konec (3:3, 0:5, 0:10)

15.12.2017, 18:30 • Sportovní areál Jičín • 13. kolo • Michal Břuchanský

59:56

Vítkovice právě vstřelily branku!
V samotném závěru tu máme ještě jednu hostující trefu! Martináková se na pravém křídle obtočila kolem Gabriely Žůrkové a připravila koncovku pro ELIŠKU PLANKOVOU, která upravila skóre na konečných 18:3.

57:50

Planková po své nevyužité šanci tentokrát zvolila pas na MARKÉTU KOLÁŘOVOU a ta už dostala míček za záda Adély Kociánové. Asistence: Eliška Planková.

53:42

Theimerová přenesla těžiště hry doleva k Martinákové, která učebnicovou přihrávkou vzduchem našla ROMANU ŽŮRKOVOU a ta z voleje propálila přesunující se Kociánovou. Asistence: Natálie Martináková.

50:53

Sedmý gól Vítkovic ve třetí třetině potřetí padl v nabídnuté přesilové hře! Opět u toho bylo duo Natálie Martináková a BARBORA HUSKOVÁ. Asistence: Natálie Martináková.

49:03

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Lucie Florianová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

47:57

Rozklad jičínského týmu nekončí! Další úspěšnou střelkyní se stala BARBORA HUSKOVÁ, která dorazila rychlou střelu z hokejky Natálie Martinákové. Asistence: Natálie Martináková.

47:25

V osmačtyřicáté minutě přidávají Vítkovice už třináctou trefu. Po přihrávce Huskové propálila Kociánovou DENISA FERENČÍKOVÁ. Pro slovenskou florbalistu je to už pátý kanadský bod v zápase. Asistence: Barbora Husková.

46:13

Vítkovice nepolevují a znovu navyšují náskok! NATÁLIE MARTINÁKOVÁ přihrála do volného prostoru před brankou, odkud ji míček chytře vrátila Husková a Martináková už to měla mezi rozhozenou obranou jednoduché. Asistence: Barbora Husková.

44:18

Slovenská spolupráce mezi Ferenčíkovou a MICHAELOU ŠPONIAROVOU přinesla další gól v domácí síti. Hráčka s trojkou na dresu využila přihrávky na osu hřiště a poslala míček mimo dosah Kociánové. Asistence: Denisa Ferenčíková.

41:47

Netrvalo to dlouho a Ostravanky zkompletovaly desítku! Po přihrávce Barbory Huskové se střelou z levého křídla prosadila ELIŠKA PLANKOVÁ. Asistence: Barbora Husková.

41:16

A už je to o šest branek! Jedna z hostujících hráček nejprve trefila brankovou konstrukci, ovšem po chvilce už se gólově prosadila VERONIKA ENENKELOVÁ. Bez asistence.

37:44

Další hostující akce už ale končí gólem a deficit Jičína se tak zvýšil na pět gólů. Adéla Kociánová tentokrát byla krátká na dalekonosnou střelu, kterou z blízkosti pravého mantinelu vyslala LUCIE THEIMEROVÁ. Bez asistence.

32:50

Po vyrovnané první třetině to už na překvapivý výsledek nevypadá. Romana Žůrková byla v zahuštěném prostoru hlídaná, míček jí ale šťastně utekl k ZUZANĚ HALFAROVÉ, jež ihned vypálila a Kociánová nestihla zareagovat.

27:38

Hráčky v zeleném odskakují do tříbrankového náskoku! Šupáková přenechala míček MARKÉTĚ KOLÁŘOVÉ a její střela z poměrně velké dálky skončila až v síti jičínské branky. Asistence: Ivana Šupáková.

22:23

Autorem branky je MARKÉTA KOLÁŘOVÁ. Asistence: Natálie Martináková.

20:22

Takovýto vstup do druhé třetiny si Jičínské rozhodně nepředstavovaly. Hned po dvaceti sekundách hry Šponiarova přesným pasem vyzvala ke střele DENISU FERENČÍKOVOU a ta zkompletovala svůj hattrick! Asistence: Michaela Šponiarová.

18:59

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Zuzana Svobodová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

17:27

Jičín právě vstřelil branku!
Tak to byla parádní individuální akce, ze které Jičín vyrovnává na 3:3! TEREZA MRÁZKOVÁ se u levého mantinelu krásně uvolnila z obležení tří Ostravanek a nahodila míček do brankoviště, kde si ho jedna z hostujících protihráček smolně srazila do vlastní branky. Bez asistence.

14:20

Ostravanky se v patnácté minutě první třetiny vrací do vedení. Znovu to nebyla žádná vypracovaná akce, Enenkelová v časové tísni poslala míček na hokejku DENISY FERENČÍKOVÉ a Kociánová skokem doleva zasáhnout nedokázala. Asistence: Veronika Enenkelová.

12:57

Hosté vteřinu před koncem přesilovky vyrovnávají na 2:2! Jičínské florbalistky vybojovali balonek, ale chybou v rozehrávce se dostaly do velkých problémů, kterých využila VERONIKA ENENKELOVÁ a podruhé překonala Kociánovou. Bez asistence.

10:58

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Markéta Kosová – 2 minuty, Sekání).

07:13

No a v osmé minutě se Jičín dokonce dostává do překvapivého vedení! Po přihrávce Rozsypalové se tentokrát prosadila ŠÁRKA CHLUMSKÁ a upravila skóre na 2:1. Asistence: Kateřina Rozsypalová.

05:50

Domácí rychle odpovídají a dorovnávají krok! Exnarové posunula míček na ANDREU LANDGRAFOVOU a ta z nenápadné pozice prostřelila hostující gólmanku, která kapituluje z vůbec první střelly na její branku. Asistence: Karolína Exnarová.

05:37

Z kombinace dvou slovenských hráček resultuje vedoucí trefa favorita zápasu! Šponiarová dala prudkou přihrávku na pravé křídlo a Kociánová se proti přesně umířené střele DENISY FERENČÍKOVÉ nestihla přesunout.

02:05

Michaelu Šponiarovou dělily jen centimetry od prvního gólu, v němž jí zabránila levá tyč domácí branky!

3:18

Branky a nahrávky: 6. Landgrafová (Exnarová), 8. Chlumská, 18. T. Mrázková – 6. Ferenčíková (M. Šponiarová), 13. Enenkelová, 15. Ferenčíková (Enenkelová), 21. Ferenčíková (M. Šponiarová), 23. Kolářová (Martináková), 28. Kolářová (Šupáková), 33. Halfarová (Žůrková), 38. Theimerová, 42. Enenkelová, 42. Planková (Husková), 45. M. Šponiarová (Ferenčíková), 47. Martináková (Husková), 48. Ferenčíková (Husková), 48. Husková (Martináková), 51. Husková (Martináková), 54. Žůrková (Martináková), 58. Kolářová (Planková), 60. Planková (Martináková)

Finance Novák FBK Jičín: A. Kociánová (Kůčová) – Chlumská, Florianová, N. Mrázková, Kloutvorová, Žůrková, T. Mrázková, Svobodová, Exnarová, Landgrafová, Rozsypalová, Kosová.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Kubíčková) – Klapitová, Theimerová, Ďuríková, Kolářová – Žůrková, M. Šponiarová, Planková, Ferenčíková, Enenkelová, Halfarová, K. Kociánová, Šupáková, Husková, Boľová, Martináková, Krzywaková.

Rozhodčí: Michal Taufmann, Nguyen Duc Trung