konec (1:1, 1:0, 1:0)

05.01.2018, 14:00 • Lada Arena • Vojtěch Görög

Tipsport: 2.83 3.9 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (16:27:45)
Je dobojováno a domácí hokejisté berou tři body! Ve třetí třetině to bylo jako na houpačce a každý chvilku tahal pilku a nakonec domácí ubránili výsledek a v závěru si pojistili výhru brankou do prázdné branky. Lada tedy vítězí 3:1.
Střely na branku 24:30

59:36

59:36 Denis ZERNOV - 3:1

59:36

Lada právě vstřelila branku!
Autorem branky je DENIS ZERNOV, který dorazil puk do prázdné branky a definitivně rozhoduje o vítězství Lady! Asistence: Alexej Mastrjukov.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:53

Střela z poloviny hřiště minula prázdnou branku.

58:41

58:10

Dynamo stále kombinuje okolo branky domácích.

57:45

Hosté jsou zpět v útočném pásmu.

57:25

Dynamo špatně rozehrálo a je z toho icing. Jerjomenko musí zpět do branky.

57:20

Lada vyhazuje.

57:00

Dynamo hraje přesilovou hru 6 na 4 a závěr zápasu bude ještě hodně zajímavý.

56:40

Hosté jsou bez brankáře.

56:40

Oddechový čas pro hosty.

56:40

Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Zernov – 2 min., vysoká hůl).

56:21

Hosté se drží v útočném pásmu a pokoušejí se prokombinovat k nějaké nebezpečnější střele.

56:00

Alexander Petunin byl sám mezi kruhy a vystřelil zápěstím a Lazušin skvěle zasáhl!

55:28

Domácí jsou na kotouči a snaží se ho co nejdéle držet v útočném pásmu.

54:58

Dynamo je po ubráněném oslabení jasně lepší a Lada se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

54:34

Dynamo je v útočném pásmu a Lazušin musí být pozorný.

54:09

Další útok domácích zastavuje ofsajd.

53:42

Lada se nikam nežene a jednoduše posílá kotouče do středního pásma.

53:18

Dynamo se zmocnilo kotouče a spěchá do útočného pásma.

52:55

Domácí jsou stále v útočné třetině a pokoušejí se něco vymyslet.

52:30

52:10

Dynamo brání dobře a vypadá to, že tuhle krizovou situaci ustojí bez inkasovaného gólu.

51:39

Střela od modré čáry byla zablokována a Moskva vyhazuje.

51:01

Po delší době se Lada usadila v útočné třetině a kombinuje.

50:25

Ladě se přesilovka příliš nedaří a vypadá to, jakoby domácí jen šetřili čas.

49:57

Hosté vyhazují.

49:44

Kirill Kapustin se pohyboval před brankou a chtěl dorážet, ale Jerjomenko přikryl puk lapačkou včas.

49:27

Domácí jsou zpět v pásmu a mohou kombinovat.

49:10

Další střela Lady končí vysoko nad.

48:49

Kirill Kapustin vystřelil z první z pravého kruhu a Jerjomenko zasahuje vyrážečkou.

48:11

Lada je v útočném pásmu a kombinuje.

47:50

Domácí budou hrát 5 minut nekončící přesilové hry a Dynamu se dost ztíží naděje na vyrovnání.

47:20

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladimir Brjukvin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

47:20

Denis Ježov byl sražen k zemi a hlavou spadl na mantinel. Tohle je velmi nepříjemné a naštěstí odjíždí Ježov po svých do kabin.

47:03

Dynamo je horším celkem ve třetí třetině a prohrává o jednu branku. Lada je na dobré cestě k zisku tří bodů.

46:38

Domácí okupují polovinu soupeře a odstřelují Jerjomenka.

45:36

Lada hraje velmi dobře a všechny kotouče se pokouší dostat co nejrychleji z pásma.

45:00

Některý z domácích útočníků se dostal k odraženému kotouči před prázdnou brankou, ale jak puk skákal, tak se domácímu hráči dostal pod nohy a tak nedošlo ani k zakončení, jinak by to bylo o dvě branky.

44:33

Dynamo výrazně přitvrdilo hru a k vidění je spousta osobních soubojů.

43:50

Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Georgij Bělousov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Kazionov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

43:40

Dynamo vypadlo ze hry a domácí hráči v posledních minutách dominují.

43:24

Alexandr Lazušin podržel kotouč a bude se vhazovat po jeho pravici.

42:56

Domácí hrají dobře a vytvářejí si dobré šance!

