Česká para hokejová liga

SHK Mustangové AUTO IN – Motor sledge České Budějovice

5:1

konec (2:0, 2:0, 1:1)

24.09.2017, 11:00 • Tipsport arena Pardubice, malá hala • 2. kolo • Adam Joska (@AdamJoska2)

Je konec, Mustangové navázali na svou včerejší domácí výhru, naopak Budějovice již podruhé prohráli. Domácí byli celý zápas lepší a připisují si tři body zaslouženě. (12:45:25)

44:57

Motyčka posunul branku, ještě se bude vhazovat ve středním pásmu.

44:30

Doležal už byl v dobré střelecké pozici v pravém kruhu, jenže volil přihrávku, která neprošla.

43:31

Pardubice právě vstřelily branku!
V závěru utkání přidávají domácí ještě jednu branku, všichni hráči byli v předbrankovém prostoru, svou ranou překonal gólmana TOMÁŠ KVOCH. Asistence: Kamil Chudomský a David Motyčka.

43:08

Kubeš rychle předjel Klímu, který už mířil na branku.

42:53

Doležalův střelecký pokus od modré čáry chytil do lapačky Ossimitz.

41:28

Kubešovu tvrdou ránu vyrazil brankář na zadní mantinel, akce domácích pokračuje.

40:32

Richard Buhr přihrál před branku Motyčkovi, ten z první zakončil pouze do gólmana.

38:50

Vyhození Mustangů končí zakázaným uvolněním.

38:29

Haindl se snažil aktivně napadat Kvocha, jenže kotouč nezískal.

37:34

Doležalovo nahození trefilo jeho spoluhráče Kolka, jenže ten o puku vůbec nevěděl.

37:23

Oddechový čas pro hosty.

37:23

Motyčkovo zakončení ze středu hřiště zlikvidoval dobrým zákrokem Ossimitz.

36:23

Kvoch rychle mířil za kotouče a dokázal ho odpálit na poslední chvíli před rozjetým Klímou.

34:51

Kubešovu ránu od pravého mantinelu brankář vyrazil a do útoku se mohou vydat České Budějovice.

33:53

Klíma udělal kličku Richardu Buhrovi a mohl mířit sám na branku, jenže neměl dostatečnou rychlost a dojel ho bránící hráč.

32:41

Rána Kvocha od modré z první letěla na branku vzduchem, Ossimitz ji snadno chytil do lapačky.

32:17

Kubeš nahrál na levou stranu si najíždějícímu Heringovi, který už jen zasouva kotouč do branky, jenže to se mu nepovedlo.

31:12

České Budějovice právě vstřelily branku!
Hostům se na začátku třetí periody podařilo snížit, z levé strany se prosadil ZDENĚK KLÍMA. Bez asistence.

30:34

Hering si nabruslil s kotoučem mezi kruhy, jeho pokus zneškodnil Ossimitz lapačkou.

30:09

První akci Mustangů zastavil ofsajd.

30:01

I ve druhé třetině se domácí hokejisté prosadili dvakrát, parádní trefou se blýskl Kubeš, z blízkosti se prosadil Hering. Mustangové jasně kráčí za vítězstvím.

30:00

29:53

Kubeš ještě zkusil vypálit, jeho pokus zblokoval Haidl.

29:12

Po nahrávce od Richarda Buhra pálil Kubeš z mezikruží a trefil pravou tyčku!

27:55

Hering najel s kotoučem do útočné třetiny, místo střely ho ještě přenechal Michalcovi, s jehož zakončením si brankář poradil.

26:46

Motyčka nedostal na přihrávku od Kubeše, ale Mustangové zůstávají u puku.

26:12

Klíma byl zdvojen u mantinelu, poslal kotouč do středu hřiště, kde byl pouze domácí hráč.

25:23

Aktivní BERHARD HERING dostal přihrávku od Kubeše a z bezprostřední blízkosti z pravé strany překonal Ossimitze. Asistence: Pavel Kubeš.

24:58

Horníček poslal kotouč na pravou stranu na PAVLA KUBEŠE, jenž se blýskl parádní trefou, když se puk odrazil od horní tyčky do branky. Asistence: František Horníček.

24:46

Richard Buhr dostal přihrávku pozdě, rozhodčí odpískal ofsajd.

23:41

Haindl poslal kotouč na Bočka z velké vzdálenosti, ten neměl větší problém zakročit.

22:10

Po Heringově ráně z pravé strany ještě dorážel Kubeše, Ossimitz si dokázal poradit.

21:08

Po nepřesné přihrávce domácích se píská zakázané uvolnění.

20:30

Kotouč skončil na střídačce domácích, vhazovat se bude ve středním pásmu.

19:48

První rána Heringa skončila na plexiskle za brankou, druhá na bránícím hráči.

19:04

Klíma se středem hřiště neprokličkoval, u kotouče jsou zase zpět Mustangové.

18:40

Kubeš se povedenou kličkou uvolnil od levého mantinelu, zakončoval však přímo do gólmana.

