Uniqa extraliga žen

VK Prostějov – PVK Olymp Praha

3:1

konec (25:6, 25:27, 25:16, 25:13)

18.01.2018, 17:00 • Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov • 15. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.0 30.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Prostějov sice ztratil svůj pátý set v extraligové sezoně, ale i tak bere všechny tři body na své konto a poráží pražský Olymp 3:1 na sety.

První sada byla zcela jasně v režii domácích favoritek, Olymp se nedostal k ničemu a odnesl si debakl 25:6. Ve druhém setu také dlouho vládl Prostějov, ale poté domácí hráčky polevily a toho využil Olymp, který povedenou koncovkou bral celý set na své konto. Od té doby se ale svěřenkyně Miroslava Čady zvedly a zatlačily Olymp pod sebe a s přehledem uhrály další dvě potřebné sady. (18:42:38)

25:13

Čtvrtý set skončil.

25:13

Nina Herelová pokračuje za koncovou lajnou. Kurková dala znovu šanci Melicharové, ale ta znovu neuspěla na útoku. Celý set i celý zápas nakonec zakončuje středem sítě Veronika Trnková.

24:13

Jedenáct mečbol pro Prostějov. Melicharová bod nedala ani na dva pokusy z hlavního kůlu. Míč končí daleko v autu.

23:13

Marie Kurková na podání. Kossányiová nebyla přesná na přihrávce, ale poté jí útokem pomohla Herelová.

22:13

Andrea Kossányiová na podání. Kalhousová vytlouká jednoblok Emontsové.

22:12

Prostějov si drží desetibodové vedení. Šotkovská podává jen do sítě.

21:12

Helena Horká pokračuje na servisu. Nyní už se prosazuje smečí o pásku Kalhousová.

21:11

Helena Horká na servisu. Melicharová se ještě útokem neprosadila, poté nedala bod ani Šimáňová a to již Prostějov trestá smečí Herelové.

20:11

Anna Komárková na podání. Domácí volejbalistky si připisují bod po smeči Herelové na středu sítě.

19:11

A právě Trnková na podání. Olymp snižuje po chybě Trnkové.

19:10

Prostějov se blíží k vítězství. Trnková smečuje ze středu sítě přesně do rohu kurtu.

18:10

Kurková našla na hlavním kůlu Komárkovou, která vytlouká na bloku Horkou.

18:9

Emontsová zatlačila servisem, poté se dostala k bodovce Kossányiová, která vytlouká blok Kurkové.

17:9

Prostějov nechce ale nechat soupeře dotáhnout. Nepřesné podání předvedla Černá.

16:9

A je tady další bod pro Olymp. Horká napálila svou smeč z hlavního kůlu jen do sítě.

16:8

Olymp stahuje náskok domácího týmu. Po servisu Kathleen Weissové se nehrálo, míč končí v síti.