42:16

Lada je stále v útočném pásmu a pálí ze všech možných pozic.

41:51

Alexandr Jerjomenko musel řešit dvě střely z bezprostřední blízkosti.

41:25

Navíc domácí se rozehráli k velmi dobrému výkonu a hrozí z rychlých brejků.

40:59

Hosté jsou aktivní a jsou na kotouči, ale do žádné střelecké pozice se nemohou dostat.

40:01

Druhá třetina je u konce a viděli jsme v ní jednu branku, o kterou se postaral tvrdou střelou od modré Arťom Aljajev, který využil přesilovou hru a Lada půjde do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem.
Střely na branku 12:20

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43

Ladě se podařilo dostat puk do středního pásma a v téhle třetině se už nic nestane.

39:30

Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují.

39:18

U kotouče je moskevské Dynamo, které zakládá další útok.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:17

Hostující obránce ztratil puk ve své třetině a domácí se dostali ke střele z levé strany, ale Jerjomenko byl pozorný.

37:42

37:27

Vladimir Brjukvin vystřelil zápěstím z vrcholku kruhu a střela šla do šibenice, ale puku v cestě do branky zabránila rychlá lapačka Lazušina.

36:59

Hostům se přesilová hra příliš nedaří a domácí velmi dobře brání.

36:38

Další vyhození Lady a Dynamo musí zpět ke své brance.

36:18

Fanoušci domácího celku jsou hodně hlasití a povzbuzují svůj tým.

36:00

Domácí vyhazují.

35:42

Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Kirill Ďjakov – 2 min., hákování).

34:16

34:16 Arťom ALJAJEV - 2:1

34:16

Lada využívá přesilovou hru a jde do vedení! ARŤOM ALJAJEV napřáhl ke střele na modré čáře a propálil vše, co mu stálo v cestě a puk skončil v levé šibenici! Asistence: Georgij Bělousov a Denis Zernov.

34:07

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

33:40

Domácím se podařilo vymanit z obranného pásma a mohou si na chvíli oddychnout.

33:27

Zakázané uvolnění Lady. Moskva má tlak.

33:12

Hosté stále u kotouče a v útočném pásmu. Nyní se dostali i ke střele, kterou pokryl Alexandr Lazušin.

32:40

Moskva uzamkla Ladu ve své třetině a kombinuje po mantinelech.

32:04

Dynamo je v plném počtu a už kombinuje v útočném pásmu.

31:45

31:30

Hosté opět vyhazují a druhá část této přesilovky domácím vůbec nevychází.

30:58

Lada vybojovala puk v útočné třetině a vznikla z toho střela Kapustina, který prověřil Jerjomenka z pravé strany.

30:30

Další vyhození v podání hostujícího celku.

30:02

Domácí se pokoušejí více střílet, ale zatím to nepřineslo úspěch. Moskva vyhazuje.

29:45

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Nikita Komarov – 2 min., krosček).

29:21

Andrej Kutějkin vystřelil od modré čáry a puk se dostal od zadního mantinelu před branku, kde vzniklo velké klubko hráčů a puk se ztratil někde pod nimi.

28:52

Hosté drží kotouč a pokoušejí se něco vymyslet.

28:14

Alexej Mastrjukov projel podél levého mantinelu a vystřelil z kruhu, Jerjomenko kryje.

27:58

Přesilová hra domácích nebyla kdo ví jak nebezpečná a Dynamo se v klidu ubránilo.

27:23

27:00

Lada je zpět v útočném pásmu a kombinuje.

26:41

Hosté vyhazují až za branku Lady.

26:20

Domácí jsou sice v útočném pásmu, ale k vážnější šanci se zatím nedostali a minuta přesilové hry je pryč.

26:08

Georgij Bělousov vystřelil od modré čáry a Jerjomenko kryje.

25:42

Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují.

25:23

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Maxim Solovjov – 2 min., vysoká hůl).

25:11

Domácí mají ponechanou výhodu.

24:39

Ofsajd zastavuje postup Dynama.

23:58

Moskva se neudržela v útočné třetině a oba týmy střídají.

23:22

Ve druhé třetině se hraje o poznání rychleji a hra se přelévá ze strany na stranu.

22:43

Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují, ale ke střele se zatím nedostali.

22:09

Kirill Kapustin prověřil pozornost hostujícího brankáře, který jeho střelu chytil do lapačky.

21:42

Jegor Babenko vystřelil z levé strany a přestřelil branku Moskvy.

