2:4

konec (0:1, 0:2, 2:1)

14.01.2018, 12:00 • PSG aréna • Skupina B • Patrik Hamrla

Pro dnešek je to ode mne vše, těším se příště na počtenou. (13:59:30)
Máme tu konec zápasu. Ve třetí třetině zlínští zabrali, a dokázali zápas ještě zdramatizovat. Necelý 30 vteřin před poslední sirénou se ale JAKUB KOCIÁN nemýlil, a rozhodl o konečném výsledku v poměru 2:4.

59:51

Zlín to zkouší v šesti.

59:27

Vítkovice právě vstřelily branku!
Po asistenci Gebauera neměl JAKUB KOCIÁN problém trefit prázdnou klec.

58:45

Dluhoš bekhendem mohl vyrovnat, ale Dolíška věděl co má dělat.

57:46

56:17

Kocián osvobozuje svůj tým.

55:46

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Matyáš Melovský – 2 min., vysoká hůl).

55:19

Forma střílel od modré čáry, ale připravený Dolíška zasáhl.

53:15

Zlín právě vstřelil branku!
Talafa od modré posunul puk na DANA HANDLA, ten se rychlím pohybem dostal mezi kruhy a střelou zápěstím se nemýlil.

53:07

Handlovi se střela z úhlu nepovedla, a tak puk skončil v rohu.

52:13

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Fabien Kočí – 2 min., hákování).

50:44

Tak přeci jenom se to zlínským povedlo. Handl nastřelil Dolíškův beton a od něj se puk odrazil před osamoceného MICHALA DLUHOŠE, který se nemýlil.

48:40

Talafa se prokličkoval až ped Dolíšku, který si jeho pokus pohlídal.

46:58

Krejsa s Bradou jeli dva na jednoho, ale jejich pokus Synek vytěsnil holí.

46:08

Kotáskovo nahození si Synek radši pokryje.

45:26

Gebauerova střela přes Prokeše skončila Synkovi na hrudi.

44:39

Hrazdira přihrával Mikulíkovi, který stál v ofsajdu.

43:26

Talafova střela udělala jen čáru na zlínském mantinelu.

41:47

Mikulíkovu střelu zblokoval Krejsa.

40:19

Formanovu špatnou rozehrávku zachytil Krška, který vzápětí trefil jen chránič Talafy.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:25.
Druhá třetina navýšila skore hned o dvě branky, kdy se v čase 14:31 trefil IVAN IVAN a vzápětí se stav opět změnil zásluhou SAMUELA RAJČANA. V této třetině byly lepší hráči z Ostravy. Domácí se budou muset hodně snažit, aby se zápasem ještě něco udělali.

40:00

39:49

39:42

Ivan z mezikruží střílel, avšak Synkova lapačka byla na pravém místě.

38:30

Vítkovický útočník se dostal až do útočného pásma, ale stahovačka před Synkem mu nevyšla.

37:49

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., držení hole).

37:32

Rajčan mohl pálit s první, avšak puk mu podjel mezi nohama.

36:07

34:38

Do Dluhošovi příhry směrem na Riedela dal vítkovický útočník hůl, a tak se mohli hosté osvobodit.

34:07

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., hákování).

31:12

Domácímu Macíkovi podjely brusle a odevzdal kotouč vítkovickému útočníku, který se prokličkoval hřištěm, ale jeho nedočkaví spoluhráč mu vjel do ofsajdu.

29:43

Bradovu střelu Synek vyrazil přímo na hokejku SAMUELA RAJČANA, který neměl problém trefit odkrytou klec.

28:54

Veřmiřovského pokus o střelu Dluhoš zblokoval.

28:23

Kočího střela končí mimo branku.

25:29

Příhra na Mikulíka se nepovedla, a tak se puk od razil od mantinelu přímo na hokejku IVANA IVANA, který se řítil na osamoceného Synka, kterého si potáhl a zasunul do prázdné.

25:17

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., sekání).

25:00

Krejsova střela končí mimo branku Synka.

