Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Toulouse FC – FC Méty

0:0

konec (0:0)

18.11.2017, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • 13. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.83 3.56 5.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

73

Žlutou kartu dostává Kelvin Amian (Toulouse FC).

54

Nolan Roux je prvním potrestaným hráčem druhého poločasu. Při hlavičkovém souboji udeřil lokem soupeře do obličeje.

42

V závěru poločase se hosté usadili na útočné polovině. Dossevi centroval do vápna, ale po odraženém míči musel hasit rychlý protiútok soupeře faulem za žlutou kartu.

40

Blin přišlápl kopačku Cafúovi a dostává za to od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

24

24. Červená karta

24

Fallou Diakné je vyloučen. Hlavní rozhodčí se poradil s asistenty a uděluje za hrubý zárkok červenou kartu.

18

Andy Delort pádil za míčem jak je jeho zvykem. Niakhaté ho ale nyní sestřelil tvrdým skluzem a je za to odměněn žlutou kartou.

0:0

konec (0:0)

Karty:   40. Blin (TOU), 73. Amian (TOU) – 18. Niakhaté (MTZ), 42. Dossevi (MTZ), 54. Roux (MTZ)   24. Diagné (MTZ)

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 16:5. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:11.

Toulouse FC: Lafont – Amian, Diop (C), Jullien, Michelin – Imbula (65. Toivonen), Blin – Jean (77. Durmaz), Somália (69. Sanogo), Gradel – Delort.
Náhradníci: Goicoechea – Sylla, Yago, Sangaré, Durmaz, Sanogo, Toivonen.

FC Méty: Didillon – Rivierez, Biševac (C), Niakhaté, Assou-Ekotto – Diagné – Dossevi (90+1. Niane), Cafú, Cohade, Nguette – Roux.
Náhradníci: Kawašima – Basin, Poblete, Jouffre, Goudiaby, Mollet, Niane.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Cano, Rahmouni