16.01.2018, 20:45 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Čtvrtfinále • Michal Raška

Tipsport: 1.49 3.85 5.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:37:04)
Bruggy se v semifinále belgického poháru utkají se Standard Lutych.
Bruggy nakonec jasně vyhrály rozdílem třídy 5:1 a postupují do semifinále belgického poháru. Bruggy od začátku utkání byly jasně lepší a už ve 12. minutě mohly slavit, jelikož se prosadil Vanaken. Ve 22. minutě získali domácí rohový kop, který skončil přesně na hlavě Mecheleho a ten poslal Bruggy do dvoubrankového vedení. Ve 24. minutě ovšem přišla studená sprcha, když si N'Ganga navedl míč až k hranici vápna a pumelicí snížil. Ovšem ve 33. minutě si opět Mechele vyskočil na rohový kop nejvýš a vstřelil už druhou branku v dnešním utkání. Ve 35. minutě to už bylo 4:1, jelikož si Wesley počkal na centr z levé strany a poté zakončil k pravé tyči. V 63. minutě přidal Vanaken druhý gól, když dorazil míč do brány, na který Mandanda dosáhl až za brankovou čárou.

90

90

Domácí hráč si sice navedl míč k hranici vápna, ale nevystřelil.

88

Po centru z pravé strany se Limbombe dopustil faulu ve vápně hostů a akce je tak u konce.

86

Hosté se dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče tak opět budou Bruggy, která nikde nespěchají a v poklidu kombinují.

84

Domácí získali míč a Limbombe se sním opět vydal dopředu po levé straně, ovšem střela se mu nepovedla zrovna nejlíp a skončila jen vedle brány.

82

Domácí hráč se provinil faulem, když se snažil projít po levé straně.

81

Utkání už nemá takový náboj jako v první půli, ale to se samozřejmě dalo čekat, jelikož Bruggy mají nadstandardní náskok a nikam nespěchají.

79

Po pravé straně vedl míč domácí hráč, ale následně mu ho odebral jeden z týmu Charleroi.

77

V dobré příležitosti se ocitl Cools, ale tentokrát vypálil vedle brány.

76

Poté se sice dostal středem hřiště až k hranici vápna hostující hráč, ale domácí obránce mu skvělým skluzem odebral míč.

75

Nepřesný centr domácích skončil jen v zámezí a následuje autové vhazování pro Cherleroi.

73

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Rezaei, přichází Saglik.

72

Centr z levé strany vyboxoval Hubert do bezpečí.

70

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Diaby, přichází Dennis.

67

Hosté nyní drží míč na soupeřově polovině, ale ke střele se zatím nedostali.

66

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Vormer, přichází Nakamba.

64

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Wesley, přichází Vossen.

63

63. VANAKEN - 5:1

63

Bruggy právě vstřelily branku!
Tohle už je velmi depresivní pro hostujícího brankáře Mandandu, který opět vyrazil míč, ale až za brankovou čárou! Limbombe si opět pohrál s obranou na levé straně, následně poslal míč do vápna kde ho hostující obránce neodkopl nejlíp a ten skončil přímo u HANSE VANAKENA, který sice první pokus poslal do obránce a na dorážku už Mandanda nedosáhl, jelikož míč vyrazil až těsně za brankovou čárou!

62

Pollet dostal fantastickou přihrávku za obranu, ale Hubert proti němu skvěle vyběhl a vyrazil jeho pokus tak, že ještě získal odkop od své svatyně.

61

Z následného rohového kopu nic nepřišlo a u míče tak je Charleroi.

60

60. Wesley nepřekonal Mandandu, který vytáhl skvělý zákrok.

60

Skvělý zákrok nyní předvedl Mandanda! Wesley si počkal ve vápně na centr z pravé strany a poté vystřelil, ale hostující brankář na brankové čáře vyrazil míč!

59

Limbombe sice prošel po levé straně, ale následně nepřihrál přesně a dopředu mohou jít hosté.

58

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Benavente, přichází Pollet.

57

Nyní Sporting vybojoval autové vhazování.

56

Domácí se nyní dostali lehce do problémů při své kombinaci, ale nakonec brankář Hubert vše vyřešil odkopem do středu hrací plochy.

54

Domácí se dostali dopředu, ale tentokrát žádné ohrožení hostující brány nepřišlo.

53

Ovšem ke střele se nyní dostal opět domácí hráč, tentokrát Clasie, ale jeho rána šla jen doprostřed brány kde byl připraven Mandanda.

52

Hosté se dopustili dalšího faulu a u míče tak opět budou Bruggy, které hrají ve druhé půli až hodně uvolněně a hosté tak mají více prostoru než v prvním poločase.

51

Limbombe nebezpečně vypálil, ale Mandanda si s jeho pokusem poradil a následně ho čeká odkop od své brány.

50

Střela hostujícího hráče skončila jen nad bránou Huberta.

49

49. Ultras Charleroi

49

Ultras Charleroi nyní řádí se světlicemi ve svém sektoru a taky byly slyšet výbuchy petard.

