2:3

po prodl. (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)

05.01.2018, 08:00 • Fetisov Arena • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 6.32 6.5 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 4 893 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (10:30:22)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA DO UTKÁNÍ

Alexander Salák (SIB) do utkání nezasáhl.
Dnešní utkání je tedy u konce a z vítězství se nakonec raduje hostující Sibir. Domácí sice po dvou třetinách díky Butuzovovi a Jakovlevovi vedli 2:0, avšak třetí perioda patřila hostům. Dlouho se Sibir nemohl dostat do zakončení, nicméně v 52. minutě snížil Vereščagin a v powerplay se v závěru prosadil Bergström. V prodloužení už pak Novosibirsk měl navrch a Rok Tičar v čase 61:52 pečetil výhru Sibiru.

Sibir právě vstřelil branku!
Obrat je dokonán! Defenzíva domácích špatně rozehrála a kotouč se u mantinelu dostal k ROKU TIČAROVI. Slovinský útočník Sibiru měl před sebou ležícího gólmana, avšak toho dokázal elegantně přehodit. Asistence: Alexander Šarov.

61:21

Nebezpečnější jsou v prodloužení hokejisté Novosibirsku. Serebrjakov musel řešit další zakončení od modré čáry.

60:43

Skvěle to nyní udělal Zackrisson, který se zprava natlačil před bránu. Zdálo se, že byl před gólmanem podražen, nicméně hlavní rozhodčí nechal pokračovat ve hře.

60:36

Máme za sebou úvodní pokusy v rámci prodloužení. Ani jeden střelecký pokus se neujal.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45

59:45 Alexander BERGSTRÖM - 2:2

59:45

Powerplay hostujícího celku přináší vyrovnání! Střela od modré čáry sice byla zablokována, ale kotouč se odrazil před ALEXANDERA BERGSTRÖMA, který zprava z rychlé dorážky překonal rozhozeného Serebrjakova. Asistence: Ivan Vereščagin.

59:33

Nepřesné vyhození přes všechny čáry znamená icing domácích. Zároveň si hosté berou oddechový čas.

59:00

Krasikov je na střídačce a je tady hra bez brankáře v podání Novosibirsku.

57:54

Tlak hostujícího celku se zatím nedostavil. Jen ztěžka hosté hledají cestu k Serebrjakovovi.

56:43

Ojedinělý útok domácího celku teď vyústil ve střelu z vrcholu pravého kruhu. Kotouč letěl zcela mimo tři tyče.

56:09

S blížícím se koncem řádné hrací doby se určitě dá očekávat powerplay Novosibirsku. Zatím k ní však hosté nesáhli a v útočném pásmu hrají v pěti.

2:3

Branky a nahrávky: 10. V. Butuzov (Vaščenko, J. Jakovlev), 24. J. Jakovlev (V. Butuzov) – 52. Vereščagin (Enlund, Zackrisson), 60. Bergström (Vereščagin), 62. Tičar (Šarov)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Mnacjan (C), Miščenko, Glazkov, Mamašev, Volčenkov, Vaščenko – Kazakov, J. Jakovlev, V. Butuzov – Vicharev, K. Voronin, I. Ivanov – Machanovskij, Pereskokov, Kicyn – A. Alexejev, Kovaljov, Glazačev – Manukjan.

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Salák) – Jermakov, Vereščagin, Ignatovič, Morozov, K. Alexejev, Demidov, Al. Makarov, K. Vorobjov – Bergström, Zackrisson, Enlund – Sannikov, Tičar, Šarov – Osnovin, Tkačenko, Pervušin – J. Bodrov, Zyrjanov, Koňkov (C).

Rozhodčí: Sojn, Ščenjov – Sivov, Ivanov

Diváci: 4 893

00:57 SIB 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Koňkov
09:19 VLD 1:0 V. Butuzov (Vaščenko, J. Jakovlev)
23:35 VLD 2:0 J. Jakovlev (V. Butuzov)
51:07 SIB 2:1 Vereščagin (Enlund, Zackrisson)