Extraliga staršího dorostu

HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav

4:2

konec (0:1, 1:0, 3:1)

07.10.2017, 13:45 • Malá hala, Praha-Holešovice • Skupina B • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

58:51

Sparta právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, tři body zůstanou v Holešovicích! Po levém křídle do útočného pásma projel DOMINIK ARNOŠT, který přesnou střelou rozvlnil síť prázdné branky soupeře a zkompletoval tak hattrick! Asistence: Jevgenij Pika.

47:57

Brankové hody v Holešovicích pokračují, Sparta si zhruba o minutu a půl později znovu bere vedení na svou stranu! Z bezprostřední blízkosti branky se prosadil DOMINIK ARNOŠT, který naprosto perfektně využil zmatků před brankou Mladé Boleslavi. Asistence: Štěpán Čech.

46:12

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté skládat zbraně jen tak nehodlají, v Malé hale je znovu vyrovnáno. Druhý kotouč za Švehlákova záda posílá MICHAEL SCHULZ, jehož rána z kruhu se od betonu brankáře Sparty odrazila přímo do sítě. Asistence: David Dobša, Peter Novák.

43:06

Sparťané se po velkém boji zvládli usadit v útoku a následně otáčejí skóre utkání. Z pravého kruhu pro vhazování za brankáře doklepl kotouč DOMINIK ARNOŠT a posílá tak domácí poprvé v zápase do vedení. Asistence: Štěpán Čech.

37:49

Únik na druhé straně už je úspěšný, je vyrovnáno! Dusil nezvládl zastavit střelu VOJTĚCHA KROPÁČKA z levého kruhu. Asistence: Ondřej Pšenička.

12:42

Hosté byli v posledních minutách aktivnější a povedlo se jim převahu v poli přetavit v úvodní gól! Obrana Sparty se úplně rozpadla, v chaosu před brankou se nejlépe zorientoval JAKUB ŠÍPEK a ten jen usměrnil puk za Švehláka. Asistence: Andrej Moravčík.

4:2

Branky a nahrávky: 38. Kropáček (Pšenička), 44. Arnošt (Čech), 48. Arnošt (Čech), 59. Arnošt (Pika) – 13. Šípek (Moravčík), 47. Schulz (Dobša, Novák)

HC Sparta Praha: Švehlák (Míčán) – Bureš, Najman J., Tůma, Vorobjev, Pika, Lis, Klapka, Gajdoš – Najman M., Prymula, Pšenička, Kasanda, Dani, Kropáček, Obadal, Flídr, Smola, Arnošt, Čech, Vitouch.

BK Mladá Boleslav: Dusil (Rylich) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška, Beneš, Červenka, Hovorka, Imlauf – Vasilev, Schulz, Šípek, Dobša, Novák, Moucha, Čermák, Jindra, Švec, Moravčík, Jelínek.

Rozhodčí: Hornáček – Karda, Kučera

00:45 SPA 2 Gajdoš, sekání
12:42 MBL 0:1 Šípek (Moravčík)
14:03 SPA 2 Najman J., podražení
19:28 MBL 2 Jelínek, nedovolené bránění
23:11 SPA 2 Najman M., faul kolenem