konec (0:0, 0:0, 1:3)

16.01.2018, 17:00 • Arena 2000 • Karel Milec (@KarelMilec)

Tipsport: 1.27 6.6 8.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to je vše, loučím se s vám a těším se na vás u dalšího online přenosu. Karel Milec (19:26:31)
Ve třetí třetině jsme se již branek dočkali! Domácí Lokomotiv ale nezvládl roli favorita a prohrál 1:3, jako první se ve 43. minutě prosadil Brandon Kozun, na tuto branku ještě domácí stihli ve 47. minutě zareagovat díky brance Ivana Glazkova, ovšem na branku z 50. minuty od Ivana Miščenka již zareagovat nestihli! Poslední branku přidal v poslední minutě Kirill Voronin do prázdné!

59:36

59:36 Kirill VORONIN - 1:3

59:36

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Poslední hřebíček do domácí rakve přidává KIRILL VORONIN střelou do prázdné branky. Asistence: Ivan Glazkov.

59:10

Oddechový čas pro domácí.

58:55

Domácí tým zkouší powerplay!

54:32

Domácí Lokomotiv je v obrovském tlaku, ale zatím mu to není příliš moc platné.

52:33

Lokomotiv Jaroslavl vůbec nic nezabalil naopak se velmi aktivně snaží rychle vyrovnat.

49:56

49:56 Ivan MIŠČENKO - 1:2

49:56

Hosté otáčí skóre a jdou do vedení! Autorem branky je IVAN MIŠČENKO. Asistence: Pavel Machanovskij.

46:42

46:42 Ivan GLAZKOV - 1:1

46:42

A máme srovnáno! IVAN GLAZKOV dostal nabito na modrou čáru, vypálil a prostřelil jak bránící hráče tak i Konovalova a je to 1:1. Asistence: Kirill Voronin.

45:42

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Fatějev – 2 min., naražení zezadu).

42:16

42:16 Brandon KOZUN - 1:0

42:16

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí se přece jen dočkali! BRANDON KOZUN se dokázal prosadit v páté přesilové hře dnešního utkání. Asistence: Jakub Nakládal a Petri Kontiola.

41:22

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vadim Pereskokov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:46.

1:3

Branky a nahrávky: 43. Kozun (Nakládal, Kontiola) – 47. Glazkov (K. Voronin), 50. Miščenko (Machanovskij), 60. K. Voronin (Glazkov)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Ljubuškin, Čerepanov (A), Pajgin, Afanasjev – Kozun (A), Kontiola, Talbot – Averin, Loktionov, Jurtajkin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Kadějkin, Fatějev, Ivanov – Kartajev.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov (A), Vaščenko, Mamašev – V. Butuzov, J. Jakovlev, Kazakov – K. Voronin (A), A. Alexejev, Vicharev – Pereskokov, Machanovskij, Fiščenko – Gičibekov, Manukjan, Kovaljov.

Rozhodčí: Akuzovsky, Judakov – Antonov, Šadrin

04:02 VLD 2 V. Butuzov, nedovolené bránění
08:42 VLD 2 Gičibekov, sekání
10:49 JAR 2 Loktionov, sekání
15:07 JAR 2 Kraskovskij, držení protihráče
20:40 VLD 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Kazakov