Omsk – Jevgenij Medvěděv, 22:18 času na ledě, obránce, Rus

Vladivostok – Jonathan Blum, 26:25 času na ledě, obránce, Američan

Trestné minuty: 16 – 41

Vyhraná vhazování: 36 – 28

Zblokované střely: 5 – 15

Bodyčeky: 7 – 10
Dramatická koncovka utkání. Když už to vypadalo na prodloužení, tak se trefil Košelev. Omsk dal branku v pravou chvíli. Admiral tu sahal po bodech, ale nevyšlo to. Chyběly tři minuty a kousek, škoda. Admiral hrál dnes sympaticky, otevřel gólový účet utkání. Pak Omsk otočil a vedl 2:1. Admiral se nepoložil a vyrovnal z přesilovky. Konkrétně Tkačov. Následně to bylo o tom buď dát gól před koncem, nebo udržet průběžný výsledek a jít do proloužení.

Rozhodující branku si připsal Košelev, Omsk byl hokejovější, ale Vladivostok se dnes za svůj výkon nemusí stydět, hrál na svoje možnosti, to že to nevyšlo je věc druhá, každopádně potrápil druhý tým Východní konference.

59:59

Admiral vyhrál buly v útočném pásmu, vypálil bohužel vedle a puk jde po mantinelu, tam ho zachytávají hosté, ale už je pozdě. Omsk vítězí 3:2.

59:46

Admiral tlačí, ale teď domácí vyhazují.

58:57

A potřetí vyhodili domácí kotouč mimo své pásmo.