6:1
konec (1:1, 4:0, 1:0)
07.10.2017, 18:00 • Zimní stadion Jablonec nad Nisou • 8. kolo • Ondřej Belák
Tipsport: 1.12 8.0 10.72 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.12 - 8.0 - 10.72
HC Vlci Jablonec nad Nisou – HC Řisuty
6:1
konec (1:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Bříška (Tondr Lukáš, Homolka), 25. Havlas (Víšek), 26. Bříška (Tondr Martin, Homolka), 28. Víšek (Havlas, Nevyhoštěný), 39. Žalud (Bříška), 44. Bříška (Tondr Lukáš, Homolka) – 6. Kail (Kos, Dostál)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vlci Jablonec nad Nisou:
Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Tondr Martin, Pilař, Zeman, Homolka – Bříška (A), Tondr Lukáš (A), Víšek (C), Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Babec, Frk, Peřina, Gecko.
Náhradníci:
Trenér:
HC Řisuty:
Ilašenko (Chabr) – Keller, Dostál, Havelka, Bílek, Kužel (A), Petržílka – Krpata, Kos (C), Kail, Choc, Hampl, Záleský, Fortelka, Janeček, Náprstek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
0:28 | RIS | 2 | Krpata, držení protihráče | |
5:32 | RIS | 0:1 | Kail (Kos, Dostál) | |
10:29 | RIS | 2 | Bílek, hákování | |
12:07 | JBL | 1:1 | Bříška (Tondr Lukáš, Homolka) | |
17:02 | JBL | 2 | Homolka, sekání | |
18:21 | RIS | 2 | Janeček, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:35 | JBL | 2:1 | Havlas (Víšek) | |
25:56 | JBL | 3:1 | Bříška (Tondr Martin, Homolka) | |
27:03 | JBL | 4:1 | Víšek (Havlas, Nevyhoštěný) | |
27:03 | ||||
32:13 | JBL | 2 | Pilař, krosček | |
38:20 | JBL | 5:1 | Žalud (Bříška) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:30 | RIS | 2 | Hampl, podražení | |
43:25 | JBL | 6:1 | Bříška (Tondr Lukáš, Homolka) | |
47:18 | RIS | 2 | Náprstek, krosček | |
54:23 | RIS | 2 | Fortelka, podražení | |
59:19 | RIS | 2 | Kužel, sekání | |
Konec |
Warriors Brno – Jihlava 12:00 2:3
Olomouc – Salzburg 12:00 3:5
Chomutov – Kladno 12:30 0:4
Liberec – Letňany 12:30 4:0
HC Plzeň – HC Litvínov 13:30 4:3
Zlín – Havířov 13:30 4:0
Sparta – Mladá Boleslav 13:45 4:2
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 15:30 7:3
Pardubice – Žďár n/S 15:30 4:2
Třinec – Vsetín 16:00 5:4
Přerov – Třinec 11:30 3:2
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 12:00 11:4
Kometa Brno – Žďár n/S 12:00 2:1
Pardubice – Jihlava 12:00 2:4
Letňany – Mladá Boleslav 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:6
Vsetín – Vítkovice 13:00 1:5
Ústí n/L – PZ Kladno • po prodl. 13:15 3:2
Poruba – Warriors Brno 13:30 4:3
Havířov – Technika Brno 14:00 3:1
Zlín – HK MD Šumperk • po prodl. 15:00 2:1
Slavia – Třemošná 15:00 0:3
K. Vary – Sparta 15:10 2:5
Chomutov – HC Plzeň • po s.n. (0:3) 15:45 4:5
59:31
59:19
58:50
58:28
58:05
57:01
56:23
55:20
54:50
54:23
53:51
53:35
52:49
52:17
51:20
49:56