0:1 1:6, 0:3; 0-0

skreč Šafránek

19.09.2017, 14:02 • 1. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 2.76 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Václav Šafránek nedohrál zápas s Casperem Ruudem a s challengerem v rumunském Sibiu se loučí.

Český tenista nerozehrál zápas vůbec špatně, na úvod si podržel své podání, ale to byl nakonec jeho první a poslední získaný gem. Od té doby vládl na kurtu osmnáctiletý mladík. Casper Ruud vyhrál dalších šest gemů v prvním setu, následně se dostal do vedení 3:0 i ve druhém setu a poté se rozhodl český hráč utkání skrečovat.

Casper Ruud si zahraje v osmifinále se Španělem Carballesem Baenou. (14:39:37)

Český tenista tento zápas nedohraje! Po prohraném prvním setu a velmi špatném úvodu sady druhé se rozhodl Václav Šafránek skrečovat zápas prvního kola.

0:3

Následuje přestávka a výměna stran.

0:3

Brejk je potvrzen! Casper Ruud už je jednou nohou ve druhém kole. Jestli chce ještě Čech pomýšlet na postup, musí rozhodně přidat.

15-40

Nor má velmi rychle dva gemboly na potvrzení brejku ve druhém setu.

15-30

Ale i nyní se Šafránek alespoň jednou na returnu prosazuje.

0-30

Casper Ruud si dělá na kurtu co chce. I další bod jde na konto norského mladíka.

0-15

Casper Ruud může potvrdit brejk z předešlého gemu. Začíná skvěle, když získává první fiftýn.

0:2

Casper Ruud hraje skvěle na returnu. Soupeři dovolil jen jeden jediný fiftýn a získává na úvod druhé sady rychlý brejk.

15-40

A dva brejkboly opravdu přicházejí. Václav Šafránek navazuje na nevýrazný první set na servisu.

15-30

Ale Nor si jde pro první brejkboly ve druhém setu. Má k tomu skvěle nakročeno.

15-15

Šafránek se přece jen ve druhém setu bodově prosazuje. Srovnává stav druhého gemu.

0-15

Václav Šafránek se poprvé ve druhém setu podívá na podání. Ale i tento gem zahajuje lépe norský tenista.

0:1

Čistá hra na úvod druhého setu. Pokud takhle bude Nor pokračovat, tak bude velmi rychle i konec zápasu.

0-40

Václav Šafránek zatím nemá nejmenší šanci na returnu.

0-30

Casper Ruud potvrzuje roli favorita v dnešním zápase.

0-15

Do druhého setu vstupuje na podání Casper Ruud. A začíná tak jak skončil. Získává fiftýn.

1:6

Po dvaceti minutách je po prvním setu. Casper Ruud dokázal hned třikrát prorazit podání svého soupeře a bere tak první dějství na svou stranu.