20.01.2018, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • 19. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 3.6 3.62 2.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost!
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:12. (17:27:48)
Druhý poločas nám přinesl otočení skóre Freiburgu, který se v rozmezí pěti minut dokázal prosadit vždy po rohovém kopu. Lipsko následně zůstalo otřeseno a již si do konce zápasu nevypracovalo vážnější situaci, která by znamenala vyrovnávací branku.
Velká radost domácích! Popravdě řečeno, s takovým výsledkem příliš nepočítali. Avšak zázraky se občas dějí a Freiburg si připisuje důležité body proti silnějšímu soupeři a to se bude počítat v boji o záchranu.

90+3

90+3

Centr na hranici šestnáctky úspěšně odvrací obránce domácího mužstva.

90+3

Běží poslední minuta nastavení a míč je u branky Lipska.

90+2

Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Caleb Stanko.

90+1

Freiburgu se daří držet svého soupeře na jeho vlastní polovině, byť bez kontroly míče.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty a to je vyměřený čas zejména pro hosty, kteří v něm mohou alespoň vyrovnat.

89

Na stadionu se nachází 23 700 diváků!

89

Nebezpečný centr propadl do malého vápna a vypadalo to všelijak. Nakonec se jednomu obránci daří vykopnout míč od bezpečí.

88

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Bruma, přichází Ibrahima Konaté.

86

Freiburg se zatím bez větších obtíží brání útokům Lipska.

85

Centr z rohového kopu propadl k brankáři, který jej nakonec chytá a Freiburg zatím drží cenné vítězství.

83

Lipsko nyní drží míč a nejspíše to bude obrázek hry v posledních minutách zápasu.

82

Domácí se ubránili útoku svého soupeře, avšak jen odkopli míč k polovině hřiště a musí se chystat na další útok.

81

Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Tim Kleindienst.