29.11.2017, 17:30 • Ice Palace • Ondřej Klos

Tipsport: 1.38 5.2 6.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:12:11)

Dominik Furch čelil 35 střelám, 3 pustil a úspěšnost zákroků má 91,43%!
Sledovali jsme velice atraktivní utkání mezi Petrohradem a Omskem, které končí výhrou domácích 3:2. Nejprve se prosadil hostující Čudinov, jenže ještě v první třetině srovnal Plotnikov. V druhé části se trefili domácí, konkrétně Gavrikov s Vojnovem. V poslední třetině nevyužil Omsk čtyři přesilovky. V 52. minutě snížil na konečných 3:2 Michejev I.. Petrohrad se dostává na 99 bodů a stále je první, Omsk je na druhém místě Východní konference za Kazaní.

59:10

Petrohrad vyhrál buly a následně kombinuje na své útočné třetině.

58:58

Omsk již hrál bez brankáře, jenže Purcell vystřelil do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42

Hostující trenér Skabelka už pomalu vymýšlí, kdy pošle Dominika Furcha na střídačku.

56:43

Domácí v plném počtu a velice těžce jdou na střídačku. Omsk sice odehrál asi nejlepší přesilovku, ale vyrovnání nepřinesla.

55:31

Ofsajd hostujícího celku, kterému nevyšel přechod do útočné třetiny.

55:14

Koskiranta skvělou obrannou činností poslal puk až k Furchovi. Oba celky střídají.

54:41

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., vysoká hůl).

54:04

Gavrikov si koledoval o dvouminutový trest, když poslal na zem Fisenka, nicméně rozhodčí Belyjev zůstává klidný.

53:39

Střelou od modré se prezentoval Martynov, nicméně domácí brankář neměl žádný větší problém. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

52:24

Omsk je po brance v mnohem lepším psychickém rozpoložení. Uvidíme, zda dokážou vyrovnat.

51:37

Avangard právě vstřelil branku!
Autorem branky je ILJA MICHEJEV., který zužitkoval dobrý pohyb druhé útočné formace a snižuje stav utkání na 3:2 díky povedené střele z mezikruží. Šesťorkin neměl nárok. Asistence: Arťom Manukjan a Kirill Semjonov.

50:49

Domácí v plném počtu.Omsk nevyužil ani třetí přesilovou hru v třetí třetině a již to bude mít velice těžké.

50:11

Gusev vyhodil puk až k Furchovi a jde si oddechnout na střídačku.

49:38

Domácí jsou již ve čtyřech. Omsku se v přesilových hrách dnes vůbec nedaří.

3:2

Branky a nahrávky: 17. S. Plotnikov (Šipačov, Kovalčuk), 30. Gavrikov (Vojnov, Kablukov), 39. Vojnov (Širokov) – 7. Čudinov (Everberg, Purcell), 52. I. Michejev (Manukjan, K. Semjonov)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Gavrikov, Vojnov, Hersley, Chafizullin, Rundblad, J. Jakovlev, Rykov – Kalinin, Šipačov, Kovalčuk (C) – S. Plotnikov (A), Prochorkin, N. Gusev – Barabanov, Koskiranta (A), Širokov – Ketov, Kablukov, Tichonov – Altybarmakjan.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Čudinov, Ahnelöv, Martynov, Minejev, Meňšikov, Nazarkin, Lisov, Berezin – Purcell, Stas (A), Everberg – Manukjan, K. Semjonov, I. Michejev – Pěrežogin (C), Fisenko (A), Kugryšev – Fajzullin, Chochrjakov, Kovaljov.

Rozhodčí: Sergej Belyjev, Viktor Gašilov

6:37 OMS 0:1 Čudinov (Everberg, Purcell)
8:18 OMS 2 Fisenko, vysoká hůl