CEV Cup

VK Dukla Liberec – Calzedonia Verona

1:3

konec (25:23, 21:25, 12:25, 19:25)

17.01.2018, 18:00 • Sportovní hala Dukla, Liberec • Osmifinále • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 6.14 1.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Liberecká Dukla dokázala vzdorovat italskému favoritovi téměř dva sety, nakonec ale prohrává na domácí půdě s Veronou 1:3.

Poslední český zástupce v CEV Cupu začal skvěle. Překvapil Veronu v prvním setu, který šel i díky esu Jakuba Janoucha v koncovce na stranu Liberce. Také úvod druhého setu byl v režii týmu Michala Nekoly, Liberce vedl ještě 11:8, poté už ale přišla řada na Veronu. V útoku se zvedl především Mohammažavad Manavinežad s univerzálem Tončkem Sternem a Verona dokázala otočit druhou sadu, ve třetím setu byl hostující tým jasně lepší a deklasoval Liberec o třináct bodů. Čtvrtý set byl dlouho vyrovnaný, ale ve střední pasáži se Italové bodově vzdálili a vedení už nepustili.

Odveta se hraje na půdě Verony 31.1. (20:00:02)

19:25

Čtvrtý set skončil.

19:25

Je dobojováno. Jaeschke nyní sestřelil Štokra, který ani nebyl připravený na přihrávku. Právě český univerzál poté jen odevzdal míč na stranu Verony a Spirito zkušeně vyzval k ukončení zápasu Jaeschkeho z pipu.

19:24

Pět mečbol pro Veronu! Thomas Jaeschke přidává také eso servisem přesně k boční lajně.

19:23

Teď už to bude mít Liberec hodně složité. Thomas Jaeschke přidal tvrdé podání, po nahrávce Janoucha je zablokován na hlavním kůlu Galabov.

19:22

Jakub Veselý na podání. Také Pajenk přidává bod po útoku středem sítě.

19:21

Luca Spirito na servisu. Štokr s přehledem přidává bod vytlučením bloku Jaeschkeho.

18:21

Ale Verona si zkušeně hlídá nadějné vedení. Správka na podání příliš neuspěl. Jaeschke se prosazuje na druhý pokus z hlavního kůlu.

18:20

Liberec není bez šance. Emanuele Birarelli se představil na servisu. Veselý boduje středem sítě.

17:20

A oddechový čas Veroně prospěl. Janouchův servis už nebyl tak kvalitní, Stern s přehledem vytlouká Správku.

17:19

Po servisu Jakuba Janoucha se Liberec prosazuje k bodu. Stern byl nadražen blokem a o trestá na druhé straně Galabov. Verona si bere oddechový čas.

16:19

Manavinežad na servisu. Po zkrácené nahrávce boduje Správka smečí do středu kurtu.

15:19

Libor Leikep na servisu. Jaeschke byl přesný na přihrávce, poté dal ale nepřesným pipem možnost Štokrovi. Ten smečuje do autu.

15:18

Verona měla k dispozici další bodovku, ale Manavinežad smeč neproměnil.

14:18

A další bod pro hosty. Štokr tentokrát narazil na blok Birarelliho.

14:17

Verona chce ukončit čtvrtou sadou i celý zápas. Tonček Stern zatlačil servisem, poté útočil neúspěšně Veselý a Birarelli skóruje středem sítě.

14:16

Verona vede při druhém technickém oddechovém čase o dva body. Galabovův servis měl znovu perfektní parametry, ale Stern se tentokrát už prosazuje kolem bloku Správky.

14:15

Liberec je znovu v kontaktu. Po servisu Jana Galabova se hosté dostali k útoku, ale boduje až Štokr.

13:15

Alen Pajenk se představil na servisu. Štokr smečuje tvrdě do ostré diagonály.

12:15

Jan Štokr znovu za koncovou lajnou. Nyní už ale český univerzál kazí do sítě.

12:14

Druhý bod v řadě pro domácí. Štokr boduje servisem o pásku.

11:14

Oddechový čas Liberci pomáhá. Thomas Jaeschke už nebyl tak důrazný na servisu a páska sítě pomohla českému týmu.

10:14

Po sérii Liberce přichází bodová šňůra také pro Veronu. Jaeschke přidává eso. Michal Nekola si bere oddechový čas.

10:13

Verona se opět vzdaluje. Thomas Jaeschke načapal servisem Správku, poté měl k dispozici útok Stern.

10:12

Až nyní se prosazuje Stern smečí z hlavního kůlu.

