16.12.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Prošek

Tipsport: 3.34 3.78 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil. (03:55:08)
1. Jack Eichel (BUF) 3+1
2. Jake McCabe (BUF) 1+2
3. Jaccob Slavin (CAR) 1+1
Carolina vyhrává tento dramatický zápas v prodloužení, o výhře hostujícího celku rozhodl Jaccob Slavin.

62:15

62:15 Jaccob SLAVIN - 4:5

62:15

Carolina právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde, pohotovou střelou se v prodloužení prosazuje hostující JACCOB SLAVIN. Asistence: Elias Lindholm a Sebastian Aho.

61:55

Ránou z první minul Jordan Staal branku, následně se do brejku dostal Evander Kane, jehož pokus vykopl gólman betonem.

61:36

Evander Kane obkroužil branku a pokoušel se zakončit. Jeho pokus kryje brankář Caroliny.

60:59

Jeff Skinner minul branku z dobré střelecké pozice.

60:27

Chad Johnson si poradil s pokusem hostujícího hráče.

60:01

Po základní hrací době je stav zápasu nerozhodný, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:37

Už se pravděpodobně nic nestane.

58:56

Chad Johnson kryje kotouč po střele od modré čáry, kterou vyslal hostující Jeff Skinner.

58:39

Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.

58:03

Brett Pesce od modré čáry nedokázal prostřelit brankáře Sabres, vůbec netrefil branku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:21

Od modré čáry to zkoušel domácí Zach Bogosian. Jeho rána se dotkla ochranné sítě. Následovat bude komerční přestávka.

56:49

Rasmus Ristolainen od modré čáry minul branku.

56:03

Hosté mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou domácích, ale obrana Buffala hraje zodpovědně.

55:11

Chad Johnson kryje kotouč po střele, kterou vyslal z kruhu Jeff Skinner.

54:45

Chad Johnson kryje kotouč po střele hostujícího hráče od modré čáry. Bude se vhazovat.

54:38

Brock McGinn se pokoušel prostřelit domácího brankáře, ale branku netrefil.

53:48

Ryan O'Reilly vypálil a jeho pokus zablokoval jeden z beků Caroliny.

53:01

Hurricanes se pokouší vstřelit rozhodující branku, zatím ale nedostávají od domácí obrany dostatek prostoru.

52:30

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nikam nežene.

51:57

Z mezikruží nedokázal branku trefit Marcus Krüger.

51:43

Evan Rodrigues se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Phillip Di Giuseppe.

51:26

Carolina rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.

51:00

Hostující celek se pokouší získat vedení zpět, domácí hráči se musí bránit tlaku soupeře.

50:29

Kyle Okposo zablokoval střelecký pokus, kterým se zkoušel prosadil Noah Hanifin.

49:34

49:34 Jack EICHEL - 4:4

49:34

Sabres právě vstřelili branku!
Hattrick pro JACKA EICHELA. Kane vyhrál buly, puk získal Jack Eichel, který si vybruslil do dobré pozici, položil si brankáře, a pak poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Evander Kane.

49:24

49:24 Jack EICHEL - 3:4

49:24

Je sníženo na rozdíl jediné branky, od modré čáry se prosazuje krásnou ránou JACK EICHEL. Asistence: Jake McCabe a Kyle Okposo.

48:50

Joakim Nordström zablokoval střelecký pokus, kterým se prezentoval Marco Scandella.

48:10

Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hokejisté prohrávají o dva góly, nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.

46:57

46:57 Elias LINDHOLM - 2:4

46:57

Po krásné akci navyšují hostující hokejisté své vedení. Ryan mohl zakončovat, ale přenechal puk pro ELIASE LINDHOLMA, který naprosto snadno poslal puk do odkryté branky.. Asistence: Derek Ryan a Sebastian Aho.

46:41

Cam Ward si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z horní hranice kruhu Jack Eichel.

46:04

Rasmus Ristolainen se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.

