Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

15:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Polanský (Martin Růžička, Svačina), 32. R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička) – 16. M. Erat (Vincour, J. Krejčík), 21. M. Erat (Hruška, R. Zohorna), 22. L. Čermák (Dočekal), 23. Nečas, 58. J. Krejčík

15:30, konec

Branky a nahrávky: 1. F. Lukeš (V. Hübl, L. Doudera), 28. Gerhát (F. Lukeš), 38. Baránek (M. Hanzl, Havlíček), 44. F. Lukeš (V. Hübl, Gerhát) – 4. Kratěna (Pour, Moravčík), 17. Stach (Kracík, Gulaš), 28. Kantner (Gulaš, Mertl), 32. Moravčík (Gulaš), 52. Jones (Stach, D. Sklenička)

16:30, po s.n. (2:1)

Branky a nahrávky: 31. Orsava (Valský, Kotvan), 39. Valský (Eminger, Pacovský), rozh. náj. Žejdl – 27. Čachotský (Šidlík), 53. M. Hlinka (Rabbit, Bryhnisveen)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Cibulskis (Graňák, Smoleňák), 47. Smoleňák (Koukal), 56. Berger (Vopelka, R. Pavlík) – 36. M. Kvapil (Ševc, Pyrochta)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 14. J. Knotek (Škůrek, Vyrůbalík), 22. Burian (Houdek, Strapáč), 32. Irgl (Burian, J. Galvas), 56. J. Knotek (Eberle, Čáp), 59. J. Knotek (Eberle) – 25. Vondrka (Dietz, Flemming), 48. Poletín (V. Růžička, Lauko), 55. Koblasa (Vondrka)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Kudrna (Reichenberg, J. Hlinka), 41. Klimek (Pech) – 4. Čáslava (Marosz), 10. Rolinek (Trončinský, P. Sýkora), 16. Poulíček (Wishart, T. Svoboda), 51. Tomášek (Wishart, Holland)

18:20, konec

Branky a nahrávky: 41. Ferenc (Roberts Bukarts, Freibergs), 57. Šťastný (Freibergs) – 37. Tybor (O. Roman, Sloboda)

Erste Bank Eishockey Liga

16:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Ograjenšek (Nixon), 27. Setzinger (Higgs, Camara), 33. Woger (McLean, Nixon) – 46. Němec (Lakos, Bartoš)

Zápas Hvězd KHL

08:45, po s.n. (0:2)

09:30, po s.n. (2:1)

10:45, konec

Branky a nahrávky: 2. Bereglazov, 4. Geraškin (Markov, Varfolomějev), 8. Mozjakin (Trjamkin), 22. Mozjakin (Trjamkin), 22. Sexton (Bereglazov), 26. Varfolomějev (Geraškin, Bereglazov), 30. Trjamkin, 30. Geraškin (Varfolomějev, Trjamkin) – 5. Kovalčuk (Tolvanen), 6. Indrasis (Tolvanen), 23. Kalinin (Gusev, Gragnani), 28. Kovalčuk (Gusev, Lepisto)

Extraliga staršího dorostu

11:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Barinka (Čermák, Schitz), 11. Lobach (Varejcka, Zündel), 32. Schitz (Čermák, Barinka), 36. Barinka (Čermák, Wirt), 39. Barinka (Schitz, Schütz)

13:30, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 46. Dufek K. (Juhász) – 3. Houška V., 10. Zajíček (Houška V., Imlauf)

14:30, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 35. Hubáček (Miloš, Primožič) – 12. Pytlík (Dospěl), 25. Nagy (Pytlík, Dospěl), 34. Konečný (Pytlík, Nagy), 50. Budín (Vašíček, Klodner), 51. Jindra (Kuluris), 51. Černohorský (Pozl, Nagy)

15:00, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 30. Krč (Havránek, Indrst), 34. Michálek, 38. Michálek (Konderla, Matěj), 58. Havránek (Matěj) – 4. Štefka, 24. Kořenek (Štefka)

18:30, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 28. Jouza (Šarlinger), 33. Svoboda (Dufek), 52. Svoboda (Šarlinger), 55. Svoboda (Jindra, Dufek) – 12. Pernický (Baďura), 24. Kožený (Půček, Matiaško), 36. Půček (Matiaško, Jenáček), 40. Matiaško (Jenáček, Půček), 46. Vašenka (Petriska, Ondračka), 59. Petriska (Baďura)

ELIOD extraliga mladšího dorostu

12:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 51. Dluhoš (Handl), 54. Handl (Talafa) – 11. Brada (Plánka), 26. Ivan, 30. Rajčan (Brada), 60. Kocián (Gebauer)

Erste Bank Young Stars League

16:00, konec

Branky a nahrávky: 31. Kemeny (Furst), 54. Furst (Nagy) – 1. Piš, 10. Sigmund (Piš), 12. Hladil (Roubal, Sigmund), 25. Bulín P. (Miščík, Růžička), 41. Brabec (Růžička, Rudy S.), 60. Brabec (Piš, Miščík)

11. ročník Š.L.A.H. Šroubek Cup 2019/2020

17:45, konec

Branky a nahrávky: 5. Novotný (Kajinek), 14. P. Bouzek (Kajinek), 27. Cvachovec (Václavovic), 29. D. Václavovic (Kopačka), 34. Václavovic (Zdichynec) – 5. Kotlan (Míšek)

19:25, konec (13)

Branky a nahrávky: 36. Kopřiva (Matějka) – 31. Šlehuber (Burcal), 34. Mazanec (Gajdušek)

Regionální liga mladšího dorostu

11:15, konec (Nad.)

Branky a nahrávky: 16. Landa (Hozák), 34. Čichovský (Svoboda), 45. Macel (Bartoníček), 47. Hák (Svoboda), 59. Mynařík (Vízner) – 58. Leitner (Minařík, Petretič)

Krajská liga: Karlovarský kraj

*16:30, konec

Branky a nahrávky: 1. Tvrdek (Schmied), 1. Kabyl (Bohuslávek), 8. Tvrdek, 19. Tvrdek, 24. Danyo (Bohuslávek), 26. Krejsa (Fencl), 29. Tvrdek (Danyo), 32. Váňa (Danyo), 40. Tvrdek (Troška, Fencl), 45. Kabyl (Jäeger) – 8. Řepík (Stoklásek), 9. Senaj (Stoklásek, Řepík), 10. Salva (Ticháček), 11. Stoklásek (Hála, Řepík), 25. Ticháček (Novotný), 52. Stoklásek (Novotný), 56. Boušek (Řepík, Novotný)

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 11. Václav (Kadlec), 19. Závorka (Pech, Kadlec), 32. Sádlo (Pech, Loskot), 54. Loskot (Sádlo, Závorka), 56. Václav (Pech, Šmíd) – 4. Sadloň (Mrkvan), 8. Vašíček (Jirušek), 28. Mrkvan (Himl), 36. Mrkvan, 39. Markovič (Jiroušek), 41. Mrkvan, 46. Kosina (Jiroušek), 53. Mrkvan (Jiroušek)