24:36

Rajčanovi nedovolil Prokeš pracovat s pukem za brankou.

23:24

Zlínský útok zastavuje ofsajd.

22:25

22:20

Zlínské nahození končí až hostujícího golmana.

21:49

Ivanovu střelu zblokoval Bednařík.

21:10

Zlínským se podařilo osvobodit.

20:25

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Lukáš Chludil – 2 min., podražení).

20:07

Dluhoš nohou posílá puk do obranného pásma vítkovických.

20:01

Další třetina začne přibližně v 12:40 .
Z první třetiny se zdáli býti lepší zlínští, ale v čase 9.37 otevřel skore MAREK BRADA, který za asistence Kočího propálil Synka. V druhé časti první periody hosté šlápli na plyn a začali chodit více do branky.

20:00

19:32

Formanovu střelu Dolíška radši podrží na svém těle.

17:39

17:34

Tomečkova dorážka šla mimo branku Dolíšky.

15:58

Mikulík od modré nastřelil prvního hráče, a tak mohli hosté v klidu vyhodit. Zlínští budou muset začít od branky Synka.

15:39

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Fabien Kočí – 2 min., vražení na hrazení).

13:48

S tlakem před zlínskou brankou si Synek poradil.

13:10

Zlínští pomalu svírají hosty.

12:23

Vítkovičtí vyhazují na zakázané uvolnění.

11:30

Kopčil z poza branky přihrával Dluhošovi, který byl osamocený před brankou, avšak příhra šla jen na brusle.

10:23

Autorem branky je MAREK BRADA. Asistence: Filip Plánka.

10:20

Bystroň pálil od modré, avšak Synek lapačkou zasáhl.

09:04

Kopčilova příhra směrem na Kráčalíka končí v rohu.

08:13

Hrazdira byl sám před brankou, avšak puk mu sjel z čepele hole.

07:20

Krškova zblokovaná střela končí v ochranné síti.

06:16

Hrazdirovu příhru na Bednaříka překazil Rajčan.

05:17

Riedelovu střelu od modré Dolíška kryje.

04:04

S Melovského střelou si Synek poradil hokejkou.

03:31

Hrazdira pálil z kruhu, avšak jen do masky Dolíšky.

02:46

Nyní se v obraném pásmu zlínských usadili hosté.

01:18

Bachánkova střela skončila v náruči bránícího hráče.

00:04

Zlínští se hned po buly dostali do utočného pásma.

00:01

AUKRO BERANI ZLÍN

Zlínští nezačali nový kalendářní rok uplně nejlépe. Z prvního letošního utkání v Havířově vyšli zlínští s porážkou 0:5. Ve druhém duelu zajížděli na led Hradce, kde těsně podlehli 3:4. Berani se v tabulce nachází na 5. místě, avšak to nic neznamená, protože od třetího Havířova je dělí jen pouhý bod.
HC VÍTKOVICE RIDERA

Ostravští si v průběžné tabulce ligy drží druhé místo. Jejich vzájemné zápasy proti Zlínu jsou velmi dobré. V prvních dvou duelech dokázali zlínským nasázet hned 14 branek. Avšak poslední střetnutí těchto dvou mužstev skončilo jen 2:1 pro Vítkovice. Vítkovičtí v posledním zápase udolali soupeře z Mladé Boleslavi vysoko 8:2.
Krásný sobotní večer, na zítřejším programu ELIOD extraligy mladšího dorostu skupiny B je utkání mezi týmy Aukro Berani Zlín a Vítkovice Ridera. Buďte u tohoto hokejového klání s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

2:4

Branky a nahrávky: 51. Dluhoš (Handl), 54. Handl (Talafa) – 11. Brada (Plánka), 26. Ivan, 30. Rajčan (Brada), 60. Kocián (Gebauer)

Berani Zlín: Synek (Šarman) – Burian, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Tomeček, Hrazdira, Bachánek, Macík.

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Josifidis) – Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Veselý.

Rozhodčí: Vaňek – Hubl, Hubáček