Španělský pohár

Real Betis – Cádiz CF

3:5

konec (2:4)

30.11.2017, 21:30 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • 4. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.52 4.06 5.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

78

78. KECOJEVIĆ - 3:5

78

Cádiz právě vstřelil branku!
Hosté přidávají pátou branku a už možná rozhodují o svém postupu do osmifinále! Na centr z rohového kopu si nejvýše naskočil IVAN KECOJEVIĆ a hlavou zblízka překonal Gimeneze!

65

65. TELLO - 3:4

65

Real Betis právě vstřelil branku!
Tak to bude ještě drama, Betis snižuje! CRISTIAN TELLO dostal přihrávku do běhu, výtečně si zasekl míč a pravačkou už nedal Yanezovi šanci!

41

41. ROMERA - 2:4

41

Nádherná akce Aitora Garcii a hosté vedou už o dvě branky! Garcia se skvěle uvolnil na levé straně, přihrál před bránu, kam si nabíhal DANIEL ROMERA, který zblízka uklidil míč do sítě.

26

26. Ai. GARCIA - 2:3

26

K míči se postavil AITOR GARCIA a bezpečně proměnil do spodního levého rohu branky! Gimenez byl bez šance a nevídaná první půle pokračuje!

24

24. TELLO - 2:2

24

Gólová přestřelka pokračuje, Betis srovnává na 2:2 a je blíže k postupu! CRISTIAN TELLO dostal přihrávku do křídla, navedl si míč na střed, bránící Hidalgo nestíhal a domácí záložník zakončil výtečnou střelou ke vzdálenější tyči!

18

18. ROMERA - 1:2

18

Hosté se rozhodně Betisu nezalekli a nyní je skóre z obou zápasů srovnáno, za tohoto stavu by se šlo do prodloužení! Centr z rohového kopu tečoval Traore na zadní tyč k DANIELU ROMEROVI, který se vyhnul ofsajdu a už měl jednoduchou pozici!

8

8. BOUDEBOUZ - 1:1

8

V osmé minutě je srovnáno! K míči se postavil RYAD BOUDEBOUZ, který technicky prostřelil míč skrz zeď a Yanez už ho nedokázal vytěsnit mimo tři tyče! Střela domácího záložníka byla ještě lehce tečovaná.

3

3. BARRAL - 0:1

3

A pozor, hosté se dostávají do vedení! DAVID BARRAL dostal přihrávku na hraně ofsajdu, možná lehce za hranou, a šel sám na Gimeneze, kterého překonal přízemní střelou na vzdálenější tyč.

3:5

konec (2:4)

Branky: 8. Boudebouz, 24. Tello, 65. Tello – 3. Barral, 18. Romera, 26. Ai. Garcia (pen.), 41. Romera, 78. Kecojević

Karty:   44. Boudebouz (RBE), 70. Narvaez (RBE), 88. Camarasa (RBE) – 28. Traore (CAD)

Real Betis: Gimenez – Navarro, Mandi, Tosca, Durmisi – Camarasa – Narvaez, Boudebouz, Nahuel, Tello – Leon
Náhradníci: Adan, Barragan, Garcia, Guardado, Joaquin, Redruello Nimo, Ruibal Garcia

Cádiz CF: Yanez – Hidalgo, Kecojević, Lopez Guierrez, Olivan – Abdullah, Alex – Traore, Romera, Garcia – Barral
Náhradníci: Cruz, Garcia, Garrido, Gil, Sevando, Sanchez, Sergio

První zápas: Cádiz - Real Betis 1:2