10:11

Liberec je znovu v kontaktu. Plachtící podání Veselého hosté nedokázali přihrát přesně a to trestá Galabov.

9:11

A je tady další snížení z ruky Libora Leikepa.

8:11

Liberec snižuje vedení soupeře. Spirito našel servisem Galabova, který přidal k povedené přihrávce i tvrdý útok do diagonály.

7:11

Správka na podání. Stern dokázal procedit míč libereckým blokem.

7:10

Emanuele Birarelli na servisu. Štokr se útokem neprosadil, ale Pajenk bod z bodovky nedal a poté už je italský celek v síti.

6:10

S Libercem to nevypadá vůbec dobře ani ve čtvrtém setu. Birarelli poslal podání přesně do rohu kurtu a Galabov se jen ohlédl za míčem. Michal Nekola si bere oddechový čas.

6:9

Verona si drží nadějné vedení ve čtvrtém setu. Janouchův servis nebyl důrazný a to trestá smečí Birarelli.

6:8

Liberec dokázal snížit. Janouch přetlačil soupeře, ale Stern poté smečuje jen těsně do autu.

5:8

Italský tým vede při prvním technickém oddechovém čase o tři body. Birarelli si počkal na útoku Štokra a skvěle ho blokuje.

5:7

Verona odskakuje. Správka byl přesný na přihrávce, ale poté Veselý smečoval nedůrazně a Birarelli zakončuje středem.

5:6

Za koncovou lajnou se představil i Libor Leikep. Birarelli smečuje středem sítě k boční lajně.

5:5

Nyní ale Stern podává do sítě.

4:5

Verona se dostává do vedení. Stern zatlačil servisem, Štokr po vysoké nahrávce chybuje útokem do autu.

4:4

Bitva o každý bod ve čtvrtém setu pokračuje. Po servisu Jana Galabova ale hosté přihrávat nemuseli.

4:3

Alen Pajenk na podání. Štokr dokázal vytlouct dvojblok italského celku.

3:3

Verona si poradila se servisem Jana Štokra. Míč končí daleko v autu.

3:2

Liberec se drží ve vedení. Po servisu Thomase Jaeschkeho smečoval po vysoké nahrávce Galabov.

2:2

Jakub Veselý na podání. Stern byl nejprve zablokován, poté měl na ruce bodovku Galabov, ale Italové se ubránili. Dlouhou výměnu zakončil až univerzál Verony.

2:1

Spirito na podání. Veselý bod sice bod nedal, ale Štokr ho podržel tvrdým útokem po lajně.

1:1

Aleš Správka za koncovou lajnou. Také hostující univerzál se ale snadno prosazuje na útoku.

1:0

Do čtvrtého setu vstupuje na podání Birarelli. Štokr vytlouká velmi snadno jednoblok Verony.

0:0

Začal čtvrtý set.

12:25

Třetí set skončil.

12:25

Třetí sada jde jasně na konto favorita zápasu! Galabov se z pipu neprosadil, následně měl ještě šanci Správka, ale ani nyní blokem zkušený smečař neprošel.

12:24

Dvanáct setbolů pro Veronu! Veselý po souhře se Srbem bod nedal a to trestá Courits.

12:23

Indra smečoval tvrdě po lajně, ale na libero Verony si nepřišel. Dlouhou výměnu zakončil blok na Správku.

12:22

Patrik Indra na podání. Manavinežad smečoval vysoko nad blokem, ale domácí se dotkli sítě.

12:21

Alen Pajenk na podání. Galabov si poradil s přihrávkou, poté Správka vyhrál souboj nad síti s Birarellim.

11:21

Verona si udržuje luxusní vedení. Holubec také chybuje servisem.

11:20

Thomas Jaeschke na podání. Správka musel hrát jen technicky do středu kurtu, následně se ještě dostal k útoku Indra, ale prosazuje se až Galabov pipem.

10:20

Ale hosté znovu bodují. Po servisu Jana Galabova se nehrálo, míč končí v autu.

10:19

Indra vytlouká blok hostujícího týmu a ukončuje sérii Verony.

9:19

Luca Spirito pokračuje na podání. Holubec bod středem sítě nedal a to trestá Stern.

9:18

Také Leikep odchází na lavičku, do hry přichází Holubec. Verona přidává další bod. Indra chtěl zachránit nepřesnou nahrávku Srba, ale je přichycen v síti.

9:17

Štokr s Janouchem si jdou odpočinout na lavičku, místo nich se dostává do hry Indra se Srbem. Stern však vytlouká blok Galabova. Michal Nekola si bere oddechový čas.

