VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov

4:3

po prodl. (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0)

15.12.2017, 17:45 • Zimní stadion Na Lapači • O umístění • Helena Hegeďová

Ode mě je to pro dnešek vše. S konstatováním faktu, že Valaši nakonec urvali v zápase s Chomutovem bonusový bod, se s Vámi loučím a ze Vsetína přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:50:35)
Dnešní zápas je u konce a Vsetínští si zaslouženě užívají děkovačku se svými příznivci.

62:11

Vsetín právě vstřelil branku!
Známe vítěze dnešního utkání! Z dorážky poslal kotouč bekhendovou střelou pod horní tyčku ŠIMON JENÁČEK. Asistence: Daniel Klímek, Tomáš Ondračka.

61:00

Prodloužení se hraje opatrně, i přes to se Půček s Matiaškem dostali do přečíslení. Prvně jmenovaný si najel do mezikruží, odkud blafákem překonával gólmana. Puk se za Běhulu dostal, jelikož ale s brankou svíral pro střelce nepříjemný úhel, skončil puk na levé tyčce.

60:38

Lašák posílal puk z pravého křídla na bližší tyčku. Kotouč drží gólman mezi rukou a tělem.

60:08

Kotouče se chopili domácí. Ondračka rozehrál zpoza branky na Půčka, který se dostal až ke gólmanovi a od levé tyčky se snažil procpat kotouč mezi gólmanovy betony. Běhula tento pokus kryje.

60:01

Dnešní utkání sleduje 842 diváků.
Třetí třetina je u konce a stav je stále nerozhodný. Chomutov se zkraje třetiny dostal do dvoubrankového vedení, Valaši ale nepolevili a zásluhou přesných střel Matiaška a Klímka vyrovnali na 3:3. Prodloužení začne za necelé dvě minuty.

60:00

59:35

Chomutov před Chrásteckým nezahrozil, po vyhození se však k puku dostal Mežnar. Z blízkosti brankoviště ale zamířil mimo.

58:51

Na ledě je opět první vsetínská lajna, která aktivně drží útočné pásmo. Kombinace Valachů skončila nepřesnou střelou Matiaška a do útoku se dostávají také hosté.

57:55

Lobodowski měl na hokejce možná vítězný gól, když vypálil z mantinelu útočného pásma. Kotouč olízl Chrásteckého lapačku a skončil za brankou. Domácí gólman měl nyní velké štěstí.

56:55

Vsetín vyrovnání nabudilo a jsou nyní na kotouči aktivnější. Z ostrého úhlu vedle pravé tyčky se pokusil dostat Valachy do vedení Matiaško. Neúspěšně.

55:55

Střela DANIELA KLÍMKA z pravého kruhu skončila v lapačce hostujícího gólmana, který však trochu zaváhal a puk mu z výstroje vypadl za brankovou čáru. Na Lapači je tedy vyrovnáno a fanoušci se dožadují dalšího gólu. Asistence: Michal Matiaško, Šimon Jenáček.

55:11

Hraje se v rychlém tempu a hra se přelévá z jedné strany na druhou. Gólové šance jsou k vidění na obou stranách.

53:32

Šance i na druhé straně! Únik Veselého byl však překažen domácími hráči, hostující útočník si stěžuje na nedovolený zákrok, vše ale bylo v pořádku.

53:22

Vyrovnat mohl Půček, který prokličkoval mezi hráči hostujícího celku a dostal se sám před brankáře. V této situace mu ale byla zblokována hokejka a puk skončil u levé tyčky.

4:3

Branky a nahrávky: 23. Půček (Klímek), 54. Matiaško (Lašák), 56. Klímek (Matiaško, Jenáček), 63. Jenáček (Klímek, Ondračka) – 31. Mežnar (Štochl, Gut), 41. Veselý (Ouřada, Koláček), 52. Ouřada (Veselý)

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Chromý) – Jenáček, Ondračka, Lašák, Kožený, Mikulenčák, Fojtášek, Vávra – Půček, Matiaško, Klímek – Baďura, Petriska, Pernický – Lukačka, Zetocha, Krupa.

Piráti Chomutov: Běhula (Pěkný) – Rudy, Ferbas, Zeman, Beneš, Váchal, Jarý, Štochl – Veselý, Černý, Prokop, Jaroš, Benda, Lobodowski, Mežnar, Koláček, Gut, Pech, Ouřada, Brandner.

Rozhodčí: Cabák – Wesley, Pospíšil

08:40 VSE 2 Klímek, faul kolenem
14:49 VSE 2 Zetocha, podražení
20:56 CHM 2 Černý, faul loktem
22:15 VSE 1:0 Půček (Klímek)
27:06 CHM 2 Veselý, podražení
30:17 CHM 1:1 Mežnar (Štochl, Gut)
32:33 CHM 2 Ferbas, držení protihráče