24.09.2017, 17:00 • ČPP Aréna • 7. kolo • Petr Šatalík

Tipsport: 2.2 4.3 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sedláček spěchá na střídačku a Hradec to zkouší se šesti bruslaři v poli!

58:00

Dnešnímu duelu přihlíží 5724 diváků!

55:00

Velká komplikace pro Hradec. Jaroslav Bednář nemohl jinak a fauloval unikajícího hráče Sparty. Inkasuje dvě minuty za podražení.

53:26

Velká příležitost pro Pražany, kteří šli dva na jednoho. Forman se rozhodl zakončit sám, ale Sedláčka tím nepřekvapil!

52:12

Do šance se propracoval Bedřich Köhler, který ale z bezprostřední blízkosti minul pravou tyč sparťanské svatyně!

51:19

Trest pro brankáře Sparty znamená šanci pro Hradec na srovnání. Aittokallio inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

50:13

50:13 Jiří ČERNOCH - 2:3

50:13

Sparta právě vstřelila branku!
Sparťané otáčejí utkání a znovu se ujímají vedení! Po šikovné přihrávce Uhera z pravé strany se JIŘÍ ČERNOCH šikovně obtočil s kotoučem kolem ležícího Sedláčka a zasunul puk do sítě! Asistence: Dominik Uher, Andrej Kudrna.

45:00

Přesilovka pro Pražany. Andris Džerinš obdržel dvě minuty za hákování a zapříčinil tak několik nových vrásek na tváři Václava Sýkory.

39:50

39:50 Petr ZÁMORSKÝ - 2:2

39:50

A Pražané využili přesilovku okamžitě a se vší parádou! Hlinka nahrál z pravého rohu na osu hřiště PETRU ZÁMORSKÉMU, který vyslal tvrdý projektil, jenž snad i po lehké teči skončil v pravém horním rohu královéhradecké svatyně – 2:2! Asistence: Jaroslav Hlinka.

39:29

Těsně před koncem druhé třetiny je tu ještě možnost pro celek z hlavního města. René Vydarený vyfasoval trest za držení protihráče na dvě minuty.

34:03

Bednář poslal z levé strany parádní přihrávku do předbrankového prostoru, odkud z první zakončoval Červený. Aittokallio předvedl bleskurychlý přesun a střelu zablokoval betonem!

32:47

32:47 Lukáš VOPELKA - 2:1

32:47

Hradec právě vstřelil branku!
Východočeši otáčejí vývoj duelu! LUKÁŠ VOPELKA dostal přihrávku zpoza brány od Kukumberga. První pokus se mu nepovedl a kotouč mu sjel z čepele. Na podruhé však zamířil přesně pod horní tyč a Hradec se ujímá vedení 2:1! Asistence: Roman Kukumberg, Richard Jarůšek.

31:20

Krásná akce 2 na 2. Džerinš poslal parádní křižný lob Červenému, který na přihrávku přece jen ideálně nedosáhl, a proto zakončil nepřesně.

29:32

Jiří Šimánek se dostal do velké šance, z pravé strany najížděl na gólmana Sparty, ale jeho zakončení přišlo pozdě. Střelec nedokázal zvednout svůj pokus nad beton brankáře protivníka.

28:51

Pražané dostanou příležitost skórovat. Martin Pláněk odpyká dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

25:53

Východočeši mohou otočit vývoj duelu. Nedomlel se provinil podražením, za které inkasuje dvě trestné minuty.

24:02

Podstatně nebezpečnější teď byl Formanův výpad. Útočník Sparty našlápl na pravém křídle a z kruhu vystřelil, gólman Mountfieldu se opět spolehl na svou vyrážečku, kterou jen tak tak ránu zlikvidoval!

19:50

Pražané ještě dokázali zatopit Lvům. Zámorský se probojoval do prostoru mezi kruhy a nebezpečně vypálil, Sedláček však jeho ránu poslal vyrážečkou do rohu kluziště!

14:18

14:18 Roman KUKUMBERG - 1:1

14:18

ROMAN KUKUMBERG napravuje své zaváhání z úvodu utkání! Jaroslav Bednář předvedl svůj přehled o hře, v pravém rohu udělal otočku a následně poslal kotouč do prostoru mezi kruhy, odkud se hradecký útočník nemýlil – 1:1! Asistence: Jaroslav Bednář, Rudolf Červený.

13:40

Vylučovat se teď bude na obou stranách. Potrestáni jsou Tomáš Pavelka a Andris Džerinš za vzájemný souboj. Oba dvě minuty za krosček.

12:02

První vyloučení také na straně Hradeckých. Oskars Cibulskis odpyká dvě trestné minuty za nedovolené bránění. Uvidíme tak hru ve čtyřech bruslařích na obou stranách. Následuje komerční pauza.

11:05

Hradečtí jsou usazeni v pásmu před Aittokalliem a kombinují podél hrazení. Gregorc následně vypálil od modré, gólman Pražanů vyrazil kotouč doprava na Džerinše, který puk ihned vracel do brány, ale brankář Sparty odolal i tomuto pokusu!

10:31

Hradečtí dostanou možnost rychle srovnat. Přestupkem proti pravidlům se provinil Kudrna, který vystřelil kotouč mimo hrací plochu.

10:08

10:08 Robert ŘÍČKA - 0:1

10:08

Pražané otevírají skóre duelu a Lvi tak opět nedokázali vstřelit úvodní gól zápasu. Kukumberg namazal nesmyslnou přihrávkou ROBERTU ŘÍČKOVI na útočnou modrou, útočník Sparty si sjel do prostoru mezi kruhy a ranou k pravé tyči se nemýlil! Bez asistence.

08:03

První obrovská šance zápasu! Jarůšek dostal nabito do prostoru mezi kruhy a ihned tvrdě pálil, Aittokallio předvedl parádní semafor a podržel Pražany!

07:13

Robert Říčka si odsedí trest za nedovolenou hru vysokou holí. Východočeši si tak zahrají první přesilovou hru utkání.

2:3

Branky a nahrávky: 15. Kukumberg (Jaroslav Bednář, Červený), 33. Vopelka (Kukumberg, Jarůšek) – 11. Říčka, 40. Zámorský (J. Hlinka), 51. Černoch (Uher, Kudrna)

Mountfield HK: J. Sedláček (Rybár) – Cibulskis, Gregorc, F. Pavlík, Graňák, Pláněk, Vydarený, Rosandić – Jaroslav Bednář (C), Džerinš, Červený – Jarůšek, Koukal (A), Zigo – Köhler (A), Kukumberg, Vopelka – J. Dvořák, Cingel, Šimánek.

HC Sparta Praha: Aittokallio (Honzík) – T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Nedomlel, Zámorský, Mikuš, Kalina – Říčka, Reichenberg, Forman – J. Hlinka (C), P. Vrána (A), Klimek – Kumstát (A), Pech, Smejkal – Uher, Černoch, Kudrna – Rousek.

Rozhodčí: Hribik, Kika – Kajínek, Kis