Tenis

Challenger Andria (krytý tvrdý povrch)

Zdeněk Kolář (8) – Lorenzo Frigerio

2:1 6:4, 6:7 (5), 6:3

20.11.2017, 14:06 • 1. kolo • Aleš Pur (@PurAles), Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.28 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou. (16:06:40)
Dnešní utkání je tedy u konce a vítězství si připisuje český tenista. Zdeněk kolář nejprve zvládl úvodní sadu v poměru 6:4 a posléze měl brejk i v druhém setu, avšak ten nakonec dospěl do tiebreaku. Ve zkrácené hře šel Kolář do vedení 3:1, nicméně vedení neudržel a nakonec padl. Musel tedy přijít třetí set. Ten vypadal dlouho vyrovnaně, ale Frigeriovi v závěru došla šťáva, Ital ztratil podání a následný gem už si Kolář pohlídal. Český hráč tedy slaví postup do dalšího kola.

Konec zápasu

6:3

Přímý bod z podání a je rozhodnuto.

40-0

Další aut z rakety Lorenza Frigeria. Kolář mi tři mečboly.

30-0

Znovu se šlo přes druhý servis Zdeňka Koláře. Ani tentokrát však italský tenista nevyužil situaci, když si kolář došel pro výborný forhend k síti.

15-0

Frigerio nevyužil toho, že měl Koláře hodně na straně a pyká. Od základní čáry poslal vysoký míč až za základní čáru.

5:3

Druhá dvojchyba Lorenza Frigeria přichází v hodně nehodný okamžik. Ital ztrácí své podání.

40-15

Výborně to udělal Kolář, který nejprve nízkým returnem odvrátil tvrdý servis a pak Frigeria nadvakrát vytloukl u sítě. Dva brejkboly.

30-15

Pouze do sítě šel forhend Frigeria po solidním returnu českého tenisty.

15-15

Kolář byl nyní velmi trpělivý, nevymýšlel zbytečně razantní údery a nakonec si vynutil chybu soupeře.