10.01.2018, 11:00 • Jakubčovice nad Odrou • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.07 10.0 13.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

Baník právě vstřelil branku!
Valašské Meziříčí se po přímočaré akci po pravém křídle k ničemu nedostalo a po rychlém protiútoku Baníku se prosadil ONDŘEJ ŠAŠINKA!

81

Valašské Meziříčí se devět minut před koncem konečně dostalo k první střele na bránu! Michal Bárta si s ní ovšem bez větších potíží poradil.

79

DAME DIOP se vrátil do sestavy po zranění a po další pohledné kombinaci Baníku zvyšuje na 6:0!

64

MARTIN FILLO po novém roce přišel do Baníku z Teplic a nyní se uvedl gólem! Ostravští vedou už 5:0!

61

Kdo jiný než MILAN BAROŠ mohl být hráčem, který po hodině hry zvýšil na 4:0!

46

Baník nastoupil do druhého poločasu ve složení: Bárta – Sus, Breda, Šindelář, Helešic – Jirásek – Fillo, Hrubý, Diop, O. Šašinka – Baroš.

39

Baník Ostrava vybojoval krátce před přestávkou pokutový kop, který nebyl přeměněn, a Valašské Meziříčí přečkalo kritický okamžik!

34

Ostravští fotbalisté vybojovali další rohový kop, po kterém se prosadil JAKUB ŠAŠINKA – 3:0!

25

TOMÁŠ POZNAR si naběhl uprostřed šestnáctky na krásný centr z pravého křídla a poslal Baník do dvoubrankového vedení!

19

Baník Ostrava napřáhl ke střele zpoza šestnáctky, kterou brankář Valašského Meziříčí zneškodnil!

6

Autorem branky je TOMÁŠ MIČOLA, který se prosadil již po necelých šesti minutách zápasu!

7:0

konec (3:0)

Branky: 6. Mičola, 25. Poznar, 34. Šašinka, 61. Baroš, 64. Fillo, 79. Diop, 87. Sašinka

FC Baník Ostrava: Budinský – Pazdera, Psyché, Azackij, Granečný – Mičola, Hlinka, Poznar, de Azevedo, Stáňa – J. Šašinka. Druhý poločas: Bárta – Sus, Breda, Šindelář, Helešic – Jirásek – Fillo, Hrubý, Diop, O. Šašinka – Baroš.
Náhradníci: Bárta – Sus, Breda, Šindelář, Helešic, Fillo, Hrubý, Diop, O. Šašinka, Baroš.