49

Nyní ale na trávníku leží Wesley, když ho nepříjemně zasáhl míč do obličeje.

48

Snažení hostů skončilo jen nepovedeným centrem v zámezí.

47

Wesley se provinil faulem na Hendrickxe.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
První poločas je u konce a bylo co vidět, jelikož padlo hned pět branek! Bruggy od začátku utkání byly jasně lepší a už ve 12. minutě mohly slavit, jelikož se prosadil Vanaken. Ve 22. minutě získali domácí rohový kop, který skončil přesně na hlavě Mecheleho a ten poslal Bruggy do dvoubrankového vedení. Ve 24. minutě ovšem přišla studená sprcha, když si N'Ganga navedl míč až k hranici vápna a pumelicí snížil. Ovšem ve 33. minutě si opět Mechele vyskočil na rohový kop nejvýš a vstřelil už druhou branku v dnešním utkání. Ve 35. minutě to už bylo 4:1, jelikož si Wesley počkal na centr z levé strany a poté zakončil k pravé tyči. Bruggy tak jasně vedou 4:1.

45+2

45+1

Rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.

45+1

Hostující hráč Benavente se provinil faulem, když se chtěl dostat přes Poulaina.

45

Nyní došlo k malé roztržce mezi Vormerem a Marinosem.

45

Faulem se provinil domácí hráč a Sporting tak bude u míče ve středu hrací plochy.

44

Nyní se ale ke hlavičce Mechele ani nikdo jiný nedostal, ale Bruggy vybojovaly alespoň autové vhazování.

43

Bruggy vybojovaly další rohový kop, které jim dnes jdou skvěle.

42

Skvělá přihrávka domácích letěla do vápna, kde se snažil dorazit míč do brány jeden z domácích hráčů, ale obránce Charleroi byl tentokrát proti.

41

41. Cools zamířil jen vedle levé tyče.

41

Další a další velké šance domácích! Tentokrát se po centru z levé strany naprosto osamocen ocitl ve vápně Cools, ale jeho rána šla jen vedle levé tyče!

40

Další šance domácích, ale tentokrát skončila rána Limbombeho z voleje jen v zámezí za bránou Mandandy.

39

Po rohovém kopu hostů se ale nic vážnějšího nestalo a nyní se uprostřed hrací plochy dopustil faulu jeden z hráčů Cherleroi.

38

Ilaimaharitra skvěle prošel přes dva hráče až do vápna, kde se po neúspěšném odkopu domácím hráčem dostal ke střele, ale tu poslal jen do blokujícího obránce.

37

Nyní se do nové kombinace domácích zapojil i brankář Hubert, který míč výkopem poslal do hry.

35

35. WESLEY - 4:1

35

Tak to je fantastický fotbal, který dnes předvádí Bruggy! Limbombe si skvěle pohrál na levé straně s obranou Charleroi jakoby tam ani nebyla, následně odcentroval přesně na WESLEYHO, který dorazil míč do brány! Mandanda ho sice vyrazil, ale až za brankovou čárou! Asistence: Limbombe.

33

33. MECHELE - 3:1

33

Rohové kopy natrénovaly Bruggy skvěle a opět se dostal ke hlavičce BRANDON MECHELE, který zakončil přesně k pravé tyči a Bruggy vedou už 3:1!

33

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Martos, přichází Diandy.

32

Další střela Diabyho, ale Mandanda předvedl velmi dobrý zákrok. Následuje rohový kop pro domácí.

30

30. Vormer z voleje zakončil jen vedle pravé tyče.

30

Vormer se ocitl ve velké šanci, když hostující brankář nevyboxoval centr, který skončil na hlavě Wesleyho, od kterého se odrazil přímo na nohu Vormera, ale ten z voleje minul pravou tyč!

29

Domácí jsou po obdržené brance lehce zaraženi a hosté se dostali k další střele, tentokrát ale pokus hostujícího hráče skončil vedle brány.

27

Hosté nyní vybojovali rohový kop z levé strany.

26

Domácí nyní drží míč a opět se vydali dopředu.

24

24. N'GANGA - 2:1

24

Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
Pozor! FRANCIS N'GANGA šel tak dlouho s míčem až před hranicí šestnáctky vypálil dělovku, která skončila u pravé tyče a snížil na rozdíl jediné branky!

22

22. MECHELE - 2:0

22

Bruggy jdou už do dvoubrankového vedení! Rohový kop byl skvěle kopnut a skončil na hlavě BRANDONA MECHELEHO, který zakončil. Hostující brankář Mandanda si sice na míč sáhl, ale vyrazit ho nedokázal!

21

Domácí sehráli velmi povedenou kombinaci,která byla skoro na jeden dotek a nakonec vybojovali rohový kop.

20

Limbombe se snažil projít po levé strany, kde ho ale sejmul Marinos a nyní budou mít Bruggy přímý kop z levé strany.

19

Přímý kop byl rozehrán signálem, po kterém se dostal ke střele jeden z týmu Charleroi, ale nastřelil pouze boční síť.

18

Sporting tak má přímý kop z pravé strany, odkud pravděpodobně poletí centr do vápna.