9:16

Italský celek navyšuje vedení. Štokr bod nedal útokem, poté dostal šanci Jaeschke a ten smečí přes blok posílá oba týmy k druhému technickému oddechovému času.

9:15

A už to je o šest bodů. Luca Spirito na podání. Poté smečuje Štokr jen do těsného autu.

9:14

Štokrův servis sestřelil Manavinežada, ale Jaeschke se znovu prosazuje útokem.

9:13

Liberec se ještě snaží se třetím setem něco udělat. Štokr smečuje po vysoké nahrávce přesně k boční lajně.

8:13

Verona se nadále vzdaluje. Birarelli zaskočil servisem Galabova, poté útočil jen do autu Leikep.

8:12

A právě Jakub Veselý na podání. Verona odpovídá smečí Jaeschkeho.

8:11

Oddechový čas domácím pomáhá. Manavinežad zvolil jen lehké podání, které zpracoval Správka a Veselý boduje.

7:11

S Libercem to nevypadá ve třetím setu vůbec dobře. Galabov nebyl dostatečně vysoko pro útok, musel jen odevzdat míč, poté měl ještě šanci Štokr, ale ten je také zablokován. Michal Nekola si bere oddechový čas.

7:10

Po dvou bodech Liberce jsou tady dva body také pro Veronu. Galabov je zablokován jednoblokem Spirita.

7:9

Aleš Správka znovu na podání, ale nyní je to chyba.

7:8

A je tady druhý bod v řadě pro Liberec. Správka skvěle zatlačil servisem hostující libero a to trestá Galabov.

6:8

Tonček Stern servíruje jen do sítě.

5:8

Verona vede při prvním technickém oddechovém čase o tři body. Birarelli zakončil bodovku smečí středem sítě.

5:7

Jakub Janouch na podání. Verona odpovídá útokem Sterna, který vytloukl na bloku Správku.

5:6

Znovu Alen Pajenk na servisu. Správka vynikající na přihrávce, poté uvolnil Janoucha Galabova, který smečuje z pipu.

4:6

Verona se dostává do dvoubodového vedení. Pajenkův servis nadělal Galabovovi problémy a poté útočí Štokr jen do sítě.

4:5

Libor Leikep na servisu. I jeho podání jde do sítě.

4:4

Jaeschke podává znovu jen do těsného autu.

3:4

Galabov znovu na podání. Stern byl ubráněn v poli, ale Správka nedokázal smečovat ze záklonu a Jaeschke boduje.

3:3

A je srovnáno. Po servisu Jana Galabova přihrával Pesaresi. Ze středu sítě poté útočí jen do autu Pajenk.

2:3

Spirito přetáhl plachtící servis do autu.

1:3

Štork zatlačil servisem, ale poté český univerzál chybuje na útoku.

1:2

Liberec se dostává do hry. Janouch perfektně uvolnil nad sítí Štokra, který proti jednobloku nezaváhal.

0:2

A právě Birarelli je na podání. Leikep bod středem sítě nedal a to trestá z pohledu italského týmu Pajenk.

0:1

Třetí sadu zahájil na servisu Veselý. Za Veronu skóruje technickým útokem Birarelli.

0:0

Začal třetí set.

21:25

Druhý set skončil.

21:25

Je srovnáno! Aleš Správka sice zasáhl v poli, ale poté nedostal Galabov nahráno, ani Štokr nedosáhl na míč nad síti a Manavinežad si už s blokem poradil bez problémů.

21:24

Liberec první setbol smazává. Štokr sice jen odevzdal míč, ale poté dostal ještě jednu šanci a tu již vytlučením bloku využívá.

20:24

Čtyři setboly pro Veronu. Po servisu Jakuba Janoucha útočil skvěle znovu z pipu Jaeschke.

20:23

Až nyní přichází liberecké snížení. Štokr smečuje do ostré diagonály.

19:23

Verona přidává bod i po oddechovém čase. Alen Pajenk nyní zatlačil servisem i Galabova a z pipu smečuje Jaeschke.

19:22

Janouch se pochopitelně vrací zpět na palubovku. Alen Pajenk sestřelil servisu Správku, poté smečoval Správka jen do bloku Birarelliho. Ještě jeden oddechový čas pro Liberec.

19:21

Místo Janoucha přichází na blok Staněk. Štokr skvěle zasáhl v poli, poté ale nedostal domácí univerzál nahráno a Manavinežad ukončuje výměnu.

