07.10.2017, 18:00 • 5. kolo • Radomír Fukala

Tipsport: 1.4 8.8 3.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou. (19:29:50)
HBC Ronal Jičín – TJ Cement Hranice 27:17 (13:12)

Nejvíce branek: Král 5/1, Wolski 5, Šulc 4 – Kozlovský 5, Hub 3, Andrš 3/1.
Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zych.
Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/1.
Vyloučení: 2:7.
ČK: Brož (HRA).
Je dobojováno! Po prvním poločase byl stav velmi vyrovnaný a šlo se tedy do půle druhé. V jejím úvodu jsme mohli vidět poměrně hluchou pasáž, kdy se prosazovali jen domácí, byť jen sporadicky. Hranice daly svou první branku ve druhém poločase až ve 43. minutě a Jičín svůj náskok postupně navyšoval. Navíc se mohl v tomto duelu spolehnout na skvěle chytajícího Filipa Veverku, který svůj parádní výkon korunoval dvěma góly. Jičín dnes zaslouženě zvítězil 27:17 a připsal si další dva body do tabulky extraligy.

Konec zápasu. (27:17)

60

V poslední sekundě se ještě prosadil Mateusz Wolski, který dává výsledku konečnou podobu. (27:17)

60

Matěj Andrš o tyčku proměňuje sedmičku a alespoň kosmeticky upravuje skóre. (26:17)

60

V poslední minutě si ještě Hranice vyzkouší sedmimetrový hod. (26:16)

59

Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Bareš). (26:16)

58

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Michal Hub). (25:16)

56

Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Libor Horut). (25:15)

55

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Michal Hub). (24:15)

54

Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Zdeněk Kubík). (24:14)

54

Radek Brož po tvrdém zákroku je znovu vyloučen, a proto, že to je jeho třetí vyloučení, tak vidí červenou kartu. (23:14)

54

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Petr Magrla). (23:14)

52

Stržínek si opět vylámal zuby na Veverkovi, který si připisuje dvacátý zákrok v dnešním utkání. (23:14)

51

Martin Miľko dává svou první branku v zápase. ale odnesl si po této akci lehké zranění, a tak odchází na střídačku. (23:14)

51

Radek Král v rychlém kontru byl úspěšný a je to již 22:14. (22:14)

50

Dobré bloky zafungovaly proti střele Martina Stržinka. Hranice sice zůstaly u míče, ale vzápětí o něj technickou chybou přišly. (21:14)