3:6

konec (0:0, 1:1, 2:5)

02.11.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 15. kolo • Jakub Mahr

Tipsport: 2.25 4.3 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Divoká třetí třetina je za námi! Gólově nejpestřejší část dnešního utkání nakonec vypověděla o výhře Beranů 6:3. První gól této periody padl ve 40. minutě trefou Daniela Dlabaje, po pěti minutách přišla odpověď domácích kdy se prosadil Jan Bečka. Pár minut poté se zase prosadili hosté a to zásluhou Vojtěcha Dobiáše v 49. minutě, na tuto branku navázal Kryštof Dvořáček, který v 56. zvyšoval skóre hostů. Minutu před koncem ještě vstřelil branku Michal Horký a dal svému týmu ještě naději. Poslední dva góly zápasu si připsali znovu Aukro Berani Zlín a to v 59. minutě trefou Kryštofa Dvořáčka a v 60. střelou Vojtěcha Dobiáše. Z dnešního zápasu tedy těžili hosté a zaslouženě si odvážejí do Zlína 3 body. Děkuji že jste sledovali tento online přenos a u dalšího se na vás budu těšit Jakub Mahr. (20:13:17)

59:34

Zlín právě vstřelil branku!
Berani dokazují svoji dominanci dalším gólem v přesilovce a ukazují domácím svoji sílu. Prosadil se VOJTĚCH DOBIÁŠ. Asistence: Jonáš Kočica, Daniel Gazda.

59:21

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bečka – 2 min., krosček).

58:50

Domácí v euforii přestali dávat pozor a toho využil hostující tým. V útočném pásmu se po přihrávce prosadil zprava KRYŠTOF DVOŘÁČEK. Asistence: Jan Dluhoš.

58:36

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energie dokazuje svoji odhodlanost vyrovnat a střílí gól necelé dvě minuty před koncem zápasu. V naději na vyrovnání se trefuje MICHAL HORKÝ. Asistence: Jan Bečka, Lukáš Procházka.

58:18

Po přihrávce rukou se vhazuje u modré čáry.

57:46

Vodička testoval pozornost Šimonů a od mantinelu vystřelil, puk se odrazil od brankáře hostů a puk převzali Berani.

56:41

Zlínští junioři se rvou ze všech sil a najíždějí na Granačarova s dalším gólem na obzoru. Domácím se nedaří zcela úspěšně bránit a hru dirigují hosté.

55:16

Již druhou branku v oslabení vstřelili hosté. Danielu Gazdovi se podařilo vybrusli a obehrát domácí hráče, po přihrávce se přesně trefil KRYŠTOF DVOŘÁČEK. Asistence: Daniel Gazda.

53:45

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Kočica – 2 min., hrubost).

53:42

Zlínu se zatím daří si držet energetiky od těla a brání si svůj náskok.

52:20

Gazda zkoušel překonat Grančarova po naznačené střele, ten svojí vyrážečkou odrazil puk za bránu.

50:50

Energetici se snaží zvrátit vývoj utkání alespoň na vyrovnaný stav, pokoušejí se o držení soupeře v jeho pásmu a kombinují. Všechny pokusy o vyrovnání stavu zatím zmařili hostující obránci.

48:42

V oslabení se podařilo vybruslit dvěma hostujícím hráčům při střídání domácích a přihrávkou od modré od Hefky se z pravého kruhu prosadil VOJTĚCH DOBIÁŠ. Asistence: Vlastimil Hefka.

47:35

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Martínek – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Mikulec – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

46:00

Podobná situace jako při gólu Dlabaje, v přečíslení nastoupili hráči Energie do útočného pásma a po přihrávce Klejny se prosadil JAN BEČKA. Asistence: František Klejna.

45:37

Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kenša.

3:6

Branky a nahrávky: 39. Šik, 46. Bečka (Klejna), 59. Horký (Bečka, Procházka) – 40. Dobiáš, 41. Dlabaja (Mikulec, Dluhoš), 49. Dobiáš (Hefka), 56. Dvořáček (Gazda), 59. Dvořáček (Dluhoš), 60. Dobiáš (Kočica, Gazda)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Špírek) – Vodička, Hrůša, Pajk, Klejna, Vápeník, Bernáth, Kala, Brabec – Hotěk, Janata, Pastyřík, Bečka, Procházka, Horký, Tlačil, Šik, Prošek, Halberštát, Chodounský, Petrov

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Padrnos, Dluhoš, Gazda, Gába, Augustín, Martínek – Dlabaja, Mikulec, Dvořáček, Dobiáš, Hefka, Kočica, Kenša, Marek, Gharibyar, Kollár, Knápek, Čechmánek

Rozhodčí: Grech – Gerát, Belko

01:37 KVA 2 Klejna, sekání
10:30 ZLN 2 Martínek, nedovolené bránění
15:37 ZLN 2 Gazda, podražení
16:21 KVA 2 Pastyřík, vysoká hůl
29:48 ZLN 2 Hefka, hákování