konec (0:0, 0:0, 1:3)

16.01.2018, 17:00 • Arena 2000 • Karel Milec (@KarelMilec)

Tipsport: 1.27 6.6 8.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to je vše, loučím se s vám a těším se na vás u dalšího online přenosu. Karel Milec (19:26:31)
Ve třetí třetině jsme se již branek dočkali! Domácí Lokomotiv ale nezvládl roli favorita a prohrál 1:3, jako první se ve 43. minutě prosadil Brandon Kozun, na tuto branku ještě domácí stihli ve 47. minutě zareagovat díky brance Ivana Glazkova, ovšem na branku z 50. minuty od Ivana Miščenka již zareagovat nestihli! Poslední branku přidal v poslední minutě Kirill Voronin do prázdné!

59:36

59:36 Kirill VORONIN - 1:3

59:36

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Poslední hřebíček do domácí rakve přidává KIRILL VORONIN střelou do prázdné branky. Asistence: Ivan Glazkov.

59:10

Oddechový čas pro domácí.

58:55

Domácí tým zkouší powerplay!

54:32

Domácí Lokomotiv je v obrovském tlaku, ale zatím mu to není příliš moc platné.

52:33

Lokomotiv Jaroslavl vůbec nic nezabalil naopak se velmi aktivně snaží rychle vyrovnat.

49:56

49:56 Ivan MIŠČENKO - 1:2

49:56

Hosté otáčí skóre a jdou do vedení! Autorem branky je IVAN MIŠČENKO. Asistence: Pavel Machanovskij.

46:42

46:42 Ivan GLAZKOV - 1:1

46:42

A máme srovnáno! IVAN GLAZKOV dostal nabito na modrou čáru, vypálil a prostřelil jak bránící hráče tak i Konovalova a je to 1:1. Asistence: Kirill Voronin.

45:42

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Fatějev – 2 min., naražení zezadu).

42:16

42:16 Brandon KOZUN - 1:0

42:16

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí se přece jen dočkali! BRANDON KOZUN se dokázal prosadit v páté přesilové hře dnešního utkání. Asistence: Jakub Nakládal a Petri Kontiola.

41:22

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vadim Pereskokov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:46.
Tak ani ve druhé třetině jsme s branky nedočkali, největší šanci měl Kontiola, ovšem z úhlu si na Serebrjakova nepřišel, poté již nikdo hostujícího gólmana nijak výrazně neohrozil, jelikož ani hosté domácího gólmana nijak výrazně neohrozili jde se do šatny za stavu 0:0.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:45

Domácí si již trest odpykali a hrají v plném počtu.

36:45

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladislav Kartajev.

34:40

Nyní se hra odehrává převážně ve středním pásmu, k šancím se nedostává momentálně ani jeden z celků.

31:44

V další dobré šanci se objevil domácí Kadějkin, ale ani on si nepřišel na Serebrjakova, který tentokrát výborně zasáhl svou vyrážečkou.

30:34

Další obrovská šance domácích, Ivanov mohl domácí poslat do vedení, jenže proti byl dnes skvěle chytající Serebrjakov, který předvedl nádherný semafor!

26:48

Ani čtvrtá přesilová hra domácích branku nepřinesla, hosté hrají v plném počtu.

25:40

Domácí mají sice hosty pod zámkem, ale stále se nemohou dostat k žádné kloudné střele, která by hostujícímu gólmanovi udělala sebevětší problémy.

24:48

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 2 min., podražení).

22:40

Hosté jsou opět v plném počtu, velkou šanci si připsal Kontiola, ale nebyl úspěšný, takže pokračujeme dále za bezbrankového stavu.

21:25

Do dobré šance se dostal Kontiola, ovšem z velkého úhlu nedokázal prostřelit Serebrjakova, který si pohlídal bližší tyč.

20:40

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Maxim Kazakov.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 17:53.
První třetina nám branku nepřinesla, sledovali jsme hokej v nepříliš velkém tempu, největší šanci si připsal kapitán domácích Kronwall, ovšem na Serebrjakova si nepřišel a stav je tak stále 0:0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00

Rozběhla se nám poslední minuta první třetiny.

17:07

Domácí jsou v plném počtu.

15:07

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., držení protihráče).

15:00

Do konce první třetiny zbývá zhruba pět minut, stav je stále bezbrankový, dočkáme se první branky ještě v první třetině?

12:49

Domácí oslabení zvládli bravurně, nyní jsou opět v plném počtu.

