marcos Rony Lopes.

53

Po přímém kopu to na tribunách jen zahučelo. Balon letěl do protipohybu náhradníka Beunardeaua, naštěstí pro něj ale míč proletěl těsně vedle pravé tyče.

52

Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Jonathan Rivierez, přichází Quentin Beunardeau.

50

50. Červená karta

50

Rovnou červená karta, pro Kawašimu zápas končí!

49

Adama Diakhaby se vyřítil sám na Kawašimu, který ale domácího útočníka před hranicí pokutového území fauloval. Co teď?

48

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Jorge, přichází Kévin N'Doram.

45+2

45+2. JORGE - 1:0

45+2

Za celých 46 minut domácí vůbec nevystřelili na branku, pak ale vstřelili gól do šatny, tak to je velká rána pro hosty. Falcao se ocitl sám před Kawašimou, který kolumbijského snajpra bravurně vychytal, proti dorážce JORGEHO už ale neměl šanci zasáhnout.

41

Moussa Niakhaté za svůj zbytečný faul u postranní čáry vyfasoval žlutou kartu.

12

Dossevi špatně došlápl a očividně není schopen pokračovat ve hře, jeho místo na place tak už po dvanácti minutách zaujme Ibrahima Niane.

11

11. Falcaova příležitost

11

Radamel Falcao obešel svého strážce Diagného a poté z hranice šestnáctky vypálil, jeho přízemní střela pak proletěla těsně vedle pravé tyče!

3:1

konec (1:0)

Branky: 45+2. Jorge, 67. R. Ghezzal (Lemar), 81. Rony Lopes (Fabinho) – 72. Niane (Boulaya)

Karty:   65. Raggi (ASM) – 41. Niakhaté (MTZ)   50. Kawašima (MTZ)

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:14.

AS Monaco: Subašić – Sidibé, Glik, Raggi, Jorge (48. N'Doram) – Moutinho, Fabinho – R. Ghezzal (81. Tielemans), Lemar, Diakhaby (55. Rony Lopes) – Falcao.
Náhradníci: Benaglio – Jovetić, Baldé Diao, Tielemans, Rony Lopes, Boschilia, N'Doram.

FC Méty: Kawašima – Rivierez (52. Beunardeau), Selimovic, Niakhaté, J. Palmieri – Diagné, Poblete – Dossevi (12. Niane), Cohade, Roux – Rivière (72. Boulaya).
Náhradníci: Beunardeau – Boulaya, Milićević, Niane, Goudiaby, Philipps, Balliu.

Rozhodčí: Lesage – Danizan, Denis