3:1

konec (0:0, 2:0, 1:1)

16.10.2017, 01:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Petr Sumbal

Tipsport: 3.3 3.78 2.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Příjemný zbytek noci přeje Petr Sumbal. (04:02:41)

Ztráty: 8:11
Vegas dokázalo porazit Boston, poté co zahrálo velmi dobře zejména ve druhé třetině. Tam padly obě rozdílové branky. Nejprve se prosadil Tuch a po něm Šipačov. Pro oba to byl první gól v NHL. V brance Vegas dostal kvůli zranění Fleuryho šanci Subban a rozhodně nezklamal. Chytal velmi dobře a připsal si své první vítězství v NHL. Mohlo to být i čisté konto, ale o to ho připravil v poslední minutě David Pastrňák. Domácí ale drama nepřipustili a výhru si pojistili, trefou Lindberga do prázdné brány.

59:47

59:47 Oscar LINDBERG - 3:1

59:47

Golden Knights právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto. OSCAR LINDBERG ukázal přesné oko a střelou přes celé kluziště dokázal trefit prázdnou branku. Asistence: William Karlsson.

59:30

59:30 David PASTRŇÁK - 2:1

59:30

Bruins právě vstřelili branku!
Premiérová nula pro Subbana to nebude. Marchand nejprve svou šanci nevyužil, ale pak vystřelil DAVID PASTRŇÁK a snížil na 1:2, i když to byl spíše vlastní gól Karlssona. Asistence: Brad Marchand, Charlie McAvoy.

59:25

Marchand nebezpečně pálil z mezikruží a další spolehlivý zákrok předvedl Malcolm Subban. Je blízko čistého konta a vůbec první výhry v NHL..

59:16

Společně s Eakinem ale Neal odvedl dobrou práci alespoň v tom, že ušetřili trochu času.

58:57

Neal bekhendem z pravé strany minul prázdnou bránu!

58:25

Torey Krug vypálil. Subban kotouč chytil a Rask už odjel na střídačku!

57:44

Reilly Smith se řítil na Raska, ale nedokázal ho překonat. Finská brankář zasáhl betonem a pak upadl, když do něj najel Smith.

57:20

Bruins mají puk a je možné, že až se usadí v útočné pásmu, odvolají brankáře.

56:07

3:1

Branky a nahrávky: 35. Tuch, 38. Šipačov (Tuch, Engelland), 60. O. Lindberg (W. Karlsson) – 60. Pastrňák (Marchand, McAvoy)

Vegas Golden Knights: M. Subban (Legace) – Sbisa, Schmidt (A), Merrill, C. Miller, Hunt, Engelland – Neal, Eakin, Perron (A) – O. Lindberg, W. Karlsson, R. Smith – Tuch, Šipačov, Leipsic – Carrier, Bellemare (A), Nosek.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, McAvoy, K. Miller – Pastrňák, Riley Nash, Marchand (A) – Bjork, Krejčí (A), DeBrusk – Vatrano, Spooner, Beleskey – Heinen, Kuraly, Schaller.

Rozhodčí: Tim Peel, Brad Meier – Kory Nagy, Brian Mach

02:22 BOS 2 Kuraly, držení protihráče
09:08 VEG 2 Perron, zdržování hry / porušení postupu vhazování
19:42 BOS 2 Chára, sekání
34:39 VEG 1:0 Tuch
37:46 VEG 2:0 Šipačov (Tuch, Engelland)