16.11.2017, 17:30 • Lužniki Arena • Adam Dořák

Tipsport: 1.8 4.3 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:56:09)
Československá stopa v utkání
Lukáš Radil: 1.1 = 2 body, průměrný čas na ledě = 19:25.

Jiří Novotný: 0+0 = 0 bodů, průměrný čas na ledě = 16:06.
Ve třetí třetině se Lada snažila o vyrovnání, ale jejich hra již opět nebyla tak dobrá jako ve druhé třetině. Zkrátka Lada pořádně zahrála jen prostřední část a to prostě dnes na Spartak nestačilo. Ten ubránil dvě oslabení krátce za sebou a poté udeřil na konečných 4:2!
Střely ve třetí třetině: 12:3!

59:19

Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Zernov – 2 min., nedovolené bránění).

58:56

Puk za brankou Spartaku a hráči již nikam nespěchají.

58:00

A jsou tu poslední dvě minuty dnešního zápasu.

56:43

56:43 Maxim TRUŇOV - 4:2

56:43

Spartak právě vstřelil branku!
Spartak ubránil dvě přesilové hry soupeře za sebou a posléze pravděpodobně touto brankou potvrzuje vítězství v dnešním zápase. MAXIM TRUŇOV si val puk u vlastní branky a rozjel se dopředu. Nikdo jej nedokázal zastavit a nakonec svou střelou prostřeluje brankáře z pravé strany. Asistence: Dmitrij Judin.

56:17

56:07

Lada má sice puk, ale hráči domácích velmi výborně napadají a drží svého soka většinou ve středním pásmu, odkud jim žádné velké nebezpečí nehrozí.

55:03

Spartak se úspěšně brání, tak jako předchozí oslabení.

54:17

Sotva odešel z trestné lavice Truňov, tak už na ní sedí za hákování Pepeljajev.

54:10

54:00

Avšak špatná přihrávka a puk je opět v pásmu Lady.

53:42

Až nyní se jim to daří a probíhá jejich kombinace...

53:23

Stále se jí to nedaří a Spartak opět vyhazuje.

4:2

Branky a nahrávky: 6. Podšendjalov (Děrgačov, V. Lajunen), 8. Radil (Kulik), 18. Kalinin (Leščenko, Radil), 57. Truňov (Judin) – 37. Achmetov (Soin, Ďjakov), 39. Mastrjukov (Harper, Ch. Genoway)

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – Kalinin (C), Kulik, A. Osipov, Pepeljajev (A), Provolněv, V. Lajunen, Judin – Tatalujev, Radil, Stoa – Leščenko, Chochlačov (A), Děrgačov – Podšendjalov, Truňov, A. Voronin – Nikoncev, A. Kuzněcov, Černych – Bobrov.

Lada Toljatti: Krasotkin (Lazušin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov (C), Ďjakov, Kostromitin, Kirillov, Morenec – Mastrjukov, Valujskij, Achmetov – A. Strelcov, Soin (A), Něstěrov – Bělousov, Zernov, Babenko – Harper, Novotný (A), Kapustin.

Rozhodčí: M. Fraňo, V. Spirin

04:49 TOG 2 D. Vorobjov, podražení
05:50 SPM 1:0 Podšendjalov (Děrgačov, V. Lajunen)
07:10 SPM 2:0 Radil (Kulik)
17:18 SPM 3:0 Kalinin (Leščenko, Radil)
20:10 SPM 2 zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo