26.11.2017, 12:30 • 1. kolo • Petr Dejnožka

Konec zápasu. (13:26:36)

39:15

Třinec právě vstřelil branku!
Po nepřesné přihrávce se musel gólman Novotný vrátit mezi tři tyče, do šance se však dostal JAN LATOCHA a v poslední minutě uzavřel střelecký účet zápasu – 2:4!

38:42

Nejzbach zkouší hru bez brankáře!

37:12

Nejzbach si koledoval a nakonec po zásluze inkasuje! Kapitán RADIM BADURA nejprve napálil tyčku, vzápětí prostřelil Novotného mezi nohama a rozjásal třineckou střídačku – 2:3!

32:49

Naopak mohl inkasovat po nepříjemné hlavičce Badury, z následného rohu již Třinečtí nic nevyprodukovali.

31:51

Nejzbach si vyžádal oddechový čas a snaží se strhnout rovnoměrný stav na svoji stranu.

26:15

Tak přece jen se hostující celek dočkává vyrovnávací trefy, do míče se po volném přímém kopu opřel RADIM BADURA a čtrnáct minut před koncem tak pojedeme od nuly – 2:2!

24:28

Stále jsou mnohem aktivnější hráči Nejzbachu, kteří se snaží definitivně srazil Ocel k zemi. Ta ale stále drží naději na bodový zisk.

20:01

Vysoké Mýto bylo po celou dobu prvního poločasu aktivnější, vytěžilo z toho ale "pouze" vedení o jednu branku.

20:00

17:43

Z náskoku o dvě branky se ale Nejzbach dlouho neradoval, korekci přináší zakončení ROMANA WILKA – 2:1!

17:11

Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Domácí celek vzápětí odskakuje na rozdíl dvou branek, když Novotného přihrávku dokonale zužitkoval kapitán Nejzbachu ERIK JANDERA – 2:0!

14:40

V patnácté minutě jsme se dočkali první branky! Horáček ideálně předložil balon MICHAELU MATYÁŠOVI, který se do prázdné branky nedokázal mýlit – 1:0!

13:52

Pěknou střelu ze své dílny vyprodukovat Mariusz Chmiel, gólman Novotný ale zasáhl neomylně.

11:41

Před rozehrávkou standardní situace si hosté vzali oddechový čas, s volným přímým kopem ale naložili prachbídně.

10:20

Na druhé straně měl velkou šanci na otevření střeleckého účtu Jan Latocha, v bezprostřední blízkosti ale pozorného Novotného nedokázal přehodit!

09:26

Janderova skrytá střela končí jen kousek vedle levé tyče třinecké branky.

07:10

Hosté z Třince dostali k dispozici dva rohové kopy v řadě, ohrozit branku Nejzbachu se jim ale nepodařilo.

2:4

konec (2:1)

Branky: 15. Matyáš (Horáček), 18. Jandera (Novotný) – 18. Wilk (Badura), 27. Badura (Latocha), 38. Badura, 40. Latocha (Badura)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Novotný (Průšek) – Horáček, Richter, Matyáš, Novotný, Klenor, Surma, Pospíšil, Jandera (C), Vařečka, Pácalt

SKP Ocel Třinec: Szotkowski – Badura, Cieslar, Latocha, Wilk, Kreželok, Walek, Chmiel, Martynek

Rozhodčí: Říha, Laštovička