26.11.2017, 10:50 • 1. kolo • Petr Dejnožka

Rozběhla se nám již poslední minuta, vypadá to, že duel skončí nerozhodně.

37:56

Po střele Erika Rajnocha zaduněla za třineckým gólmanem spojnice břevna a tyče!

35:00

Ondřej Kisza nadvakrát pálil z dobré pozice, gólman Daněk ale dokázal udržet skóre nerozhodné.

33:34

Z volného přímého kopu Nejzbach nic nevytěžil, vzápětí pálí Erik Rajnoch nad branku Třince.

33:16

Domácí Nejzbach dostane k dispozici standardní situaci z vynikající pozice, co vymyslí?

31:11

Time out v krátkém sledu na obou stranách, je vidět, že se nám druhý dnešní duel blíží do svého finále.

29:50

Skvělý zákrok nyní vystřihl Ondřej Daněk, který skluzem mimo pokutové území sebral míč z nohy hostujícího Martynka!

28:53

Vstřelená branka hráče Nejzbachu povzbudila a ti se snaží o zvrácení stavu na svoji stranu. Třinecké čeká ještě perných jedenáct minut.

26:46

Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Tak přece jen se Východočeši dočkávají vyrovnání! Přesnou střelou se prezentoval ŠIMON ŠTANGLICA – 1:1!

24:21

Třinečtí jsou ve druhé půli živější a chtějí ještě navýšit svůj náskok. Szotkowskiho zakončení skončilo skvělým zákrokem Daňka, který vyrazil balon na rohový kop.

21:02

Aktivní Filip Szotkowski znovu unikal zadákům Nejzbachu, ve vzájemném souboji ale na brankáře Daňka nevyzrál.

20:01

20:00

19:20

Běží nám již poslední minuta první půle, domácí celek se snaží o vyrovnání.

17:50

David Bednár mohl srovnat nepříznivý stav, před prázdnou brankou ale letící míč promáchl.

16:56

Za špatné střídání dostal od rozhodčího žlutou kartu třinecký Filip Szotkowski.

14:50

Oddechový čas si bere třinecký kouč Jaroslav Hudieczek.

13:21

Mariusz Chmiel měl na noze druhou branku Třince, z pravé strany ale trefil pouze boční síťku domácí branky.