20.01.2018, 13:00 • UMT Vyšehrad • Skupina A • David Čapek (@Capa107)

Tipsport: 2.4 3.09 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

84

84. . - 2:6

84

Varnsdorf právě vstřelil branku!
Varnsdorf demoluje svého soupeře. Pár minutek před koncem utkání přidává další branku a zvyšuje stav tohoto utkání na 6:2.

83

83. . - 2:5

83

Krásná kombinace po pravé straně, následná přihrávka, střela, která gólem ještě neskončila, až následná akce, za kterou by se nestyděl ani Ronaldinho skončila v brance soupeře.

69

69. . - 2:4

69

Táborsko právě vstřelilo branku!
A máme tu snížení stavu na 2:4. po akci na levé straně a následném centru se dostal ke gólové hlavičce jeden z domácích hráčů.

63

63. . - 1:4

63

Tak to je kanonáda, 4. gól pro Varnsdorf, nádherná kolmice z půlky hřiště a krásné individuální zakončení.

60

60. . - 1:3

60

A máme tu třetí branku Varnsdorfu. Po rohovém kopu se prosadil jeden z hráčů z malého vápna.

47

47. . - 1:2

47

A z kraje druhého poločasu nám padnul druhý gól pro Varnsdorf. Po centru z pravé strany se dostal k nepovedenému zakončení útočník Varnsdorfu, střelu se snažil doběhnout domácí hráč , ale nešikovně si kopl míč do vlastní branky.

30

30. . - 1:1

30

A máme tu hned rychlou odpověď. Brankář Varnsdorfu při výběhu netrefil balón a nabídl tak lehkou branku domácímu útočníkovi.

27

Góóóóól, máme tu první branku zápasu, Varnsdorf dnes převádí výborný výkon a byl odměněn brankou.