16.01.2018, 20:45 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Čtvrtfinále • Michal Raška

Tipsport: 1.49 3.85 5.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:37:04)
Bruggy se v semifinále belgického poháru utkají se Standard Lutych.
Bruggy nakonec jasně vyhrály rozdílem třídy 5:1 a postupují do semifinále belgického poháru. Bruggy od začátku utkání byly jasně lepší a už ve 12. minutě mohly slavit, jelikož se prosadil Vanaken. Ve 22. minutě získali domácí rohový kop, který skončil přesně na hlavě Mecheleho a ten poslal Bruggy do dvoubrankového vedení. Ve 24. minutě ovšem přišla studená sprcha, když si N'Ganga navedl míč až k hranici vápna a pumelicí snížil. Ovšem ve 33. minutě si opět Mechele vyskočil na rohový kop nejvýš a vstřelil už druhou branku v dnešním utkání. Ve 35. minutě to už bylo 4:1, jelikož si Wesley počkal na centr z levé strany a poté zakončil k pravé tyči. V 63. minutě přidal Vanaken druhý gól, když dorazil míč do brány, na který Mandanda dosáhl až za brankovou čárou.

90

90

Domácí hráč si sice navedl míč k hranici vápna, ale nevystřelil.

88

Po centru z pravé strany se Limbombe dopustil faulu ve vápně hostů a akce je tak u konce.

86

Hosté se dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče tak opět budou Bruggy, která nikde nespěchají a v poklidu kombinují.

84

Domácí získali míč a Limbombe se sním opět vydal dopředu po levé straně, ovšem střela se mu nepovedla zrovna nejlíp a skončila jen vedle brány.

82

Domácí hráč se provinil faulem, když se snažil projít po levé straně.

81

Utkání už nemá takový náboj jako v první půli, ale to se samozřejmě dalo čekat, jelikož Bruggy mají nadstandardní náskok a nikam nespěchají.

79

Po pravé straně vedl míč domácí hráč, ale následně mu ho odebral jeden z týmu Charleroi.

77

V dobré příležitosti se ocitl Cools, ale tentokrát vypálil vedle brány.

76

Poté se sice dostal středem hřiště až k hranici vápna hostující hráč, ale domácí obránce mu skvělým skluzem odebral míč.

75

Nepřesný centr domácích skončil jen v zámezí a následuje autové vhazování pro Cherleroi.

73

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Rezaei, přichází Saglik.

72

Centr z levé strany vyboxoval Hubert do bezpečí.

70

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Diaby, přichází Dennis.

67

Hosté nyní drží míč na soupeřově polovině, ale ke střele se zatím nedostali.

5:1

konec (4:1)

Branky: 12. Vanaken, 22. Mechele, 33. Mechele, 35. Wesley, 63. Vanaken – 24. N'Ganga

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 9:5. Rohy: 5:3.

Club Brugge KV: Hubert – Clasie, Cools, Denswil, Diaby (70. Dennis), Limbombe, Mechele, Poulain, Vanaken, Vormer (66. Nakamba), Wesley (64. Vossen)
Náhradníci: Horvath – Decarli, Dennis, Nakamba, Refaelov, Simons, Vossen

Sporting Charleroi: Mandanda – Benavente (58. Pollet), Dessoleil, Fall, Fortuna, Hendrickx, Ilaimaharitra, Marinos, Martos (33. Diandy), N'Ganga, Rezaei (73. Saglik)
Náhradníci: Penneteau – Bedia, Celestine, Diandy, Pollet, Saglik, Tainmont