19:20

Ale Liberec nechce dát kůži ve druhém setu zadarmo. Jaeschke podával na Kopáčka a Galabov z pipu snižuje.

18:20

Verona stále o dva body před Liberce. Galabov napálil servis do autu.

18:19

Důležitý bod pro domácí volejbalisty. Luca Spirito nedal tak kvalitní podání a to trestá Leikep na středu sítě.

17:19

Liberec se dostává do problémů. Po servisu Spirita útočil po vysoké nahrávce Galabov, ale hosté se dokázali ubránit a vše zakončuje smečí Courits. Michal Nekola si bere oddechový čas.

17:18

Jan Štokr chybuje servisem do autu.

17:17

Liberec se však drží s favoritem. Galabov znovu neprošel blokem, ale nyní mu pomáhá útokem Štokr.

16:17

Verona jde dokonce do vedení. Birarelliho na podání, poté je však Galabov zablokován Pajenkem.

16:16

Jakub Veselý na podání. Verona boduje po přesném útoku Manavinežada z pipu.

16:15

Liberec vede při druhém technickém oddechovém čase o bod. Manavinežad znovu zatlačil Kopáčka, poté se ale prosazuje po bleskové nahrávce Janoucha Galabov.

15:15

Srovnáno. Mohammažavad Manavinežad dokázal svým servisem nachytal Kopáčka na přihrávce. Přímý bod.

15:14

Kopáček ubránil smeč Manavinežada, ale Galabov smečuje z bodovky jen do autu.

15:13

Liberec si drží vedení o dva body. Courits, střídající univerzál kazí podání.

14:13

Veselý se nyní nesešel na středu sítě s Janouchem.

14:12

Birarelli nepřišel blokem Veselého, ale Štokr tentokrát bodovku neproměnil. Až Manavinežad dokázal ukončit výměnu smečí do Janoucha.

14:11

Liberec znovu odskakuje na tři body. Jakub Janouch servíroval o pásku, poté je zablokován Správkou Stern.

13:11

Pajenk na podání. Janouch vyzval k útoku Veselého a ten se prosazuje smečí do středu kurtu.

12:11

Také ve druhý set je velmi vyrovnaný. Manavinežad smečuje kolem bloku Janoucha do kurtu.

12:10

Thomas Jaeschke pokračuje na servisu. Štokr se po delším čase připomněl na útoku.

11:10

Verona snižuje. Správka smečuje jen do připraveného blok hostujícího celku.

11:9

Jan Galabov na podání. Jaeschke bod smečí z hlavního kůlu nedal, dostal však druhou možnost a tu již proti Janouchovu využívá.

11:8

Liberec stále o tři kroky před Veronou. Spirito našel Správku, který byl na přihrávce přesný a Leikep se prosazuje středem sítě.

10:8

Po dvou sporných momentech přichází jasný bod pro Veronu po útoku Jaeschkeho.

10:7

Birarelli podává přesně na lajnu, ale hlavní rozhodčí píská aut.

9:7

Jakub Veselý se postavil na podání. Stern smečoval po lajně přesně do kurtu. Liberec ještě protestoval, ale bod jde pro Veronu.

9:6

Ale také Liberec si drží vedení. Ani Manavinežad nedal servis.

8:6

Verona se dostává do tempa. Aleš Správka napálil servis jen do autu.

8:5

Liberec vede při prvním technickém oddechovém čase o tři body. Také Tonček Stern univerzál Verony nedokázal dostat servis do kurtu.

7:5

Až nyní boduje také Verona. Janouchův servis hosty příliš nezaměstnal. Birarelli boduje středem sítě.

7:4

Liberec je lepší i ve druhém setu. Jakub Janouch přidal povedené podání, poté se Manavinežad neprosadil na útoku ani na dva pokusy. Štokr zakončil parádní výměnu smečí po lajně.

6:4

Liberec si drží dvoubodové vedení. Kopáček skvěle přihrál a z toho těžil na hlavním kůlu Správka.

5:4

Libor Leikep na servisu. Verona boduje po útoku Štokra do autu.

5:3

Jaeschke na podání. Ale i jeho podání se do kurtu nevešlo.

4:3

Středem sítě snižuje útokem Pajenk.

4:2

Luca Spirito na podání. Jan Štokr bez větších problémů vytlouká Manavinežada.

3:2

Štokr pokračuje za koncovou lajnou. Nyní už ale jeho dělovka jde mimo kurt.

