Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Montpellier HSC – Olympique Marseille

1:1

konec (1:1)

03.12.2017, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • 16. kolo • Libor Kucza (@LiborKucza)

Tipsport: 3.46 3.44 2.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Ve druhém poločase se poměrně dlouhou dobu nic zajímavého nedělo. V samotném závěru ale domácí fotbalisté rozjásali ochozy, leč jen na malou chvíli. Branka totiž padla z ofsajdu. Závěrečné minuty pak byly aktivnější, ovšem branka již k vidění nebyla. Oba celky si tak rozdělily body za remízu 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 4:2 (22:56:43)

90+4

90+4

Závěrečné minuty zápasu jsou poměrně vyhrocené. Nyní se domácí dožadovali pokutového kopu, ovšem sudí tuto variantu nepřipustil.

90+3

Utkání se již blíží ke svému konci. Aktuálně mají míč na svých kopačkách hosté.

90+2

A další ofsajd domácího celku. O rozehrávku se postará mužstvo Marseille, konkrétně gólman Mandanda.

90+1

Domácí neuznaná branka evidentně zdravě naštvala, fotbalisté Montpellieru jsou momentálně velmi aktivní.

90

K základní hrací době budou nastaveny čtyři minuty.

90

Domácí se snažili probít podél pravé strany hrací plochy, ovšem balon jim utekl do zámezí. Následovat bude autové vhazování.

89

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Bouna Sarr.

88

Tak to je neskutečné! Domácí fotbalisté dostali balon za brankovou čáru a následně se začali radovat. Až po nějaké době a poradě s pomezními rozhodčími hlavní arbitr Schneider tuto branku anuloval, neboť padla z ofsajdového postavení.

87

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Junior Sambia.

86

Tak to nebyl vůbec špatný pokus. Aguilar si seběhl do středu pole, odkud vyslal jedovatou ránu. Mířil však doprostřed branky, a tak Mandanda v poklidu zasáhl.

85

A nyní drží kulatý míč znovu Marseille. Zatím to vypadá, že si oba celky rozdělí po bodu.

84

Klání trochu nabralo na tempu, zatím je o něco aktivnějším celkem Montpellier, který kombinuje na útočné polovině.

83

Volný kop domácích nepřinesl příliš nebezpečí, dlouhý nákop z pravé strany kolbiště doputoval pouze do zámezí. Hosté budou vykopávat.

82

Postavení mimo hru v podání hostujícího celku. Brankář Montpellieru s výkopem příliš nepospíchá.

81

Marseille drží míč na svých kopačkách, přičemž se pokouší vytvořit něco překvapivého.

80

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Konstantinos Mitroglu.

79

Zdá se, že se na straně Marseille chystá další střídání. Který z borců přijde na závěrečných deset minut?