20:55

Martinš Karsums byl před branku a dostal přihrávku, ale ke střele se nedostal, protože mu včas dokázal domácí obránce vypíchnout puk.

20:26

Hosté jsou zpět v útočném pásmu a kombinují.

20:09

Zakázané uvolnění Dynama.

20:01

Je tu konec první třetiny, ve které jsme viděli dvě branky. Moskva byla jednoznačně lepším týmem, ale jako první se prosadili domácí, kteří se ujali vedení 1:0. To jim ale příliš dlouho nevydrželo, protože o necelé dvě minuty později pláchl domácím obráncům Vladimir Brjukvin, který nekompromisně zakončil a vyrovnal.
Střely na branku 4:15

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:41

Lada získala puk a zakládá poslední akci první třetiny.

19:27

Dynamo kombinuje v útočném pásmu.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:45

Ivan Igumnov hledal někoho před brankou, ale žádný z jeho spoluhráčů se k puku nedostal.

18:15

jeden z domácích hráčů vypálil z kruhu a hostující brankář měl plné ruce práce, aby tuhle střelu vytěsnil.

17:42

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Damir Rachimullin – 2 min., bitka).

17:42

Rychlá bitka ve středním pásmu, kterou vyhrál moskevský hráč!

17:32

Hosté jsou stále aktivnější a pokoušejí se ujmout vedení do konce první třetiny.

15:50

15:50 Vladimir BRJUKVIN - 1:1

15:50

Dynamo právě vstřelilo branku!
Vedení domácího celku netrvalo dlouho a Moskva vyrovnává! VLADIMIR BRJUKVIN si dobře najel za domácí obranu a jel sám na brankáře a poradil si skvěle. BRJUKVIN si najel z levé strany a rychle si přehodil puk z bekhendu na forhend a střelou do horní části branky vyrovnává! Asistence: Ilja Nikulin a Andrej Alexejev.

14:01

14:01 Igor SKOROCHODOV - 1:0

14:01

Domácí se ujímají vedení! Střela od modré čáry skončila v klubku hráčů před brankou a k puku se jako první dostal IGOR SKOROCHODOV, který svou dorážkou překonal Jerjomenka! Asistence: Georgij Bělousov.

13:50

Lada se usadila v útočném pásmu a kombinuje.

13:01

Po dlouhé době si na kotouč sáhl i Jerjomenko, který v poklidu chytil střelu od mantinelu. Následuje komerční přestávka.

12:23

Hokejisté domácího celku po delší době drží kotouč a mohou v klidu kombinovat.

11:43

Fanoušci Lady hlasitě podporují svůj tým, který je pod tlakem a posledních pár minut se jen brání.

11:11

Domácí získali puk, ale jen co dojeli k modré čáře soupeře, tak o něj přišli.

11:00

Po střele od modré čáry zazvonilo břevno domácí branky!

10:54

Další skvělý zásah domácího brankáře! Moskva má nyní obrovský tlak!

10:27

Andrej Alexejev se protlačil před branku a chtěl přes celé brankoviště objet domácího brankáře, ale ten se roztáhl a jeho pokus pokryl betonem!

09:58

Až nyní se domácí ujali kotouče a pokoušejí se ohrozit branku Dynama.

09:41

Alexandr Lazušin je teď pod palbou a Moskva se dostává do tempa.

09:14

Dmitrij Kazionov dostal krásnou přihrávku před branku, ale střelou z první minul branku!

08:50

Dmitrij Sidljarov střílel z vrcholku kruhu a jeho pokus tečoval domácí obránce do ochranné sítě.

08:18

Andrej Alexejev vystřelil, ale jeho pokus neměl šanci na úspěch.

08:02

Dynamo v útočné třetině nic nevymyslelo a domácí vyváží kotouč co nejdále od své branky.

07:40

Puk skončil mezi diváky a následuje komerční přestávka.

07:12

Hosté mají kotouč pod svou kontrolou a pokoušejí se něco vymyslet v útočném pásmu.

06:37

Nikita Komarov vystřelil od modré hodně vedle domácí branky.

05:52

Zakázané uvolnění i na druhé straně. Hra se zatím hodně kouskuje a nemá příliš velké tempo.

05:32

Zakázané uvolnění domácích.

05:20

Alexandr Lazušin stihl chytit poskakující kotouč před dotírajícím útočníkem Moskvy a zabránil tak vzniku velké šance hostujícího týmu.

04:40

Moskva se dostala do útočného pásma a kombinuje po mantinelech.