3:1

A další bod pro Liberec. Manavinežad nyní dokázal přihrát, ale poté smečuje jen do bloku Libora Leikepa Jaeschke.

2:1

Liberec pokračuje v parádním výkonu z prvního setu a dostává se do vedení. Jan Štokr zatlačil servisem Manavinežada, který nestačil ani uhnout před dělovkou českého univerzála.

1:1

Opět velezkušený blokař Verony na servisu. Leikep bez bodu, ale Liberec dostal ještě jednu šanci a tu již využívá Štokr vytlučením bloku.

0:1

Emanuele Birarelli na podání zahájil druhou sadu. Galabov nebyl přesný na přihrávce, poté nemohl útočit a to trestá Stern.

0:0

Začal druhý set.

25:23

První set skončil.

25:23

Liberec to zvládl! První sada zůstává domácímu týmu. Manavinežad nedal tak razantní servis, přihrávku zvládl Kopáček a středem sítě zakončil první sadu smečí Jakub Veselý.

24:23

Také druhý setbol je pryč. Manavinežad dal tvrdý servis, poté měl na ruce konec setu Štokr, ale na hostující obranu si nepřišel. Následně smečoval i Galabov, ale jeho útok jde bez teče do autu. Michal Nekola si bere oddechový čas.

24:22

První setbol je smazán. Správka zatlačil servisem, ale Verona odpovídá smečí Jaeschkeho.

24:21

Tři setboly pro Liberec! Střídající Paolucci našel servisem jen Galabova, který byl přesný a Aleš Správka vytlouká blok.

23:21

Verona se nevzdává. Po servisu Jakuba Janoucha přichází parádní souhra do hlavního kůlu. Manavinežad bod nedal, ale Štokr poslal bodovku jen do bloku Sterna.

23:20

Domácí tým už je velmi blízko zisku prvního setu. Jakub Janouch, reprezentační nahrávač přidává eso o pásku. Verona na to reaguje druhým oddechovým časem.

22:20

Liberec stále vede o potřebné dva body. Pajenk svým servisem našel jen aut.

21:20

Aleš Holubec se dostává do hry na podání místo Leikepa. Holubec však chybuje do sítě.

21:19

Dukla znovu vede o dva body. Thomas Jaeschke nedal tak kvalitní podání, poté smečoval velmi tvrdě Štokr. Ani libero italského týmu neměla šanci.

20:19

Vedení Liberce se snižuje. Jaeschke zatlačil servisem Kopáčka, poté smečoval Správka jen do připravené obrany v poli a Manavinežad našel místo ve středu kurtu. Liberec zastavuje hru oddechovým časem.

20:18

Nyní už se prosazuje hostující celek po smeči Pajenka.

20:17

Skvěle! Liberec přidává další bod a má nadějný náskok před koncovkou prvního setu. Pajenk bod středem sítě nedal a to trestá Štokr.

19:17

Liberec se dostává do dvoubodového vedení. Galabovův servis byl parádní, ale Italové se dostali k útoku, ale Stern je zablokován Leikepem. Verona si musí brát oddechový čas.

18:17

Luca Spirito na servisu. Janouch musel napravovat nepřesný příjem Správky, poté se dostal k útoku Stern jen do autu.

17:17

A právě liberecký univerzál za koncovou lajnou. Jaeschke byl nejprve ubráněn, ale na druhý pokus již boduje technickým útokem.

17:16

Liberec se drží ve vedení. Birarelliho servis nebyl problém pro domácí hráče a Jan Štokr mohl jasně zakončovat do ostré diagonály.

16:16

Jakub Veselý pokračuje na servisu i po oddechovém času. Birarelli skvěle smečuje středem sítě do Janoucha.

16:15

Také při druhém technickém oddechovém čase vede Liberec o bod. Jaeschke bod proti jednobloku Štokra neuspěl, poté přidal povedený útok Galabov.

15:15

Íránský smečař nyní poslal své podání daleko do autu.

14:15

A právě Manavinežad na podání. Veselý je na středu sítě zablokován Birarellim.

14:14

Verona drží krok s domácím týmem. Manavinežad vytlouká s přehledem smečí z hlavního kůlu Štokra.

14:13

Tonček Stern na podání. Správka byl ubráněn, ale poté smečuje Stern z bodovky jen do bloku Veselého.

13:13

Verona rychle odpovídá po smeči Sterna po lajně.

13:12

Dukla se vrací do vedení. Jakub Janouch dokázal servisem znepříjemnit život hostujícímu týmu a Štokr zakončuje.

