Španělský pohár

Real Betis – Cádiz CF

3:5

konec (2:4)

30.11.2017, 21:30 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • 4. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.52 4.06 5.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z krásné přestřelky vše, přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc, u dalších onlajnů se těším na počtenou! (23:22:47)
Na Estadio Benito Villamarín se ozývá hlasitý pískot, 8. tým La Ligy totiž prohrává s Cádizem CF 3:5 a v součtu s prvním zápasem prohrává 5:6, končí tak ve španělském poháru už ve čtvrtém kole! Naopak druholigový Cádiz si užívá velikého triumfu. Hosté dnes na hřišti nechali duši a po zásluze postupují. Ve druhé půli nejdříve snížil svou druhou brankou Tello, ale o postupu Cádizu definitivně rozhodl hlavou Kecojević.

90+4

90+3

Cádiz v klidu kombinuje a kontroluje závěr utkání.

90+2

Barragan našel centrem ve vápně Leona, který hlavičkoval nad bránu. Za poslední dvě minuty už Betis nejspíše dva góly dát nestihne.

90+2

Garcia dobře napadal, vybojoval míč, brejk z toho však nakonec nebyl.

90+1

Nastavují se čtyři minuty!

90

Centr na přední tyč odvrátili hosté do autu.

90

Leon se snažil probít přes obránce ke střele, ale to se mu nepovedlo. Vybojoval však alespoň roh.

89

Romera rozhodně s ničím nespěchá, ještě se nechá ošetřit.

88

Žlutou kartu dostává Camarasa (Real Betis), za loket v obličeji Romery.

88

Na domácí straně opět vypálil tvrdě Tello, ale jeho rána rozhodně neměla gólové parametry a skončila vysoko nad bránou.

87

Dobrý skluz Barragana, kterým zastavil brejk Cádizu.

86

Další akce Betisu neúspěšná, hostující Olivan bude vhazovat.

85

Domácí u míče, ale už to nevypadá, že by se zmohli na nějaký zázračný závěr.

85

Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Barral, přichází Garrido.

83

Tello chtěl dokonat hattrick, ale tvrdou ranou zpoza vápna minul bránu.

82

Durmisi si naběhl na dlouhý míč na levou stranu, akrobaticky ho ještě stihl zahrát na hrací ploše a Yanez musel být pozorný.

82

Cádiz dlouho trápil domácí napadáním, ti se k poklidné rozehrávce dostali až teď.

80

Traore zůstal ležet na hrací ploše a musel být ošetřen.

79

Domácí se snažili odpovědět, ale jejich akce neskončila ani rohovým kopem.

78

78. KECOJEVIĆ - 3:5

78

Cádiz právě vstřelil branku!
Hosté přidávají pátou branku a už možná rozhodují o svém postupu do osmifinále! Na centr z rohového kopu si nejvýše naskočil IVAN KECOJEVIĆ a hlavou zblízka překonal Gimeneze!

77

Olivan tvrdě vypálil levačkou a zaměstnal Gimeneze, který s obtížemi vyráží na roh!

77

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Narvaez, přichází Joaquin.

76

Garcia přešel před dva protihráče, ale poté odevzdal míč nepřesnou přihrávkou.

74

74. Sanchez (CAD)

74

Abdullah skvěle zastavil akci domácích a vyslal dopředu Sancheze, který přízemní střelou pořádně provětral Gimeneze!

73

Domácí dlouho kombinovali kolem šestnáctky soupeře, ale místo šance o míč přišli, Boudebouz už nestihl míč na hrací ploše.

71

Guardadova střela byla sražená, míč ze vzduchu sebral Yanez.

70

Žlutou kartu dostává Narvaez (Real Betis), za ostrý faul na Hidalga.

69

Romera se dopustil útočného faulu, Gimenez rozehrává od brány.

69

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Ai. Garcia, přichází Sanchez.

68

Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Traore, přichází Al. Garcia.

68

Barragan však nepřihrál přesně a Boudebouz poté fauloval.

68

Betis opět v tlaku a snaží se přidat branku, která by mu zajistila postup!

67

K hlavičce se protlačil Kecojević, avšak bránu netrefil.

