konec (2:3)

03.12.2017, 11:00 • TCM Brno-Ivanovice-UT • 16. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 3.55 4.5 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

Do zápisu se dostává i Patrik Šustr, ovšem jiným způsobem, než by Zbrojovka potřebovala. Tři minuty před koncem sudí Slabý ještě sahá ke karetnímu trestu.

83

Braterská spolupráce na hřišti trvala jen čtyři minuty. Druhého z bratrů Mlýnků střídá na závěrečné minuty Štěpánek.

79

Dvougólového střelce a autora doposud vítězné branky Matěje Votavu střídá Mlýnek.

77

Miroslav Kroutil teď za řeči směrem k rozhodčímu vidí žlutou kartu.

69

Jednoho z nejvýraznějších hráčů Dmytra Zhykola nahradí na závěrečnou dvacetiminutovku Souza.

66

A další změna – střelce úvodní branky Holmana střídá Papež.

65

Již třetí změna na straně Brna. Svensson přepustil své místo Obůrkovi

64

Zlín právě vstřelil branku!

Hosté odskakují na rozdíl dvou branek! Bartolomeu na levé straně vysunul Zhykola, jehož zpětnou přihrávku si našel MATĚJ VOTAVA a svým druhým zásahem zvyšuje na 2:4.

55

Druhé střídání Zbrojovky. Sedlmajer nahrazuje na hřišti Vintra.

51

Mrázek teď musel skvělým zákrokem zasáhnout proti ráně Votavy. Ten zakončoval hezkou akci hostí po přiťuknutí patičkou.

48

Hned dvakrát teď fauloval hostující Zhykol, za což vidí od sudího žlutou kartu.

42

Máme tu rychlý obrat! Závěr poločasu se Brnu těžce nepovedl, když domácí inkasují dvakrát v rozmezí tří minut. Zbrojovce se tentokrát nepodařilo zachytit průnik Fastavu po levé straně, ve vápně se míč dostal k MARTINU NEČASOVI a ten pohotovým přízemním pokusem na zadní tyč posílá Zlín poprvé v zápase do vedení.

40

Zbrojovce varování nestačilo a Fastav i podruhé v zápase srovnává skóre. Po zaváhání domácí obrany převzal mezi stopery kolmici MATĚJ VOTAVA a zamířil neomylně k zadní tyči. Mrázek se mohl již jen bezmocně ohlédnout.

39

Teď už byl ale Zlín vyrovnání blízko. Mlýnek dostal hodně prostoru na hranici vápna a Zbrojovka měla štěstí, že netrefil bránu.

33

Brno právě vstřelilo branku!

Zbrojovka předvedla fantastický rychlý kontr, vyšperkovaný ještě lepším zakončením. Střídající DAVID JURÁSEK po přesném křižném pasu nic nevymýšlel, napálil míč z první a svou ranou přeloboval bezmocného Šišku.

26

Slunský skutečně nebude moct pokračovat, a tak jsme svědky prvního střídání. Na hřiště přichází David Jurásek.

25

A bylo z toho další nebezpečí! Míč si postavil Hykš, jehož dobře mířenou ránu dokázal Šiška pouze vyrazit před sebe. Následně Zlínští raději zahráli míč na roh.

22

Zbrojovka mohla mít své vedení brzy zpět! Holman dostal nabito zhruba na hranici vápna, mířil dobře do odkryté brány, ale jeden z obránců Zlína na čáře míč vykopává.

20

Je srovnáno! Balon se po rychlé kombinaci dostal k PABLU PODIOVI, jenž z hranice vápna zamířil přesně k bližší tyči – 1:1!

17

Velká šance hostů! Votava dostal parádní kolmicí za obranu, z první vypálil, ale jeho pokus se otřel o tyč a zamířil vedle branky!

13

Hosté znovu chybovali a z hranice vápna to zkoušel Slunský, ovšem Šiška jeho pokus vytáhl na roh!

11

Domácí jdou do vedení! Fastav přišel na obranné polovině o míč, čehož využil FILIP HOLMAN, který z hranice vápna fantasticky podsekl balon a přeloboval brankáře hostů – 1:0!