Tenis

Challenger Andria (krytý tvrdý povrch)

Zdeněk Kolář (8) – Lorenzo Frigerio

2:1 6:4, 6:7 (5), 6:3

20.11.2017, 14:06 • 1. kolo • Aleš Pur (@PurAles), Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.28 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:3

Přímý bod z podání a je rozhodnuto.

40-0

Další aut z rakety Lorenza Frigeria. Kolář mi tři mečboly.

5:3

Druhá dvojchyba Lorenza Frigeria přichází v hodně nehodný okamžik. Ital ztrácí své podání.

40-15

Výborně to udělal Kolář, který nejprve nízkým returnem odvrátil tvrdý servis a pak Frigeria nadvakrát vytloukl u sítě. Dva brejkboly.

1:0

Ten druhý už ale český tenista uhrál, i jeho soupeř nedokázal dostat míček přes síť. Kolář vede v rozhodující sadě 1:0.

6:7

A ten jej využil! Po servisu se posunul na síť a zde zahrál vítězný volej. Druhý set tak vyhrál v poměru 7:6.

6:6

Rychlá a čistá hra. Srovnáno na 6:6, následuje tie break.

5:6

Kolářův return dolétl až za základní čáru, hra je tak u konce a Frigerio vede 6:5.

5:5

Eso končí desátou hru, stav je vyrovnaný 5:5.

4:5

Tohle šlo rychle, Frigerio se mohl opřít o servis a vede 5:4.

4:4

I tato ha končí dvojchybou a Frigerio si tak bere zpátky ztracené podání. Je vyrovnáno 4:4.

4:3

A jelikož Frigerio udělal vzápětí svou dnes vůbec první dvojchybu, jde Kolář do vedení 4:3!

3:3

Srovnáno na 3:3, Frigerio neuspěl ani v dalším útoku, nyní totiž minul volný kurt a míček posadil do části pro čtyřhru.

2:3

Eso končí tuto hru, Frigerio vede 3:2.

2:2

Tak jsme se dočkali, hra je u konce. Kolář zkrátil výměnu a i když se jeho soupeř snažil a stihl být u míče včas, zahrál poté pouze do sítě. Srovnáno na 2:2.

1:2

Druhý gembol si už ale Frigerio ujít nenechal a jde do vedení 2:1.

1:1

Využitý je hned ten první, Kolář zahrál vítězný úder do soupeřova protipohybu. 1:1.

0:1

Tohle bylo hodně rychlé, Frigerio ukončil hru esem a vede na začátku druhého setu 1:0.

6:4

První set je u konce. Frigerio sice vystihl směr Kolářova útoku, ale prudký úder nedokázal vměstnat do kurtu. Kolář vyhrál první set v poměru 6:4.

5:4

Frigerio využil hned ten první, po servisu ven z kurtu si naběhl na síť a volejem zakončil do odkryté části. Sníženo na 5:4.

5:3

Český tenista se dokázal dostat z problémů a čtyřmi míči v řadě uhrál další bod. Vede 5:3!

4:3

Využil hned ten první. Frigerio si totiž naběhl k síti, kde ovšem nedokázal výměnu zakončit. Naopak si připsal nevynucenou chybu a Kolář tak vede 4:3.

3:3

Kolář šestou hru končí esem a je srovnáno na 3:3.

2:3

Šesté eso končí pátou hru, Frigerio vede 3:2.

2:2

Ten druhý už ale využil dobrým podáním a je srovnáno na 2:2.

1:2

Frigerio své podání udržel, pomohla mu k tomu Kolářova chybička z bekhendu, míček skončil opět v síti. Italský tenista vede 2:1.

1:1

Nyní to Kolář zahrál bekhendem po lajně, uspěl a je srovnáno na 1:1.

0:1

Dlouhá výměna, ve které se Kolář snažil útočit. Změna přišla po jeho prasátku, po kterém zatlačil Frigerio a Kolářův pokus o prohoz skončil za základní čárou. Frigerio vede 1:0.