4:3
konec (0:2, 4:0, 0:1)
07.10.2017, 13:30 • Home Monitoring Aréna • Skupina A • Matěj Vybíral (@Matavyb)
HC Plzeň 1929 – HC Litvínov
4:3
konec (0:2, 4:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 24. Houdek, 31. Hasman (Hajžman), 35. Hajžman (Hasman), 39. Lang (Hajšman) – 6. Jindra (Svoboda), 7. Bartoš (Berka), 57. Damašek (Jouza, P. Svoboda)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Plzeň 1929:
Altrichter (Pilc) – Houdek, Kaňák, Novák, Váchal, Lokajíček, Šilhán, Šiller, Staněk – Hajžman, Rozsahegyi, Kolda, Krýner, Princl, Rohla, Kolář, Hajšman, Procházka, Lang, Hasman, Šeba
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov:
D. Svoboda (Pejsar) – Žítek, Viedemann, Bártek, Liška, Černohorský, Šubrt – Šarlinger, Kovačič, Jouza, Jindra, Kysela, Dufek, Bartoš, Damašek, Arnold, Beran, Berka, P. Svoboda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šindel – Jelínek, Hřebík
Diváci: 54
1. třetina | ||||
05:15 | LIM | 2 | Kovačič, podražení | |
05:58 | LIM | 0:1 | Jindra (Svoboda) | |
06:59 | LIM | 0:2 | Bartoš (Berka) | |
12:12 | PLM | 2 | Šilhán, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:42 | PLM | 1:2 | Houdek | |
30:56 | PLM | 2:2 | Hasman (Hajžman) | |
34:57 | PLM | 3:2 | Hajžman (Hasman) | |
38:21 | PLM | 4:2 | Lang (Hajšman) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:41 | PLM | 2 | Šiller, držení protihráče | |
48:45 | LIM | 2 | Bártek, podražení | |
51:36 | LIM | 2 | Jouza, podražení | |
55:02 | PLM | 2 | Krýner, podražení | |
56:05 | LIM | 4:3 | Damašek (Jouza, P. Svoboda) | |
56:38 | PLM | 2 | Hajžman, podražení | |
Konec |
Warriors Brno – Jihlava 12:00 2:3
Olomouc – Salzburg 12:00 3:5
Chomutov – Kladno 12:30 0:4
Liberec – Letňany 12:30 4:0
HC Plzeň – HC Litvínov 13:30 4:3
Zlín – Havířov 13:30 4:0
Sparta – Mladá Boleslav 13:45 4:2
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 15:30 7:3
Pardubice – Žďár n/S 15:30 4:2
Třinec – Vsetín 16:00 5:4
Přerov – Třinec 11:30 3:2
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 12:00 11:4
Kometa Brno – Žďár n/S 12:00 2:1
Pardubice – Jihlava 12:00 2:4
Letňany – Mladá Boleslav 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:6
Vsetín – Vítkovice 13:00 1:5
Ústí n/L – PZ Kladno • po prodl. 13:15 3:2
Poruba – Warriors Brno 13:30 4:3
Havířov – Technika Brno 14:00 3:1
Zlín – HK MD Šumperk • po prodl. 15:00 2:1
Slavia – Třemošná 15:00 0:3
K. Vary – Sparta 15:10 2:5
Chomutov – HC Plzeň • po s.n. (0:3) 15:45 4:5
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
59:57
59:48
59:39
59:31
59:25
59:25
59:01
58:38
58:22
58:00
57:39
57:23
56:52
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
56:38