16.12.2017, 17:30 • 21. kolo • Ondřej Krásný (@krasny_ondrej), Jakub Janů

Tipsport: 1.3 6.0 5.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání:

Milan Řehoř (ZNS)
Tomáš Plachý (PEL) (20:07:40)

59:45

Hosté vyhazují do středního pásma a to už nejspíš bude pro domácí smutná tečka po dnešním zápase.

59:15

Plameny po odvolání brankáře a necelou minutu před koncem 3tř. stále kombinují před Hlaváčem, ale bez úspěchu.

58:44

Řehoř je na střídačce a Plameny jsou v šesti.

57:56

Žďár právě vstřelil branku!
Plameny dvě minuty před koncem 3tř. snižují na – 3:4. Trefuje se JAROMÍR PYTLÍK. Asistence: Petr Štěpánek

57:06

56:18

Žďár teď ve své přesilovce dloooouhou dobu kombinoval před Hlaváčem, ale že by alespoň jednou vystřelili na bránu – ne. K puku se dostal Pelhřimov a vyhazuje.

55:06

Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Plachý – 2 min., hákování).

55:01

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pytlík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Port – 2 min., hrubost).

54:17

Plameny snižují na – 2:4. Střelou z první se netradičně trefuje domácí obránce MARTIN LOJEK. Asistence: Martin Gregar

53:50

Stehlík se na levém kruhu dostal ke střele, ale Hlaváč opět v klidu zasáhl.

52:53

Na dnešní utkání na Bouchalkách se přišlo podívat 712 diváků.

52:32

Zakázané uvolnění Žďáru. Vhazovat se bude před Hlaváčem.

50:24

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
Pelhřimov zvyšuje na – 1:4. Domácí obrana opět nějako zaspala, když si nechala ujet Hadravu s FILIPEM KASALÝM, který střelou z první propálil Řehoře. Asistence: Martin Hadrava

50:08

Puk v ochranné síti. Vhazování bude před Hlaváčem a Žďár tak může dál zdolávat hostující branku.

48:17

Hra se přelívá ze strany na stranu. V poslední fázi hry není k vidění moc pohledný hokej a že by se Žďár hrnul aspoň ke snížení to nějak moc nevypadá.

46:49

Mezi kruhy se dostal k puku Martin Hadrava, který svojí střelou prověřil Řehořovu pozornost. Ten však v klidu zasáhl lapačkou.

44:30

Hosté zvyšují o dvě branky. K puku se z dorážky dostal MARTIN HADRAVA. Asistence: Martin Vysloužil, Tomáš Kohút

3:4

Branky a nahrávky: 13. Štěpánek (Pytlík, Vítek), 55. Lojek (Gregar), 58. Pytlík (Štěpánek) – 10. Votápek (Kopic, Plachý), 34. Hadrava Martin (Kasalý, Vysloužil), 45. Hadrava Martin (Vysloužil, Kohút), 51. Kasalý (Hadrava Martin)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Lojek, Beneš, Marek, Sedláček, Kolda, Hort – Štěpánek, Vítek, Pytlík, Kuřítko, Bureš, Jícha, Gregar, Stehlík, Kunstmüller, Střecha, Nečas, Kovářů

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Hlaváč (Šoustal) – Kasalý, Pospíchal, Rudy, Kohút, Osčádal, Port, Hájek – Plachý, Kopic, Votápek, Hadrava, Kasalý, Čermák, Hadrava, Kaminski, Šulák, Vysloužil

Rozhodčí: Ondráček – Čelechovský, Král

01:56 PEL 2 Kasalý, hákování
09:05 PEL 0:1 Votápek (Kopic, Plachý)
12:50 ZNS 1:1 Štěpánek (Pytlík, Vítek)
16:58 ZNS 2+2 Pytlík, vysoká hůl+vysoká hůl
21:49 PEL 2 Kasalý, podražení