ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Slovan Ústí nad Labem – PZ Kladno

3:2

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

07.10.2017, 13:15 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 7. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Šlechta)

Skončilo nám dramaticke Utkání 7.Kola Mezi Slovan Ústí nad Labem a PZ Kladno ve kterém nejdříve Rozhodčí neuznal gól na 2:1 Domácí,poté se Pézetka ujala v 52 minutě 2:1,ale v čase 59:59 vyrovnal v power play Jakub Tot. A v prodloužení dokonal obrat v 65 minutě David Gašpar v Přesilovce 3:2. (19:24:11)

64:27

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Autorem branky je GAŠPAR. Asistence: Polata.

60:01

60:00

59:59

Autorem branky je TOT. Asistence: Gašpar.

51:09

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Autorem branky je HURTA.

40:01

40:00

31:06

Autorem branky je GAŠPAR. Asistence: Tot.

20:01

20:00

16:09

Autorem branky je ADAM. Asistence: Pulda a Vimmer.

00:01

Poslední vzájemné zapásy v přípravě

PZ Kladno – Ústí n.L. 4:5
Ústí n.L. – PZ Kladno 6:1

V této sezóně tedy Ústecký Slovan vyhrál zatím oba odehrané zápasy, jak dopadne dnešní zápas se dozvíme za malou chvilku.
Vzájemné zápasy v sezóně 2016/2017

Ústí n.L. – PZ Kladno 2:3pp
PZ Kladno – Ústí n.L. 3:8
Ústí n.L. – PZ Kladno 2:5
PZ Kladno – Ústí n.L. 8:0
Ústí n.L. – PZ Kladno 3:5

Kladenská Pézetka v minulé sezóňe vyhrála ze šesti utkání čtyři, takže je na tom o poznání lépe z minulé sezóony.
PZ Kladno v minulém kole prohrálo doma s HC Energie Karlovy Vary – 0:6.
Ústecký Slovan v posledním zápase prohrál doma v dohrávce 4. kola v severočeském derby s týmem Piráti Chomutov – 1:7.
Hezký den vám přeji z Ústí nad Labem, kde se odehraje 7. Kolo Eliod Extraligy Mladšího dorostu mezi Slovan Ústí nad Labem a Pracovními Zálohy Kladno, jak utkání dopadne se dozvíme za chvíli.

3:2

Branky a nahrávky: 32. Gašpar (Tot), 60. Tot (Gašpar), 65. Gašpar (Polata) – 17. Adam (Pulda, Vimmer), 52. Hurta

HC Slovan Ústí nad Labem: Mazourek – Kylíšek, Vlach, Jarábek, Polata, Klobouček, Koštoval, Haspra T. – Weis, Gašpar, Tot – Pavlíček, Kaše, Hampl – Konopásek,Šrámek-Čermák. Trenéři: Jan Čaloun, Vladimír Machulda.

PZ Kladno: Burda(Pulec)-Vyhnal,Strnad,Brejcha,Vinš,Horák,Hříbal-Šťastný,Darsa,Štrombach-Votoupal,Karmazin,Hurta-Adam,Pulda,Vimmer-Rejna.Trenéři: Pavel Křepelka,Miloš Melančin.

Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš P.

16:09 KLP 0:1 Adam (Pulda, Vimmer)
31:06 UNL 1:1 Gašpar (Tot)
51:09 KLP 1:2 Hurta
59:59 UNL 2:2 Tot (Gašpar)