2:2

konec (2:0)

10.01.2018, 11:00 • UMT Xaverov – Horní Počernice • Skupina B • Adam Kolář

Tipsport: 2.62 3.4 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání skončil remízou 2:2. V prvním poločase byla lepší Jihlava, ale dvougólové manko Hradec Králové po změně stran zaslouženě dotáhl. (12:43:28)

90

90

Rozehrávka prostřednictvím přihrávky a Krátkého odvrácený centr ukončili zápas.

89

Ještě jeden roh pro Hradec Králové. Koncovka se blíží.

88

Janoušek (FC Hradec Králové) si navedl míč na střelu z dálky, ta byla zblokovaná.

87

Před pokutovým územím kombinující Hradec chce strhnout vedení na svou stranu.

86

Hradec Králové právě vstřelil branku!
V závěru utkání se hradeckému celku podařilo vyrovnat! Šípek zatáhl balon po pravém křídle a na vzdálenější tyči našel JIŘÍHO MIKERA, který skóroval do prázdné.

84

Matulka (FC Vysočina Jihlava) se snažil centrovat, ale balon do vápna nedostal.

83

Jihlavský Zhou hraje tragický zápas. V dalším úniku ho v pohodě doběhli hráči a míč mu sebrali.

82

Královéhradečtí kombinují na svém území.

81

Mašič z první narazil míč Klímovi, ten ho ale nezpracoval a za obranu Hradce se nedostal.

80

Matulka (FC Vysočina Jihlava) si navedl balon na střelu zpoza vápna. Ta byla zablokována.

79

Šípek vypálil z otočky do protipohybu Rakovana, jihlavský gólman si i tak poradil.

78

Klíma postupoval po pravé straně, dvěma královéhradeckým bekům ale neutekl.

77

Zhou (FC Vysočina Jihlava) byl jasně faulovaný v pokutovém území. Namísto odpískání penalty však rozhodčí ukázal útočícímu hráči žlutou kartu za údajné simulování.

75

Zhou (FC Vysočina Jihlava) dostal pas do křídla, ale vůbec si íčc nezpracoval a ztratil ho.

74

Krátký se probil přes přesilu do vápna Jihlavy, tam mu ale míč uskočil a nakonec z toho střela nebyla.

73

Na zadní tyči číhající Miker (FC Hradec Králové) neproměnil tutovku, když trestuhodně přehlavičkoval břevno.

72

Hradec Králové se ubránil rohovému kopu.

2:2

konec (2:0)

Branky: 21. Urblík, 25. Marcin – 67. Miker, 86. Miker

Karty:   77. Zhou (JIH)

FC Vysočina Jihlava: Valeš – Turyna, Popovič, Štěpánek, Tlustý, Schumacher, Fulnek, Mara, Nový, Urblík, Marcin. 2. poločas: Rakovan – Mara, Schumacher (71. Řezáč), Daníček, Krejčí, Mašič, Štěpánek, Pecháček, Fulnek (71. Matulka), Zhou, Klíma
Náhradníci: Rakovan, Krejčí, Mašič, Matulka, Daníček, Pecháček, Klíma, Řezáč, Zhou

FC Hradec Králové: Ottmar – Pajer, Martan, Nosek, Vlkanova, Shejbal, Súkennik, Kvída, Schwarz, Kropáček, Čech. 2. poločas: Vízek – Miker, Zorvan, Krátký, Janoušek, Funda, Šípek, Bederka, Mudra, Plašil, Eliáš
Náhradníci: Vízek, Miker, Zorvan, Krátký, Janoušek, Funda, Šípek, Bederka, Mudra, Plašil, Eliáš