Liga mistrů

Besiktas Istanbul – RB Lipsko

2:0

konec (2:0)

26.09.2017, 20:45 • BJK İnönü Stadium (kapacita 32.086 diváků) • Skupina G • Jakub Kopřiva

Tipsport: 3.19 3.46 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+9

Zkušený Álvaro Negredo postupoval sám na brankáře, ale Péter Gulácsi ho nakonec dokázal vychytat a stav duelu se nemění!

90+8

Žlutou kartu dostává Fabri (Besiktas Istanbul).

90+3

Jean-Kévin Augustin se dostal ve vápně k míči, ale nezakončil ideálně a míč se nakonec došoural vedle pravé tyče!

80

Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Cenk Tosun, přichází Álvaro Negredo.

71

Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Talisca, přichází Tolgay Arslan.

62

Nyní přestalo fungovat osvětlení na stadionu a rozhodčí duel přerušil.

60

Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Necip Uysal.

59

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Naby Keïta, přichází Bruma.

59

59. Sabitzer na Fabriho nevyzrál.

59

Marcel Sabitzer se na hranici velkého vápna nádherně uvolnil, ale s jeho přízemním pokusem si Fabri s vypětím všech sil poradil! Roh pro Lipsko.

50

50. Forsbergův nádherný pokus brankou neskončil.

50

Do míče se nyní opřel hostující Emil Forsberg a nebyla to vůbec špatná rána, ale míč nakonec skončil těsně nad břevnem!

46

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Willi Orban, přichází Kevin Kampl.

43

43. TALISCA - 2:0

43

Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
Tak jsme se v prvním poločase jedné branky jeětě dočkali, domácí jdou do vedení 2:0! Ricardo Quaresma svou obávanou šajtlí našel hlavu TALISCA, který se natlačil před obránce a uklidil míč do branky.

32

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Lukas Klostermann.

18

Caner Erkin vše zastavil faulem na polovině hřiště a také on vyfasoval žlutou kartu.

15

Naby Keïta fauloval poblíž velkého vápna a také vyfasoval žlutou kartu.

11

11. Ryan BABEL - 1:0

11

A skutečně je tu úvodní branka pro domácí Besiktas! Tosun se velmi dobře prodral po levé straně, poté vymyslel dobrou zpětnou přihrávkou a RYAN BABEL uklidil míč za bezmocného brankáře!

8

Orban fauloval a za svůj zákrok vyfasoval už v osmé minutě žlutou kartu, což je pro hostujícího hráče trochu komplikace.