66

Cádiz v útoku a snaží se rychle odpovědět, k dispozici má rohový kop.

65

65. TELLO - 3:4

65

Real Betis právě vstřelil branku!
Tak to bude ještě drama, Betis snižuje! CRISTIAN TELLO dostal přihrávku do běhu, výtečně si zasekl míč a pravačkou už nedal Yanezovi šanci!

63

63. Tello (RBE)

63

Další pěkná akce Betisu, Tello dostal přihrávku do běhu a z velkého úhlu mířil dobře na zadní tyč! Avšak těsně bránu minul.

62

Akci domácích zastavil ofsajd, ve kterém se ocitl Leon. Betis potřebuje vstřelit dvě branky a čas se mu pomalu krátí!

61

Barragan si při zpracování míče pomohl rukou. Fanoušci opět reagovali na nepovedenou akci bouřlivým způsobem.

59

59. Barragan (RBE)

59

Velice pěkná akce Realu a mohlo být sníženo! Barragan si vyměnil míč s Boudebouzem, ale z dobré pozice o kousek přestřelil!

59

Obrana Cádizu se na chvíli zmocnila míče, a tak si alespoň na okamžik odpočine.

58

Hosté se ubránili, ale jen odevzdali míč zpět Betisu.

57

Po dobré akci Boudebouze je tu další roh pro Real Betis!

55

Po dalším rohovém kopu Leon pálil z otočky nad bránu.

55

Ještě jeden roh, ten už byl mnohem nebezpečnější, ale hosté se ubránili.

54

Hosté vybojovali po centru Barragana rohový kop.

54

V útoku opět domácí, ale zatím se jim nedaří ve druhé poločase vytvořit nějakou šanci.

53

Romera faulovaný při přechodu do protiútoku, u míče tedy Cádiz.

52

Betis je teď aktivnější a zamkl svého soupeře před šestnáctkou.

51

Hosté rozehráli nakrátko, avšak akce nebyla vůbec zdařilá.

51

Mandi fauloval u postranní čáry, standardka pro Cádiz.

50

Boudebouz našel ve vápně Camarasu, který nestačil vystřelit, včas zasáhl Lopez Guierrez.

49

Domácí získali jen autové vhazování.

49

Traore nevybojoval z akce po pravé straně ani faul, dopředu míří Betis.

47

Hosté vybojovali autové vhazování na útočné polovině.

47

Tello se snažil přejít přes Hidalga, ale to se mu nepovedlo. Spadl na zem, avšak faul se nepíská.

46

Domácí to zkusili hned po rozehrávce, jelikož Yanez byl hodně z brány, ale bránu netrefili.

46

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nahuel, přichází Guardado.

46

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Navarro, přichází Barragan.

46

Neskutečná první půle u konce a hráči Betisu jsou doprovázeni do šaten pískotem! Skvělý, ofenzivní fotbal, k vidění bylo neuvěřitelných šest branek! Hosté byli vždy napřed, už ve 3. minutě otevřel skóre Barral. V 8. sice srovnal tečí Nahuel, ale Cádiz znovu poslal do vedení hlavou Romera. Poté krásnou ránou srovnal na 2:2 Tello, ale po chybě Gimeneze proměnil penaltu Garcia. V závěru přidal navíc čtvrtou branku hostů po skvělé akci Romera. Betis musí přidat a jestli chce postoupit v Copa del Rey dále, musí alespoň remizovat!

45

44

Žlutou kartu dostává Boudebouz (Real Betis), za skluz ve středu hřiště.

44

Centr Garcii ukryl Gimenez v rukavicích.

43

Znovu to byl Aitor Garcia, který přihrál do vápna, kam si nabíhali dva hráči hostů, ale Betis to tentokrát zvládl! Domácí fanoušci nechápou, co se to s jejich týmem děje.

43

Cádiz se ubránil, následná střela Nahuela nebyla přesná, domácí fanoušci znovu hlasitě pískají.

42

Domácí fanoušci pískají, nelíbí se jim výkon jejich oblíbenců. Ti se teď snaží snížit a vybojovali rohový kop.