04:07

Hosté jsou stále velmi aktivní v napadání a dělají problémy v domácí rozehrávce.

03:40

Komarov dorážel před domácím brankářem, ale puk do sítě neusměrnil.

03:26

Novotný se srazil z protihráčem kolenem na koleno a zůstával ležet na hrací ploše. Nyní odchází do kabin a nevypadá to s ním vůbec dobře.

03:04

Dynamo získalo kotouč a okamžitě se vydává do útoku.

02:37

Lada zavřela Moskvu v obranném pásmu, ale do žádné střelecké pozice se nedostala.

02:18

První zásah v utkání si připisuje Alexandr Jerjomenko.

02:10

Domácí získali kotouč a zakládají útočnou akci zpoza vlastní branky.

01:52

Ihned po vhazování pálil Ivan Igumnov a Alexandr Lazušin předvedl dobrý zákrok lapačkou.

01:49

Zakázané uvolnění domácího týmu.

01:30

Moskva vysoko napadá a dělá velké problémy v rozehrávce domácích.

01:16

Ale první zákrok si připisuje domácí brankář, který chytil střelu od modré čáry.

00:51

Lada se dostala do útočného pásma a svádí tuhý boj o kotouč v rohu hřiště.

00:20

Domácí vyhráli vhazování a drží kotouč ve svém pásmu.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, Aljajev, Ďjakov, D. Ježov, Kirillov, Gurkin – Zernov, Bělousov, Skorochodov – Novotný, Harper, Kapustin – Soin, Babenko, Mastrjukov – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov – Rachimullin.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Kutějkin, Rylov, Solovjov, Korjagin – Karsums, N. Komarov, Dm. Kazionov – Anisin, Tarasov, Ignatuškin – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – Sopin, Petunin, Jefremov – Sidljarov.

Rozhodčí: Anton Lavrentěv, Alexandr Sergejev – Jevgenij Judin, Maxim Bersenjov.
Vzájemné utkání
Dynamo Moskva 3:2 Lada Toljatti
Dynamo Moskva 5:0 Lada Toljatti
Lada Toljatti 2:1pp Dynamo Moskva
Dynamo Moskva 1:2pp Lada Toljatti
Dynamo Moskva
Hosté přijíždí do Toljatti s výrazně lepší náladou, protože v předchozím zápase dokázala přerušit dlouho sérii porážek (4 utkání). Moskva se nyní nachází na osmém místě západní konference se ziskem 71 bodů a na nepostupové deváté místo, kde je Čerepovec má náskok čtyř bodů, ale Dynamo má o dva zápasy více a dnes by nutně potřebovalo vyhrát za tři body. Skóre Moskvy je docela vyrovnané 113:121. Dynamo bojuje o play off a Lada už jen o teoretickou šanci. Podaří se Moskvě odvézt tři body?

Nejproduktivnější hráči
Ilya Nikulin 9+12
Daniil Tarasov 14+6
Andrej Alexejev 8+11
Lada Toljatti
Domácí hokejisté se nachází na třináctém místě východní konference a jsou skoro bez šancí na play off. Lada má pouhých 42 bodů a na osmý Amur ztrácí 17 bodů. Domácí mají špatnou obranu, která inkasovala za 46 zápasů 122 branek a také útok Lady patří k těm horším (88 branek). Toljatti nemá žádnou velkou formu a v posledních utkáních střídá výhry a porážky. V posledním utkání Lada prohrála a dnes by tak měla vyhrát. Podaří se domácím potvrdit pravidlo posledních utkání a dokáže prodloužit sérii výher a proher?

Gregorij Belousov 7+20
Denis Zernov 14+11
Kirill Kapustin 11+11
Krásné páteční odpoledne všem příznivcům KHL! V dnešním utkání se společně podíváme na souboj mezi domácí Ladou Toljatti a hostujícím celkem Dynamo Moskva. Mírným favoritem utkání je moskevské Dynamo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

3:1

Branky a nahrávky: 15. Skorochodov (Bělousov), 35. Aljajev (Bělousov, Zernov), 60. Zernov (Mastrjukov) – 16. Brjukvin (I. Nikulin, Alexejev)

Rozhodčí: Anton Lavrentěv, Alexandr Sergejev – Jevgenij Judin, Maxim Bersenjov

14:01 TOG 1:0 Skorochodov (Bělousov)
15:50 DMS 1:1 Brjukvin (I. Nikulin, Alexejev)
17:42 DMS 2+2 Tarasov, bitka+sekání