16.01.2018, 16:00 • Info o změnách stavu (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 4.85 4.2 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

Nitra dala gól!
Je definitívne rozhodnuté, uplynulá štvrťhodina priniesla kanonádu štyroch gólov! AURELIEN NGEYITALA LOLA upravuje pravdepodobne na konečných 4:1 pre Nitru.

85

Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
Domáci kontrujú aspoň čestným zásahom zásluhou TOMÁŠA BOŠANSKÉHO, zostáva im však nejaký čas aj na ďalšie akcie.

79

Tretí gól celku z Fortuna ligy, do konca duelu zostáva posledných pár minút. Presadil sa aj mladý ANDREJ FÁBRY.

75

Favorit s dvojgólovým náskokom, domáci budú dobiehať Nitranov už iba ťažko. RENÉ KOTRÍK zvyšuje na 2:0.

6

Hostia sa ujímajú vedenia gólom zo šiestej minúty! FILIP BALAJ využíva poskytnutú výhodu pokutového kopu.