45:37

Ryan O'Reilly byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale puk nedokázal poslat přesně.

45:00

Sam Reinhart se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si výborně dokázal poradit brankář Caroliny.

44:43

Vhazovat se bude před brankou Buffala.

44:03

44:03 Derek RYAN - 2:3

44:03

Hostující celek se dostává do vedení. Ze střední vzdálenosti vypálil Brett Pesce a jeho pokus před brankou mimo dosah gólmana tečoval DEREK RYAN. Asistence: Brett Pesce.

43:00

43:00 Jordan STAAL - 2:2

43:00

Rychle je vyrovnáno. Od modré čáry vypálil Jaccob Slavin. Jeho ránu brankář vyrazil a následně kotouč dokázal dorazit poměrně snadno JORDAN STAAL. Asistence: Jaccob Slavin a Justin Williams.

42:50

Chad Johnson kryje puk po střele Jacoba Slavina.

42:23

Vhazovat se bude před brankou Buffala. Hostující celek s výzvou neuspěl, a tak přišel o oddechový čas.

41:20

Hostující celek využil možnost výzvy – nedovolené bránění brankáři.

41:20

41:20 Jake MCCABE - 2:1

41:20

Domácí celek se dostává do jednobrankového vedení. Akci začal Evander Kane a zakončoval z druhé vlny JAKE MCCABE. Puk propadl brankáři Caroliny až za brankovou čáru. Asistence: Evander Kane a Jack Eichel.

40:58

Evander Kane bekhendovou střelou neuspěl z dobré pozice.

40:01

Zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

Po čtyřiceti minutách hry platí nerozhodný stav 1:1. Nejprve se prosadil Justin Williams, a pak dorazil kotouč do branky Jack Eichel.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:52

Ještě jedno vhazování.

39:22

Justin Williams se probojoval ke střele od modré čáry, jeho ránu kryje Chad Johnson. Bude se vhazovat.

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:31

Jack Eichel se hned dvakrát dostal do střelecké pozice, ale ani jedna ze střel nepřekonala brankáře soupeře.

37:32

Chad Johnson si dokázal poradit se střelou od modré čáry, kterou se prezentoval Teuvo Teräväinen.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:49

Domácí brankář Chad Johnson nyní musel zasahovat, protože se do střelecké pozice dostal Jordan Staal.

35:57

Cam Ward přerušuje hru po střele Kyle Okposoa.

35:33

Domácí brankář si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z velké dálky Joakim Nordström.

35:05

Komerční přestávka.

34:49

Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Platí vyrovnaný stav a dostáváme se do finální fáze druhé třetiny.

34:13

Chad Johnson si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal Brock McGinn.

33:52

Cam Ward vyrazil puk po střele, kterou vyslal z dobré pozice Evan Rodrigues.

33:18

Kyle Okposo od modré čáry minul branku. Puk končí za brankou Hurricanes.

33:13

Johan Larsson se dostal do výborné střelecké pozice, s jeho pokusem si snadno poradil brankáře Caroliny.

33:01

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

32:53

Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

32:30

Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Caroliny.

30:46

30:46 Jack EICHEL - 1:1

30:46

Velmi rychle je vyrovnáno. Jake McCabe vystřelil od modré čáry, brankář Caroliny kotouč vyrazil jen před branku, kde byl zcela volný JACK EICHEL. Ten i s trochou štěstí překonal brankáře soupeře. Asistence: Jake McCabe a Viktor Antipin.

30:28

Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.

30:16

30:16 Justin WILLIAMS - 0:1

30:16

Krátce po polovině zápasu se hostující celek dostává do vedení, odražený kotouč poslal do odkryté branky JUSTIN WILLIAMS. Asistence: Jordan Staal a Noah Hanifin.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině.

29:28

Sebastian Aho se probojoval do střelecké pozice, s jeho spíše nahozením si domácí gólman snadno poradil.

29:14

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku. Následně puk před brankou tečoval Zemgus Girgensons. Jeho teč kryje gólman.

