po penal. (4:2) (2:2)

13.12.2017, 20:00 • Luminus Arena, Genk • Čtvrtfinále • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.64 4.05 4.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (23:25:13)
Je dobojováno, sledovali jsme skvělou podívanou! Domácí po dvanácti minutách vedli 2:0, jenže do poločasu bylo srovnáno. V 90. minutě přišla červená karta pro Beveren, Genk šel z přímého kopu do vedení. Jenže hosté i v deseti dokázali v posledních vteřinách srovnat. V prodloužení jsme branku neviděli, o postupujícím musely rozhodnout až pokutové kopy. V těch měli domácí navrch, KRC Genk tak postupuje do semifinále belgického poháru!

4. série 4:2

Angban ale neproměňuje, Genk využívá první šanci, o postupujícím je rozhodnuto!

Další branka na domácí straně! Malinovskij zajistil, že Genk teď bude mít k dispozici hned tři mečboly!

3. série 3:2

Po třetí sérii platí stav 3:2, hosté teď dokázali znovu snížit na nejtěsnější možný rozdíl zásluhou Demira!

3. série 3:1

Genk je zatím stoprocentní, domácí využívají i třetí penaltu, autorem branky Schrijvers.

2. série 2:1

Beveren tentokráte úspěšný, Ampomah snižuje na rozdíl jediného gólu!

2. série 2:0

Druhý pokutový kop domácích znamená také druhou branku, trefil se Pozuelo!

1. série 1:0

Hosté ale nedokázali odpovědět, Myny svou penaltu nedokázal proměnit!

První penaltu kopali domácí fotbalisté, kteří jdou zásluhou Ingvartsena do vedení!

Střílení penalt začíná.

120+2

Druhé prodloužení skončilo.

120+1

Víc už se nestane, nastavená minuta spěje ke svému konci, hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny hřiště.

120

Alespoň v tuto chvíli se to nedaří. Hostující zadáci si věděli rady, míč odkopli do bezpečí. Nastavovat se bude jedna minuta.

119

V samotném závěru přichází standardní situace pro domácí tým. Dokáže Genk strhnout vedení na svou stranu?

118

Už se zase pokračuje, u míče jsou domácí, kteří se snaží rozhodnout během prodloužení. Mají totiž výhodu jednoho hráče v poli navíc.

117

Další přerušení. Na zemi nyní leží jeden z hostujících fotbalistů, který bude muset být ošetřován, poté bude muset za lajnu.

115

Celé prodloužení se hraje v podstatě na polovině Beverenu. Ten svého protivníka ale do větších příležitostí nepouští.

3:3

Branky: 9. Malinovskij, 12. Trossard, 90+1. Malinovskij – 20. Nastič (vla.), 43. Morioka, 90+4. Myny

Karty:   51. Malinovskij (GNK) – 45. Jans (WAS), 45+1. Thelin (WAS), 58. Camacho (WAS), 88. Ampomah (WAS)   90. Camacho (WAS)