11:00

Přesilovou hru si také vyzkoušejí hosté, ovšem hned na začátku o puk přišli a musí začít až od vlastního brankáře.

10:49

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Andrej Loktionov – 2 min., sekání).

10:42

Amiral Vladivostok hraje v plném počtu.

10:20

Jeden z domácích vypálil od modré, ale Serebrjakov pokus dobře viděl a ukryl ho ve své lapačce.

09:10

Lokomotiv Jaroslavl má k dispozici další přesilovou hru, tlak ze strany domácích roste!

08:42

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nazir Gičibekov – 2 min., sekání).

07:53

Averin vypálil těsně vedle!

06:02

Admiral je již v plném v počtu, Lokomiotiv tak první přesilovku nevyužil, vážnější šanci si připsal akorát kapitán Kronwall.

05:00

Dobře si v přesilové hře počínal Švéd Kronwall, nejal si do mezikruží odkud vypálil, jenže Serebrjakov byl pozorný a dokázal puk vytěsnit mimo tři tyče.

04:02

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Butuzov – 2 min., nedovolené bránění).

02:30

Lokomotiv je na začátku jasně aktivnějším týmem, ovšem obrana Admiralu je zatím velmi důsledná a nepouští domácí k ohrožení svého brankáře.

01:30

Úvod utkání je zatím velmi opatrný, žádný z obran nechce udělat žádnou chybu.

00:02

Úvodní buly vyhráli hráči Lokomotivu, kteří tak ihned mohou založit první útok.

00:01

Hráči jsou již připraveni na ledové ploše, utkání nám za malou chvíli začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Ljubuškin, Čerepanov (A), Pajgin, Afanasjev – Kozun (A), Kontiola, Talbot – Averin, Loktionov, Jurtajkin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Kadějkin, Fatějev, Ivanov – Kartajev.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov (A), Vaščenko, Mamašev – V. Butuzov, J. Jakovlev, Kazakov – K. Voronin (A), A. Alexejev, Vicharev – Pereskokov, Machanovskij, Fiščenko – Gičibekov, Manukjan, Kovaljov.

Rozhodčí: Akuzovsky, Judakov – Antonov, Šadrin.

Admiral Vladivostok
Vladivostok je úplně jiná pohádka. Tým se poměrně dost trápí a vyhlídky do play/off jsou v nedohlednu. Celek se nachází až na předpředposledním místě s pětapadesáti body. Možná se ale usmívá na lepší časy, neboť hráči dokázali zvítězit hned třikrát po sobě. Poslední výhra byla v domácím prostředí proti Astaně. Domácí celek se dostal do brankového vedení a dlouho ho si ho držel. Hosté sice dokázali vstřelit kontaktní gól, ale nakonec výhru potrhl Andrei Alexeyev, který doťukl kotouč do odkryté branky. Výhra Vladivostoku se dnes ale v žádném případě neočekává a uvidíme, zda se mu povede překvapit. Nejproduktivnějším útočníkem je reprezentant Kazachstánu Martin St.Pierre, který má na svém kontě šest přesných zásahů a dvaadvacet asistencí.
Lokomotiv Jaroslavl
Lokomotiv si v Západní konferenci vůbec nevede špatně a už si zajistil postup do vyřazovací části. Tým se nachází na čtvrtém místě se ztrátou sedmi bodů na Jokerit. V posledním duelu hráči odcestovali do Petrohradu a nejspíš se očekávála prohra o několik branek. Lokomotiv ovšem převedl velice bojovný výkon a celé utkání držel krok. Nakonec trochu smolně nezískál ani jediný bod, jediná branka padla v početní výhodě Petrohradu, prosadil se Patrik Hersley. Dnes budou domácí plnit roli jasného favorita. Nejproduktivnějším útočníkem je švéd Staffan Kronwall, který si připsal dvaatřicet bodů ( 9 branek+ 23 asistencí).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1:3

Branky a nahrávky: 43. Kozun (Nakládal, Kontiola) – 47. Glazkov (K. Voronin), 50. Miščenko (Machanovskij), 60. K. Voronin (Glazkov)

Rozhodčí: Akuzovsky, Judakov – Antonov, Šadrin

04:02 VLD 2 V. Butuzov, nedovolené bránění
08:42 VLD 2 Gičibekov, sekání
10:49 JAR 2 Loktionov, sekání
15:07 JAR 2 Kraskovskij, držení protihráče
20:40 VLD 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Kazakov
24:48 VLD 2 Mnacjan, podražení
36:45 JAR 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Kartajev