28:35

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej bez velkých šancí.

28:19

Hra je nyní přerušena, po rychlé akci Hurricanes se do zakončení dostal Justin Faulk, s jehož pokusem si poradil brankář Chad Johnson.

28:06

Vhazovat se bude před brankou Caroliny, do střelecké pozice se dostal domácí Viktor Antipin.

27:07

Kotouč končí mezi střídačkami, bude se vhazovat před brankou Buffala.

26:59

Ze středního pásma zkoušel pozornost brankáře Brett Pesce. Jeho rána ale postrádala přesnost i důraz.

26:19

Zemgus Girgensons z mezikruží nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Bude se vhazovat.

25:14

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej. Nyní má puk hostující celek za brankou.

24:39

Hra je přerušena, od modré čáry vypálil Scott Wilson. S jeho střelou neměl brankář mnoho práce. Vhazovat se bude před brankou Caroliny.

23:36

Sam Reinhart zakončoval a jeho pokus drží brankář Caroliny v rukavici. Bude se vhazovat.

23:15

Kyle Okposo výborně před brankou tečoval kotouč, ale jeho zakončení končí mimo branku.

22:57

Domácí celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Sabres.

22:30

Jack Eichel se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku.

22:00

21:33

Justin Faulk se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si poměrně snadno poradil brankář domácího celku.

20:50

Teuvo Teräväinen zakončoval a jeho pokus vyrazil brankář Sabres.

20:28

Johan Larsson zablokoval střelecký pokus, který vyslal Justin Faulk.

20:01

Po první třetině platí bezbrankový stav, mnoho šancí jsme v úvodních dvaceti minutách neviděli.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

20:00

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Nathan Beaulieu – 2 min., sekání).

19:30

Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nikam nežene.

19:15

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Zemgus Girgensons – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jeff Skinner – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:47

Cam Ward kryje střelecký pokus, který vyslal Zemgus Girgensons.

18:20

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:45

Brett Pesce zablokoval střelecký pokus Marca Scandelly.

17:09

Domácí hokejisté se nemohou stabilněji dostat do útoku.

16:54

Domácí celek hraje přesilovku a nyní se dostal do zakončení. Z levého kruhu vypálil Sam Reinhart. S jeho pokusem si se štěstím poradil brankář.

16:20

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Brock McGinn – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

15:43

Rasmus Ristolainen vypálil a puk drží ve výstroji.

15:01

Dostáváme se do finální fáze první třetiny.

14:42

Od modré čáry to zkoušel Evan Rodrigues, jehož pokus kryje brankář Cam Ward.

14:01

Scott Wilson chtěl tečovat kotouč před brankou, ale chyběl muk tomu tak metr možná metr a půl.

13:41

Sledujeme rychlý hokej, nyní se do útočného pásma dostali hosté, ale přesněji vypálit nedokázali.

13:06

Jason Pominville vypálil a jeho projektil zablokoval Slavin.

12:50

Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat před brankou Hurricanes.

12:49

Z horní hranice kruhu zakončoval Jack Eichel. Tentokrát však branku soupeře nedokázal trefit.

12:12

Jack Eichel vypálil z první, jeho střelecký pokus poměrně snadno kryje gólman Caroliny.

11:45

Přesilovku mají nyní k dispozici domácí, kteří se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.

11:24

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Elias Lindholm – 2 min., hákování).

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, kotouč mají domácí hokejisté pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet.

09:30

Brock McGinn zakončoval z pravého kruhu, jeho rána ale končí mimo branku, gólman Sabres zasahovat nemusel.

08:53

Sledujeme rychlý hokej, který ale mnoho šancí nenabízí.

08:03

Od modré čáry zakončoval jeden z hráčů Caroliny, kotouč ale končí jen v hledišti. Bude se vhazovat.

07:58

Justin Faulk zakončoval rychlou akci Caroliny a puk končí u domácího brankáře. Komerční přestávka.

