32:28

konec (15:10)

07.10.2017, 15:00 • 5. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.45 8.5 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nakoniec Šaľa dokázala znížiť náskok Michaloviec na rozdiel štyroch gólov, no to bolo pre dnešok všetko. O víťazstve domácich rozhodla najmä slabá časť Slovana od 18. do 24. minúty prvého polčasu. (16:25:40)

Koniec zápasu. (32:28)

60

Hostky predsa len ešte skórovali, a to hneď dvakrát. (32:28)

60

Hoci Duslo zostalo pri lopte, pískal sa útočný priestupok. Ešte je tu šanca na jeden, možno dva záverečné ataky. (32:26)

59

Michalovce v útoku stratili loptu, Slovan protiútok nevyužil. (32:26)

58

Šaľa znižuje na 26:32, do konca stretnutia zostávajú dve minúty a pár sekúnd. (32:26)

57

Ak dá jeden tím gól, dá ho aj druhý. Domáce si už túto pozíciu postrážia. (32:25)

56

Obrany oboch tímov sú už povoľnejšie, domáci diváci sa hrou bavia. (31:24)

55

Stretnutia sa už dohráva, náskok siedmych gólov je takmer nemožné zmazať v tomto okamihu. (30:23)

53

Na chvíľku zatlačili aj hostky, ktoré znížili stav stretnutia. (29:22)

51

Michalovce späť s 9-gólovým náskokom. (28:19)

49

Šala koriguje, no jej jej to málo platné. (27:19)

48

Michalovčanky dnes určite vyhrajú, otázkou zostáva už iba finálne skóre. (27:18)

46

Oddychový čas hostí. (25:18)

46

Rozdiel je už sedemgólový. (25:18)

45

Domácim to naopak sype, Slovan si dnes body z východu Slovenska asi neodnesie. (24:18)

44

Hostkám teraz nič nevychádzalo, až nakoniec získali loptu a z rýchleho brejku znižujú na 18:23. (23:18)