17:42

Klíma byl napadán v obranné pásmu a nakonec jen odevzdal kotouč soupeři do středního pásma.

15:47

Nahození obloučkem Burtschera zakázaným uvolněním neskončí, míří totiž přesně na bránu.

15:09

Mustangové i na začátku druhé třetiny vyhráli buly a vydávají se do první útočné akce.

15:01

V první třetině jasně vládli Mustangové, kteří nepustili Budějovice k jediné střele. V 7. minutě otevřel skóre utkání Hering, o dvě minuty později navýšil skóre Richard Buhr.

15:00

14:46

Kotouč je ve středním pásmu na holích domácích, žádná další akce už zřejmě následovat nebude.

13:54

Klíma nahrával ze středového kruhu na Haindla, tomu kotouč odskočil od čepele.

12:51

Mustangové rozehrávají svou další akci za vlastní brankou, Budějovice je napadají.

12:06

Kubeš byl sám proti Ossimitzovi, jenž proti němu zakročil.

11:33

Kubeš nahrál najíždějícímu si Heringovi, který však z velice dobré pozice minul branku.

10:30

Kvoch se musel vracet rychle zpět, když dal nepřesnou přihrávku a za pukem mířil Burtscher, kterého dokázal Kvoch předjet a ujal se kotouče.

09:31

Motyčka dostal anhrávku mezi kruhy, obránce ho ale dobře blokoval, čímž ulehčil práci Ossimitzovi.

08:46

Domácí navyšují své vedení, puku se ujal RICHARD BUHR a zakončil přesně mezi tři tyče. Bez asistence.

08:33

Pavel Kubeš dostal přihrávku do předbrankového prostoru, jenže zakončil pouze do gólmana.

07:11

Vyhození Českých Budějovic končí zakázaným uvolněním.

06:43

BERHARD HERING vybojoval na obranné modré kotouč, jel společně s Kubešem sám na gólmana, ten mu jeho přihrávku ještě vrátil a Hering už zakončoval do odkryté klece. Asistence: Pavel Kubeš.

06:25

Zakázané uvolnění Mustangů, vhazovat se bude po levici Bočka.

05:13

Kvoch nadvakrát dobrým obranným zákrokem zastavil dobře rozvíjející se akci Českých Budějovic.

04:19

Motyčkovu ránu ihned po vhazování vyrazil Ossimitz do rohu kluziště.

03:58

Hering poslal kotouč na pravou stranu na Pavla Kubeše, jenž rozvlnil jen boční síťku.

02:56

Motyčkovu střelu z pravého kruhu na poslední chvíli dokázal zblokovat Klíma.

02:22

Klíma se vydal středem hřiště do útoku, jenže u útočné modré čáry nedokázal přejít mezi dvěma protihráči.

01:50

Ossimitz si pohlídal svou pravou tyčku a následně přerušil hru.

01:39

Hering vypálil z levého kruhu jen nad branku.

00:58

Motyčka nedokázal ideálně zpracovat kotouč, Motor ho jen vyhodil.

00:22

Domácí se po buly ujali kotouče, nyní o něj musí bojovat v levém rohu.

00:01

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Motyčka, Kolek, Kvoch, Michalec, Horníček, Kubeš, V. Buhr, Hering, Doležal, R. Buhr, Chudomský, Ledvinka.

Motor České Budějovice (sledge): Ossimitz – Švec, Burtscher, Klíma, Haindl, Kalina, Schilcher.

Rozhodčí: Marianus.
Domácím hokejistům vyšel vstup do sezony na výbornou, přestože jako první inkasovali, zápas nad Spartou dokázali otočit a zvítězili 4:1. České Budějovice hráli na ledě Olomouci, nepodařilo se jim vstřelit ani jeden gól a prohráli 3:0. Oba celky tak budou do utkání vstupovat v rozdílném rozpoložení, Pardubice budou chtít navázat na svůj povedený výkon, naopak České Budějovice budou chtít vybojovat první vítězství.
V sobotu odstartovala E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga a již v neděli pokračuje 2. kolem, ve kterém se SHK Mustangové AUTO IN představí opět na domácím ledě, tentokrát v malé hale Tipsport areny přivítají od 11:00 Motor České Budějovice (sledge).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

5:1

Branky a nahrávky: 7. Hering (Kubeš), 9. R. Buhr, 25. Kubeš (Horníček), 26. Hering (Kubeš), 44. Kvoch (Chudomský, Motyčka) – 32. Klíma

Motor sledge České Budějovice: Ossimitz – Švec, Burtscher, Klíma, Haindl, Kalina, Schilcher.

Rozhodčí: Marianus

06:43 PCS 1:0 Hering (Kubeš)
08:46 PCS 2:0 R. Buhr
24:58 PCS 3:0 Kubeš (Horníček)
25:23 PCS 4:0 Hering (Kubeš)
31:12 CES 4:1 Klíma
43:31 PCS 5:1 Kvoch (Chudomský, Motyčka)