DHL Extraliga juniorů

HC Sparta Praha – HC Plzeň 1929

5:2

konec (3:1, 0:1, 2:0)

15.12.2017, 17:30 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • 25. kolo • Petr Pavlík

Tipsport: 2.76 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

45:24

I v tomto případě přesilová hra domácích končí. Dvě minuty za hákování si totiž vysloužil Sebastian Janda (SPA). Bude se tedy hrát v rovnovážném počtu hráčů na ledě.

44:21

A máme tu další prohřešek Plzeňských. Matyáš Kantner (PLM) totiž dostal dvě minuty za podražení, které si také odsedí na trestné lavici.

39:41

Do úniku se dostal domácí útočník Jakub Wojnar, který jednak při svém výpadu trefil tyčku a hlavně byl faulován. Sudí ale nařídil "pouze" dvouminutový trest za podražení pro Vlastimila Kačenu (PLM).

31:19

Nyní se nám trochu roztrhl pytel s vyloučeními. Dalším, kdo pobude na trestné lavici, je Radek Jeřábek (SPA), který vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

31:02

Přesilovka Pražanů má brzký konec, jelikož Martin Jandus (SPA) se provinil nedovoleným bráněním.

30:22

Další vyloučení hostí v tomto utkání. Lukáš Kaňák (PLM) si nepohlídal svoji hokejku a pyká za dvě minuty za podražení.

21:20

A je tu první vyloučení zápasu na straně Sparty. Vojtěch Kropáček (SPA) dostal dvě minuty za hákování a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.

08:40

První vyloučení v tomto zápase mají na svědomí hosté. Plzeňský brankář se provinil podražením a jeho prohřešek odpyká Filip Přikryl (PLM).

5:2

Branky a nahrávky: 4. O. Procházka (T. Jandus), 4. Schwamberger (Kropáček, Wojnar), 19. Chlouba (Jeřábek, Fabiánek), 54. Procházka (T. Jandus, M. Jandus), 59. Procházka (T. Jandus, M. Jandus) – 18. Vavřička (Vracovský, Pour), 34. Chalupa (Vavřička)

HC Sparta Praha: Wolf (Mičán) – M. Jandus, Janda, Simotics, Mrkvička, Eliáš, Karoch, Jeřábek, Hanuš – Arnošt, T. Jandus, Schwamberger, Fabiánek, Eg Larsen, O. Procházka, Pejchal, Chlouba, Kropáček, T. Pšenička, Dubský, Wojnar. Trenér: Pavel Geffert.

HC Plzeň 1929: Beran (Kolář) – Kačena, Štěpánek, Staněk, Kaňák, Sysel, Čechura, Lokajíček – Kantner, Reitspies, Š. Hanzlík, Matiášek, Vavřička, Pour, J. Roubal, F. Přikryl, Vracovský, Chalupa, D. Roubal, Rubner. Trenér: David Bruk.

Rozhodčí: Bejček – Marek, Klouček

03:25 SPA 1:0 O. Procházka (T. Jandus)
03:44 SPA 2:0 Schwamberger (Kropáček, Wojnar)
08:40 PLM 2 Beran, podražení, odpyká Přikryl
17:11 PLM 2:1 Vavřička (Vracovský, Pour)
18:39 SPA 3:1 Chlouba (Jeřábek, Fabiánek)