Celostátní liga staršího dorostu

FC Hradec Králové – FK Příbram

1:2

konec (0:2)

18.11.2017, 11:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové UMT • 15. kolo • Info o důležitých událostech (Lukáš Foff)

90+3

Konec zápasu. (12:53:19)

90

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Janota, přichází Čížek.

90

Doležal mohl vyrovnat! Před prázdnou bránou ale netrefil míč.

87

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Máme tady drama v závěru! Obrovskou chybu Trnky trestá MAREK RAJNOCH.

84

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Belej, přichází Ptáček.

82

Žlutou kartu dostává Lukavský (1.FK Příbram).

66

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Petřík.

55

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Štěrba, přichází Rajnoch.

53

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Polidar, přichází Hloušek.

46

45

45

V posledních pěti minutách měli domácí obrovský tlak, hosté se nedostali ani za polovinu hřiště. Nic to ovšem nepřineslo a rozhodčí končí první poločas.

37

Mahr křížnou střelou orazítkoval tyč!

30

Příbram právě vstřelila branku!
FRANTIŠEK BELEJ trestá chybnou rozehrávku domácího gólmana. Příbram tak v Hradci Králové vede už 2:0!

27

Štěrba ve vyložené šanci si v malém vápně naběhl na centrovaný míč. Z této výborné pozice ale netrefil vůbec bránu.

24

Po rohovém kopu se prosazuje hlavou příbramský MAREK ŠÍMA a otevírá skóre utkání.

19

Žlutou kartu dostává Kadlec (FC Hradec Králové).

3

Do šance se dostal Firbacher, který ze slibné pozice v těsné blízkosti hostujícího gólmana přestřelil branku. Oba dva se poté srazili, ale není to nic vážného a budou pokračovat dále ve hře.