Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov

4:2

konec (1:0, 3:1, 0:1)

05.01.2018, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • 37. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.53 4.6 5.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

42:52

42:52 Stanislav DIETZ - 4:2

42:52

Piráti právě vstřelili branku!
Hosté korigují své manko na rozdíl dvou branek! Petr Koblasa se podél pravého mantinelu prokličkoval do útočné třetiny, z brankové čáry pak předložil puk na modrou, odkud pálil STANISLAV DIETZ! Hrubec sice dokázal zmenšit střelecký úhel, na tvrdou střelu hostujícího beka ale přesto nedosáhl! Asistence: Petr Koblasa, Brett Flemming.

39:09

39:09 Martin ŠŤOVÍČEK - 4:1

39:09

Tři vteřiny před koncem přesilovky se hosté přeci jen prosazují! Jaroslav Mrázek na levé straně naznačil střelou, dlouhou kličkou pak ale vytáhl Hrubce z optimálního postavení. Hostující útočník rychle obkroužil branku, poté předložil MARTINU ŠŤOVÍČKOVI střelu do odkryté klece domácích. Šťovíček se nemýlil. Asistence: Jaroslav Mrázek.

29:26

29:26 Martin ADAMSKÝ - 4:0

29:26

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři navyšují své vedení na čtyři branky! Hráči s drakem na hrudi předvedli bleskurychlou protiakci, která skončila v síti Lukešovy branky! Tomáš Marcinko z vlastního pásma o tvrzené sklo založil protiútok dvou proti jednomu, Rostislav Martynek pak za útočnou modrou čarou nabil MARTINU ADAMSKÉMU! Třinecký útočník neměl slitování, kotouč zapadl pod horní tyč hostující branky! Asistence: Rostislav Martynek, Tomáš Marcinko.

27:51

27:51 Tomáš MARCINKO - 3:0

27:51

Oceláři přečkali oslabení a v plném počtu znovu udeřili! Roman Vlach elegantně zavezl kotouč do útočné třetiny, při svém průniku byl navíc faulován. Hráči s drakem na hrudi hráli v signalizované výhodě, když Erik Hrňa od pravého mantinelu našel volného TOMÁŠE MARCINKA, který z voleje neměl žádné slitování! Asistence: Erik Hrňa, David Musil.

20:25

20:25 Roman VLACH - 2:0

20:25

Oceláři předvedli velmi rychlý start do druhé dvacetiminutovky a po pětadvaceti vteřinách využívají početní výhodu! Martin Růžička zavezl kotouč do útočné třetiny, po kombinaci s Tomášem Marcinkem se pak v předbrankovém prostoru ke kotouči dostal ROMAN VLACH, který z první překonal bezmocného Lukeše! Asistence: Tomáš Marcinko, Martin Růžička.

18:42

18:42 Roman VLACH - 1:0

18:42

Oceláři ubránili oslabení a v plném počtu dokázali udeřit! Martin Růžička přesprintoval Bretta Flemminga, v hloubi útočné třetiny pak vykouzlil na milimetry přesný pas pro ROMANA VLACHA! Čerstvá posila Ocelářů si potáhla kotouč do bekhendu a střelou pod horní tyč Vlach nedal Lukešovi sebemenší šanci! Asistence: Martin Růžička.

4:2

Branky a nahrávky: 19. R. Vlach (Martin Růžička), 21. R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička), 28. Marcinko (Hrňa, D. Musil), 30. Adamský (Martynek, Marcinko) – 40. Šťovíček (Mrázek), 43. Dietz (Koblasa, Flemming)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), M. Doudera, Linhart, Roth, Jank, D. Musil, Adámek – M. Kovařčík, Marcinko, Martin Růžička (A) – Dravecký, R. Vlach, Hrňa – Adamský (A), Polanský, Martynek – Svačina, Mikulík, Cienciala.

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Pavlát) – Grman, Valach, Dietz, Flemming, Knot, Slovák, Mrázek – Koblasa, Huml (A), Vondrka (C) – A. Dlouhý, Šťovíček, J. Havel – Poletín, Smejkal, Chrpa – Hlava, Chlouba, V. Tomeček.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Roman Svoboda – Tomáš Pešek, Josef Špůr

11:24 CHM 2 Huml, krosček
16:26 TRI 2 Linhart, sekání
18:42 TRI 1:0 R. Vlach (Martin Růžička)
19:41 CHM 2 Valach, vysoká hůl
20:25 TRI 2:0 R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička)
25:11 TRI 2 Hrubec, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká M. Kovařčík
27:51 TRI 3:0 Marcinko (Hrňa, D. Musil)
29:26 TRI 4:0 Adamský (Martynek, Marcinko)
37:12 TRI 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Mikulík
39:09 CHM 4:1 Šťovíček (Mrázek)
42:52 CHM 4:2 Dietz (Koblasa, Flemming)
53:02 TRI 2 Roth, sevření puku rukou
57:10 CHM 2 Grman, podražení