41

41. ROMERA - 2:4

41

Nádherná akce Aitora Garcii a hosté vedou už o dvě branky! Garcia se skvěle uvolnil na levé straně, přihrál před bránu, kam si nabíhal DANIEL ROMERA, který zblízka uklidil míč do sítě.

40

Cádiz i nadále předvádí kvalitní hru, zejména směrem dopředu, ale v posledních minutách i dobře brání.

39

Tello z rychlého brejku hledal nabíhajícího Leona, hosté přihrávku srazili na roh.

39

Gimenez centr z rohového kopu vyboxoval.

38

Rohový kop pro Cádiz.

38

Garcia znovu aktivní na levé straně, tentokrát proti němu dobře zasáhl Navarro.

37

Aitor Garcia pořádně protáhl Gimeneze střelou z velké vzdálenosti. Brankář Betisu však zasahovat nemusel, mával se ofsajd. Opakované záběry však ukázaly, že se o ofsajd rozhodně nejednalo.

34

Boudebouz přišel o míč, ale Cádiz to nedokázal rychlým protiútokem potrestat, jen nepřesnou přihrávkou přišel o míč.

34

Kecojević fauloval ve středu hřiště.

33

Hosté se ubránili a následný vysoký míč skončil až u Yaneze.

32

Kecojević na poslední chvíli zasáhl proti Leonovi a odvrátil míč na roh.

32

Následná protiakce hostů je zastavena, Garcia hrál v ofsajdu.

31

Akce po levé straně jim však nevyšla.

31

Domácí se snaží opět něco vymyslet a kombinují na útočné polovině.

29

Romera z velké dálky nezamířil přesně.

29

Yanez odkopává od brány. Nyní je blíže k postupu opět Cádiz, který musí vyhrát alespoň o gól.

28

Žlutou kartu dostává Traore (Cádiz CF).

26

26. Ai. GARCIA - 2:3

26

K míči se postavil AITOR GARCIA a bezpečně proměnil do spodního levého rohu branky! Gimenez byl bez šance a nevídaná první půle pokračuje!

25

25. Penalta za faul Gimeneze.

25

Penalta pro Cádiz! Romera dobře napadal, vystihl přihrávku na Gimeneze, který ho poté zbytečně podkopl! Jasná penalta.

25

Ihned mohlo být srovnáno, Traore dostal výtečnou přihrávku do vápna, ale ze skvělé pozice nepřekonal Gimeneze!

24

24. TELLO - 2:2

24

Gólová přestřelka pokračuje, Betis srovnává na 2:2 a je blíže k postupu! CRISTIAN TELLO dostal přihrávku do křídla, navedl si míč na střed, bránící Hidalgo nestíhal a domácí záložník zakončil výtečnou střelou ke vzdálenější tyči!

23

Po další akci Narvaeze se domácí dožadovali přímého kopu, rozhodčí zůstává v klidu.

21

Traore chtěl vyrazit do rychlého protiútoku, ale byl zastaven ofsajdem.

21

Boudebouzův centr skončil v rukavicích brankáře Yaneze.

20

Leon faulován Alexem kousek před vápnem, přímý kop pro Betis.

18

18. ROMERA - 1:2

18

Hosté se rozhodně Betisu nezalekli a nyní je skóre z obou zápasů srovnáno, za tohoto stavu by se šlo do prodloužení! Centr z rohového kopu tečoval Traore na zadní tyč k DANIELU ROMEROVI, který se vyhnul ofsajdu a už měl jednoduchou pozici!

18

Domácí se ubránili jen za cenu dalšího rohu.

17

Olivan se prezentoval dobrou individuální akcí po které centroval před bránu, kde se nejváše vyšplhal Narvaez a odhlavičkoval míč na roh.

16

Barral na levé straně v těsné ofsajdu.

15

Cádiz se snaží kombinovat, zatím vybojoval autové vhazování u poloviny hřiště.

13

Kostrbatá kombinace Betisu na vlastní polovině, Gimenez s Camarasou to nakonec zvládli.

12

Abdullah centroval do vápna, domácí míč odvrátili.

11

Dvě střely hostů byly sražené, Nahuel byl poté faulován.