07:50

07:24

Jeff Skinner se probojoval ke střele od modré čáry, jeho pokus zablokoval domácí obětavě hrající Jack Eichel.

06:15

Tak dlouho váhal hostující celek s přechodem do útočného pásma, až se dostal do postavení mimo hru.

05:50

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., hákování).

05:18

Hostující celek se při pokusu dostat se do útočného pásma dostal do postavení mimo hru.

05:09

Rasmus Ristolainen se dostal do střelecké pozice, jeho ránu ale dokázal zablokoval obránce Brett Pesce.

04:52

Chad Johnson vychytal v dobré střelecké pozici Dereka Ryana.

04:16

Na druhé straně po střele z levého kruhu musel zasahovat Cam Ward.

04:03

Sebastian Aho z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře Sabres.

03:22

Nyní se hraje zejména ve středním pásmu, ani jeden tým se stabilněji nemůže dostat do útoku.

02:41

Do dobré střelecké pozice se dostal Marcus Krüger. Před brankou tečoval kotouč a trefil brankovou konstrukci, následně vypálil Joakim Nordström a domácí brankář kryje puk.

01:30

Oba týmy střídají, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí v úvodu k vidění není.

00:30

V poklidném tempu se rozehrál zápas, ani jeden celek se nikam nežene.

00:01

Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Lehner) – Scandella, Ristolainen, Beaulieu, Bogosian, McCabe, Falk – B. Pouliot, Eichel, Pominville – Girgensons, R. O'Reilly, Okposo – E. Kane, Rodrigues, S. Reinhart – S. Wilson, Jo. Larsson, Nolan.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal, T. Teräväinen – Skinner, D. Ryan, Williams – B. McGinn, V. Rask, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Jooris..
Krásný večer z Buffala, kde chvíli sněží a chvíli prší. Za malý moment zápas začne.
Zápas začne o něco později, což je u NHL zcela běžné.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Buffalo Sabres odehrálo 32 zápasů s bilancí 7-1-6-18 a vybojovalo 22 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jen dva. Porazilo Colorado Avalanche 4:2 a Ottawu Senators 3:2. Nestačilo na Chicago Blackhawks 2:3 v prodloužení, St. Louis Blues 2:3 v prodloužení a Philadelphii Flyers 1:2.
Carolina Hurricanes odehrála 30 zápasů s bilancí 8-4-7-11 a získala 31 bodů. V tabulce Východní konference je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. V nájezdech porazila Vegas Golden Knights. Nestačila na Vancouver Canucks 0:3, San Jose Sharks 4:65 v prodloužení, Los Angeles Kings 2:3 v prodloužení a na Anaheim Ducks 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a Carolina Hurricanes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

4:5

Branky a nahrávky: 31. Eichel (McCabe, Antipin), 42. McCabe (E. Kane, Eichel), 50. Eichel (McCabe, Okposo), 50. Eichel (E. Kane) – 31. Williams (J. Staal, Hanifin), 43. J. Staal (Slavin, Williams), 45. D. Ryan (Pesce), 47. E. Lindholm (D. Ryan, Aho), 63. Slavin (E. Lindholm, Aho)

Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Lehner) – Scandella, Ristolainen, Beaulieu, Bogosian, McCabe, Antipin – B. Pouliot, Eichel, Pominville – Girgensons, R. O'Reilly, Okposo – E. Kane, Rodrigues, S. Reinhart – S. Wilson, Jo. Larsson, Fasching.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal, T. Teräväinen – Skinner, D. Ryan, Williams – B. McGinn, V. Rask, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Di Giuseppe.

Rozhodčí: Skilliter, Furlatt – Brisebois, Driscoll

Diváci: 17 610

05:50 BUF 2 Okposo, hákování
11:24 CAR 2 E. Lindholm, hákování
16:20 CAR 2 B. McGinn, nedovolené bránění brankáři
19:15 BUF 2 Girgensons, hákování