Chance liga

AZ Havířov – HC Slavia Praha

1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

17.01.2018, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 40. kolo • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 2.35 4.05 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:33

Domácí ztratili puk a Kurovský tak zachraňoval situaci faulem. Nyní je to pro Havířov již velmi složité.

58:58

Dolejš je z branky, domácí to zkouší v šesti.

53:52

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Lukáš Krejčík – 2 min., podražení).

53:52

Nejprve Dolejš vykouzlil tři zákroky a poté rozhodčí signalizoval vyloučení hostujícího hráče. Nyní to ale vypadá, že se bude vylučovat na obou stranách.

47:46

Slavia právě vstřelila branku!
Už to vypadalo, že ZDENĚK DOLEŽAL jel příliš pomalu, ale stačil si kotouč stáhnout ke druhé tyči a nakonec puk propasírovat za Dolejše.

47:46

Kotala ztratil kotouč na útočné modré a výsledkem je samostatný nájezd pro Slavii. Zdeněk Doležal si tak své zakončení zopakuje s větším klidem.

45:01

Bednář ujel v oslabení a v situaci dva na jednoho to zkusil střelou, jeho dobře mířená střela skončila na tyči!

44:04

Kotala přijel jako třetí do souboje u mantinelu a inkasuje dvě minuty za napadení.

42:48

Havířov právě vstřelil branku!
Tak se kouzlo Dominika Frodla podařilo přece jen očarovat. RADEK POŘÍZEK dostal přesnou přihrávku zpoza branky a rychlou střelou nedal slavistickému brankáři šanci. Asistence: Petr Kanko, David Chroboček

40:36

Agilní Kurovský se opět procpal až před Frodla, zkusil si kličkou roztáhnout Frodla, ale ten zasáhl.

38:58

Chroboček si pomohl faulem, když přidržel unikajícího protihráče a závěr druhé třetiny tak bude okořeněn přesilovou hrou hostů.

35:25

Další vyloučení hostů a opět jde o technický přestupek. Barák vyhodil kotouč mimo hrací plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

32:41

Matai se dobře uvolnil a rychlou střelou zápěstím mířil z mezikruží dobře, ale Frodl opět dokázal reflexivně zakročit.

32:09

Hosté hráli v šesti a tak dostává AZet další výhodu přesilové hry. Trest odpyká Václav Jankovský.

31:37

Havel dostal puk mezi kruhy, jeho rychlou střelu Frodl výtečně vyráží.

29:14

Už čtvrté vyloučení Slavie, nyní za jasné podražení míří za katr Jiří Doležal.

28:55

Domácí se dostali do situace dva na jednoho, Kurovský dostal přihrávku před branku, ale nedokázal ji zpracovat.

26:46

Hosté zahrozili v oslabení, Tomáš Zigo udělal tři rychlé kroky a najednou byl sám před Dolejšem, ten ale pokryl mezírku mezi betony a zachránil domácí.

25:33

Je to již ohraná písnička, ale Frodl také tentokrát vyšvihl svou lapačku a nebezpečně vypadají střelu pokryl.

24:51

Za svou aktivitu si Havířov vysloužil přesilovku, na trestnou lavici usedl Růžička.

21:58

Domácí získali kotouč v útočném pásmu a byla z toho dobrá střela, kterou však Frodl dokázal vyrazit.

19:34

V závěru první třetiny je vyloučen Stránský, který zahákoval soupeře ve středním pásmu.

16:19

Domácí dostávají výhodu druhé přesilovky, po faulu v útočném pásmu je potrestán Martin Ondráček.

13:55

Kurovský dostal namazáno před branku, ale z bezprostřední blízkosti napálil pouze betony Frodla. Možná největší šance Havířova v dosavadním průběhu zápasu.

10:53

Výborná střela Šagáta, kterou Dolejš viděl na poslední chvíli a jen s velkými obtížemi dokázal kotouč vyrazit.

03:58

Obrovská chyba Havířova v přesilové hře, z ničeho nic zůstal sám před Dolejšem MARTIN ŠAGÁT, který umístil kotouč přesně mezi betony domácího brankáře. Asistence: Tomáš Zigo

02:46

Domácí si zahrají první přesilovku zápasu, na dvě minuty odchází Jiří Doležal.

1:2

Branky a nahrávky: 43. Pořízek (Kanko, Chroboček) – 4. Šagát (Zigo), 48. Z. Doležal (TS)

AZ Havířov: Dolejš (Bláha) – Krisl (C), Drtil, Dudek, Luža, R. Havel (A), Chroboček – M. Kalus, L. Bednář, Tomi – Pořízek, Š. Stránský, Kurovský – Maruna, Rác, Fronk – Kotala, Matai, Kanko – Bambula.

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, J. Holý, Kasík, A. Růžička, Šmíd – Zigo, Račuk, Z. Doležal – Jankovský, Šafránek, Nedvídek – L. Krejčík, Šagát, M. Ondráček – J. Doležal, Kubica, Furch.

Rozhodčí: Šutara, Fiala V. – Gančarčík M., Lukš