12:12

Opět slovinský reprezentant na servisu. Galabov byl přesný na přihrávce a poté i na útoku z pipu.

11:12

Verona jde do vedení. Alen Pajenk zatlačil servisem Správku, poté se Janouch nesešel na středu sítě s Veselým.

11:11

Velmi vyrovnaný první set pokračuje. Po servisu Libora Leikepa útočil z pipu na bezblok Jaeschke.

11:10

Opět Thomas Jaeschke za koncovou lajnou, ale tentokrát už míč jde do autu.

10:10

Vedení Liberci příliš dlouho nevydrželo. Jaeschke přidává přímý bod ze servisu.

10:9

Znovu Jan Galabov na podání. Nyní už ale přichází snížení po útoku Jaeschkeho.

10:8

Jan Galabov na servisu. Hostující tým se dostal do problémů nepřesnou přihrávkou a vše zakončuje Galabov rychlým pipem.

9:8

Liberec drží krok. Galabov po bleskové souhře do hlavního kůlu vytlouká hostujícího univerzála.

8:8

Znovu srovnáno. Jan Štokr napálil servis na Jaeschkeho, ale Pajenk smečuje středem sítě.

8:7

Liberec vede při prvním technickém oddechovém čase o bod. Birarelli svým servisem příliš nezatlačil a to trestá Leikep útokem právě do blokaře Verony.

7:7

Jakub Veselý na podání. Stern neměl žádné problémy s útokem proti jednobloku Galabova.

7:6

Manavinežad svým servisem našel jen aut za koncovou lajnou.

6:6

Přetahovaná o každý bod pokračuje. Birarelli smečuje středem sítě do zadní části kurtu.

6:5

Tonček Stern podává do sítě.

5:5

Ale Verona nenechává Liberec odskočit. Po servisu Jakuba Janoucha útočil Manavinežad.

5:4

Liberecká Dukla si drží jednobodové vedení. Alen Pajenk servíroval jen do autu.

4:4

Nyní už se ale středem sítě prosazuje Alen Pajenk.

4:3

Liberec jde do vedení. Libor Leikek dokázal zatlačit plachtícím servisem, poté útočil jen do hráče v poli Manavinežad. Při smeči Galabova je italský blok v síti.

3:3

Liberec se v úvodu setu drží s velkým favoritem. Jaeschke servíroval na Správku, ale ten dokázal skvěle přihrát a Štokr znovu boduje.

2:3

Jan Galabov přidává servis jen do sítě.

2:2

Luca Spirito na podání. Domácí kontrují kombinací na Štokra a ten se prosazuje dalším útokem kolem bloku.

1:2

A právě Jan Štokr byl na servisu. Z pozice univerzála se prosazuje Stern.

1:1

Liberec srovnává stav zápasu. Štokr neměl ideální pozici pro útok, ale se štěstím vytlouká blok.

0:1

Do zápasu vstupuje na podání domácí celek, konkrétně blokař Jakub Veselý. Verona jde do vedení, když se středem sítě prosazuje Mengozzi.

0:0

0:0

Trenér: Michal Nekola

Trenér: Nikola Grbič

Rozhodčí: Emil Mihai Rusinoiu (ROU) – Vasileios Vasileadis (GRE).

0:0

Krásný středeční podvečer, vítám všechny příznivce volejbalu. Druhý nejprestižnější klubová soutěž CEV Cup dospěla již do své osmifinálové fáze. Dukla Liberec vyzve v prvním měření sil silný italský celek z Verony. Tým vedený bývalou nahrávačskou superstar Nikolou Grbičem přijel do Liberce v plné sestavě i se slovinskou dvojicí Tonček Stern a Alen Pajenk. První jmenovaný už zaznamenal v letošní sezoně z pozice univerzála 255 bodů. V sestavě nechybí ani zkušený blokař Emanuele Birarelli nebo americký reprezentační smečař Thomas Jaeschke.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:3

VK Dukla Liberec: Srb, Janouch – Galabov, Správka (C), Kriško – Staněk, Veselý, Holubec, Leikep – Indra, Štokr – Kopáček Trenér: Michal Nekola

Calzedonia Verona: Paolucci, Spirito – Marretta, Maar, Manavinežad, Jaeschke – Mengozzi, Pajenk, Birarelli, Grozdanov – Stern, Courits – Frigo, Pesaresi Trenér: Nikola Grbič

Rozhodčí: Emil Mihai Rusinoiu (ROU) – Vasileios Vasileadis (GRE)