10

Domácí u míče a rozjíždějí další útočnou akci.

8

8. BOUDEBOUZ - 1:1

8

V osmé minutě je srovnáno! K míči se postavil RYAD BOUDEBOUZ, který technicky prostřelil míč skrz zeď a Yanez už ho nedokázal vytěsnit mimo tři tyče! Střela domácího záložníka byla ještě lehce tečovaná.

7

Kecojević zbytečně fauloval Leona skluzem. Zajímavý přímý kop pro Real.

7

Cádiz u míče, vybojoval autové vhazování.

5

Zaskočený Betis se snaží kombinovat, ale hosté dobře napadají.

3

3. BARRAL - 0:1

3

A pozor, hosté se dostávají do vedení! DAVID BARRAL dostal přihrávku na hraně ofsajdu, možná lehce za hranou, a šel sám na Gimeneze, kterého překonal přízemní střelou na vzdálenější tyč.

2

Garcia centroval z levé strany, tam však nebyl nikdo ve žlutém a brankář Gimenez bez problémů zasahuje.

1

Rozehrávku měl Cádiz, ale dopředu hned vyrazili domácí.

1

Domácí dnes hrají v bílých dresech, hosté ve žlutých.
Hráči obou týmů jsou již nastoupeni na hrací ploše.

Real Betis: Gimenez – Navarro, Mandi, Tosca, Durmisi – Camarasa – Narvaez, Boudebouz, Nahuel, Tello – Leon
Náhradníci: Adan, Barragan, Garcia, Guardado, Joaquin, Redruello Nimo, Ruibal Garcia

Cádiz CF: Yanez – Hidalgo, Kecojević, Lopez Guierrez, Olivan – Abdullah, Alex – Traore, Romera, Al. Garcia – Barral
Náhradníci: Cruz, Garcia, Garrido, Gil, Sevando, Sanchez, Sergio.
Pohlídá si favorizovaný Betis postup do dalších bojů španělského poháru, nebo Cádiz na hostující půdě ještě překvapí?
První zápas:
Prvním zápase o postup do osmifinále Copa del Rey dokázal zvítězit Betis na půdě Cádizu 2:1. Hosté otevřeli skóre už v 5. minutě, domácí dokázali srovnat z první šance ve 21. minutě. Lepší pozici do odvety si ale odnesl Betis, když Leon dostal přihrávku do vápna a svým druhým gólem rozhodl.

24.10. 21:30
Cádiz CF 1:2 Real Betis
Branky: 21. Álex – 5. Leon, 54. Leon
Karty: 45. Barral (CAD), 65. Traore (CAD) – 50. Boudebouz (RBE)
Real Betis hraje španělskou La Ligu, letos se mu poměrně daří. Tým ze Sevilly má na kontě 18 bodů a v tabulce se nachází na kvalitním 8. místě. Betis velice zklamal v předminulém kole, kdy na půdě 15. Eibaru podlehl vysoko 0:5. Naposledy remizoval doma s Gironou 2:2.

Cádiz CF se nachází ve druhé španělské lize na dobrém 4. místě, po šestnácti kolech má 26 bodů a pokusí se vybojovat postup do La Ligy. Cádiz má výtečnou formu, z posledních čtyř zápasů získal všech možných dvanáct bodů.
Přeji krásný čtvrteční večer, vítejte u odvetného duelu 4. kola španělského poháru Copa del Rey, ve kterém Real Betis vyzve druholigový Cádiz CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.

3:5

konec (2:4)

Branky: 8. Boudebouz, 24. Tello, 65. Tello – 3. Barral, 18. Romera, 26. Ai. Garcia (pen.), 41. Romera, 78. Kecojević

Karty:   44. Boudebouz (RBE), 70. Narvaez (RBE), 88. Camarasa (RBE) – 28. Traore (CAD)

Cádiz CF: Yanez – Hidalgo, Kecojević, Lopez Guierrez, Olivan – Abdullah, Alex – Traore, Romera, Garcia – Barral
Náhradníci: Cruz, Garcia, Garrido, Gil, Sevando, Sanchez, Sergio

První zápas: Cádiz - Real Betis 1:2