17

Ovšem nyní drží hosté opět míč na soupeřově polovině a Hendrickx si nakonec vymodlil faul po ataku Diabyho.

16

Snaha hostujícího hráče odcentrovat z levé strany skončila jen u zablokování domácím obráncem.

15

Domácím se nepodařilo projít středem hřiště a u míče tak jsou opět hosté v podobě autového vhazování.

14

Domácí obránce vyhlavičkoval centr hostů a následuje rohový kop pro Charleroi.

13

Nyní domácí vybojovali rohový kop z pravé strany. Poté se ovšem míče ujmuli hosté a vyrazili dopředu.

12

12. VANAKEN - 1:0

12

Bruggy jdou do vedení! Wesley se uvolnil s míčem na pravé straně a následně ho posunul k hranici vápna kde si nabíhal HANS VANAKEN, který z jedné vystřelil, s tím si sice Mandanda poradil, ale na dorážku kolenem k pravé tyči už nestačil!

11

Poté se ale domácí provinili faulem, po kterém skončil na zemi Hendrickx.

10

Bruggy přesunuly krásným pasem hru z pravé strany na levou.

8

Každopádně stále jsou Bruggy u míče už od začátku utkání a zatím dominují hře.

7

Opět si domácí vytvořili střeleckou příležitost, ale domácímu hráči Diabymu se střela nevyvedla.

6

Nyní se domácí dopustili faulu ve středu hrací plochy, ovšem poté získali opět míč na své kopačky.

5

5. Wesley těsně minul pravou tyč.

5

První šance Bruggy a hned to byla velká příležitost! Wesley si naskočil na centr z levé strany, ale hlavou zakončil těsně vedle pravé tyče!

4

Od začátku utkání se začíná pozvolna, ovšem u míče jsou stále domácí, kteří ale nikde nespěchají a postupně se kombinací dostávají až k vápnu Cherleroi.

3

Hostujícímu útočníkovi se nepodařilo projít přes obranu Bruggy.

2

Domácí vybojovali autové vhazování na půli Charleroi.

1

Club Bruggy KV: Hubert – Clasie, Cools, Denswil, Diaby, Limbombe, Mechele, Poulain, Vanaken, Vormer, Wesley
Náhradníci: Horvath – Decarli, Dennis, Nakamba, Refaelov, Simons, Vossen

Sporting Charleroi: Mandanda – Benavente, Dessoleil, Fall, Fortuna, Hendrickx, Ilaimaharitra, Marinos, Martos, N'Ganga, Rezaei
Náhradníci: Penneteau – Bedia, Celestine, Diandy, Pollet, Saglik, Tainmont.
Sporting Charleroi:

Charleroi je zatím velkým překvapením belgické ligy, ve které se nachází na druhém místě se čtyřiceti dvěma body a skóre 37:20. V poháru se nejprve utkalo v domácím prostředí s La Louviere. Už po poločase vedlo 2:0. Nakonec vyhrálo jasně 4:0 a v osmifinále se utkalo s Mouscronem na jeho půdě. Tam padl pouze jediný gól, který dal hostující hráč Fall. Hlavním trenérem je Felice Mazzu.
Club Bruggy KV:

Bruggy se aktuálně v lize nacházejí na prvním místě s padesáti třemi body a skóre 53:19. Vedou o jedenáct bodů právě před druhým Charleroi. V poháru nejprve postoupily přes KSV Roeselare, se kterým se utkaly na jeho půdě a už po 38. minutách vedly 4:0. Nakonec vyhrály jasně 5:1. V osmifinále se opět utkaly na hřiště soupeře, tentokrát ve Waregemu. Už ve 4. minutě se prosadil Vossen, ale v 72. minutě domácí otočili utkání a vedli 2:1. Nakonec v 83. minutě srovnal Dennis, který v prodloužení vstřelil druhý gól utkání a Bruggy tak vyhrály 3:2. Hlavním trenérem je Ivan Leko.
Ve čtvrtfinále belgického poháru se proti sobě utkaly týmy Club Bruggy KV a Sporting Charleroi. Poslední utkání těchto mužstev dopadlo lépe pro Bruggy, které vyhrály na půdě Sportingu 2:1. Nyní se bude hrát na Jan Breydel Stadion v Bruggách. Tento stánek nabídne kapacitu pro 29 042 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

5:1

konec (4:1)

Branky: 12. Vanaken, 22. Mechele, 33. Mechele, 35. Wesley, 63. Vanaken – 24. N'Ganga

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 9:5. Rohy: 5:3.

Club Bruggy KV: Hubert – Clasie, Cools, Denswil, Diaby (70. Dennis), Limbombe, Mechele, Poulain, Vanaken, Vormer (66. Nakamba), Wesley (64. Vossen)

Sporting Charleroi: Mandanda – Benavente (58. Pollet), Dessoleil, Fall, Fortuna, Hendrickx, Ilaimaharitra, Marinos, Martos (33. Diandy), N'Ganga, Rezaei (73. Saglik)
Náhradníci: Penneteau – Bedia, Celestine, Diandy, Pollet, Saglik, Tainmont